Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Yamala, Fermina, Gaviego nikt nie umiał prześwietlić? gdyby nie Xavi to Fermin by w 3 lidze nadal grał xD sa scauci ale piłkarz zyskuje większy rozgłos i zainteresowanie po debiucie zdecydowanie
0
@ProMILs ale nie po 6 mln, bo jednak taki dzieciak sie szkoli u nas i to też sa koszty. Jakby to bylo 15-20 to już inaczej
0
My z tym Dro jesteśmy sami sobie winni. Jakby nikt go nie wpuszczał do skladu, bo potrzeby takiej nie było, to by sobie pykał gdzieś w la masii i nikt by nawet o nim nie wiedział. A tak to wiadomo jaką renomę maja nasi wychowankowie, raz kopnie piłkę i masa chętnych. Na przyszłość czekać do 18stki dawać normalną klauzule i wtedy im dawać minuty
1
5 asyst, 900 minut w średniaku la liga. Drybling, szybkość, i dobre ostatnie podanie.
0
@HypeR tak to jest, Toni po jednym słabym meczu odesłany do rezerw, a tak go Flick niby lubiał
0
Ten Dro to jest w ogóle fizycznie taki drobniutki i on sie pcha do Francji gdzie fizyczność jest bardzo ważna z wiadomych względów
0
@Chimera no ale taki dzieciak jak chce sie przebić to musi czymś zabłysnąć. Reszta to już gra regularnie i ma pozycje w zespole
0
@HypeR te szanse co miał mógł wykorzystać bardziej. Tu nie ma grania za darmo
0
@NeroTFP1 że sie nie bał całej tej madryckiej sekty?
0
@FcPortoFan1999 a dostaniecie nowe ikonki zwycięzców?
0
@FcPortoFan1999 nie bo przykuwa uwagę a ja mam jej tu nadto
1
@FcPortoFan1999 oddaj puchar do gabloty złodzieju, bo stracił ważność
2
Quiz bardzo fajny, można porywalizować z niektórymi ananasami stąd.
A poza tym gdybym chciał to bym wygral, ale nie chciałem
0
@Gaucho jaka perełka, raz gola zdobyl w presezonie i to tyle
0
@FCB_dimiC bo on myśli, że każdy poczeka na ławce rok albo dwa
0
@MOLESTA tym bardziej że teraz nie ma potrzeby ogrywania ich tak szybko
0
@Derean po co na siłę pchają tych 17 latków, poczekac do 18 stki, wtedy większą klazula i dopiero dawać mu szanse. Nawet jakby odszedł to by ze 20 mln wpadło. Właśnie to samo co z Guiu zrobili
0
@Aragorn33 mamy lepszych od niego Toni i Guille ale Flick ich nie widzi
1
@pride1899 to najemnik
0
@Aragorn33 w la masii od 2022 czyli jakiś najemnik zwykły
12
Roony pewnie latem zrobi to samo
2
Guille powinien wlecieć w miejsce tego najemnika i jest o klase lepszy. Jak go BVB podkupi to sie każdy przekona xD
0
@Vurt przeciez co wchodził to wyglądał mizernie
0
@Roobo po co go w ogóle brał do skladu z taką klazula nie dajac mu grać. Tylko go wypromował
0
Virgiliemu zależało na Barcy to wybral gorszego i najemnika w dodatku
0
@Chimera z tego że mieli oferty i nie chcieli odchodzić, mimo ze Flick na nich leje. A Virgili mówił o tym przy odejściu ze liczy na powrót. A ten chińczyk to najmenik
0
@Soetie nawet nie dostał szansy nie jadac, o czym mowa. A teraz Dro pokazal wdziecznosc
0
@Soetie przecież on mial grac na LS i jego kosztem Virgili nie pojechal do Stanów
1
Nigdy mi sie ten Dro nie podobal. Kolejny wypromowany talent z niską klazulą poleci za hajsem. Guille, Toni i Virgili im przynajmniej zalezy na Barcy
0
Macie swojego Dro. Haha. Było postawić na lepszego Virgiliego.
Kolejny raz daja szanse szczeniakowi z niską klauzulą