Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dankho94isback no właśnie pokazuje te ambicje, niektórym wystarczy że dostają kase i grają. Nie każdy marzy o tej całej otoczce
0
@kanver_ o co ma sie starać, gra w topowym klubie i ma rosnący kontrakt
3
Rooni mógłby zagrać na tym LS, wiem nie jego pozycja, Raphinhi też nie byla, a on coś tam kopie tą prawą nogą
7
Nie wierze co ja czytam, Mbappe sie przewrócił przed kontaktem żeby zamortyzować upadek.
Źródło: najmądrzejsza strona w Polskim internecie
1
@AmigoBlancos a no widzisz
5
@July_6_BcN teraz Ty generalizujesz, bo wielu facetów takie rzeczy odrzucają xD
1
@July_6_BcN nie trzeba bezpośrednio, kobiety mają swoje sposoby by kogoś zainteresować
1
@AmigoBlancos a jakby Barca wygrała, 1 gol Sociedad, 1 gol Barca, 2 gol Sociedad samobój, to wtedy sie zgadza kurs? Wtedy Barca traci pierwsza, strzela jednego gola w meczu a wygrywa 2:1 po samoboju Sociedad
1
@July_6_BcN to może jest rada i sama kogoś poderwij
0
@July_6_BcN bo pewnie się ustawiłaś w długiej kolejce do przystojniaka zamiast brać się za przeciętniaka i go zaprosić na kolacje przy świecach
2
@Cryptolis no ciekawe czy ci co tak narzekają, że kobiety wyrywają przystojniaków sami próbowali do jakiejś zagadać, czy też czekają aż zrobi to pierwsza
2
@AmigoBlancos dobra bez sensu, bo pomyślałem o swojakach, ale to tez by Barca musiala strzelić zeby przegrywać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@CLS63AMG ta? to oznacze koleżanki bo widze potencjał na gównoburze i szkoda go zmarnować
@July_6_BcN @agaFCB @clyde
0
@Sergio_Devils przy naszej obronie każda atakująca drużyna może być groźna
8
@Rastafarnianin znam mnóstwo par gdzie kobieta jest o wiele atrakcyjniejsza niż facet. Nie bardzo rozumiem zamysł tego posta
1
@tbas mnóstwo jest takich spraw, a tą jedną sie nagłaśnia tak jakby te inne nie istniały
0
@partymaker narzeka w nagłówku. To on ma taką forme wprowadzania mlodych a oni nie mają obowiązku tego akceptować. W końcu każdy jest wolny i decyduje o prędkości rozwoju swojej kariery. Skoro jeden 18 latek gra po 90 min, a drugi 18 latek gra raz na 3 miesiące 10 minut, to ciężko oczekiwać żeby ten drugi byl zadowolony
2
@Karol145 A Roony 5 meczów na ławce bo sie Yamalek obrazi jak zejdzie przed końcowym gwizdkiem? Na Dro sie to nie skończy. Trzeba byc chociaz troche sprawiedliwym a nie mieć pretensje do wszystkich wokół
5
@gumaz 15 min Realu i mam dość na dzisiaj
2
Flick to lubi sobie ponarzekać. To De la fuente zły, to ludzie wokół piłkarzy źli, a może warto czasem zdjąć Yamala w 80 minucie i wpuścić młodego, żeby chociaż miał jakąś nadzieje na walkę o skład?
0
A we Wtorek potężny Ansu przyjedzie na Bernabeu i zwolni Alberole
2
@Dejvo Guille i Toni zrobia wieksze kariery i mają wiekszy talent
2
@Peciak walczy o posadę
1
@Vegeta88 a nie jest nonamem? Gra w rezerwach i 150 minut w pierwszym zespole gdzie wcale sie nie wyróżniał? Yamal jak wszedl to od razu błyszczał i mial 15 lat
1
@Vegeta88 nie taką jaka mu daja te inne kluby. Dalej jest nonamem. Poza golem w preesezonie to on nic nie pokazał
0
@tbas jakiego kontraktu, on nie zasluzyl na podwyżkę a na pewno by chciał
0
@zalo88 ale Enrique to postać legendarna i idąc do niego tez sie rozwinie
0
Vini na PS czy prezes Mekambe?
1
@Arden będzie siedzial w PSG aż sie zwolni miejsce w Barcy. W sensie Enrique nie Dro