0

@takisobiektos Yamala, Fermina, Gaviego nikt nie umiał prześwietlić? gdyby nie Xavi to Fermin by w 3 lidze nadal grał xD sa scauci ale piłkarz zyskuje większy rozgłos i zainteresowanie po debiucie zdecydowanie

0

@ProMILs ale nie po 6 mln, bo jednak taki dzieciak sie szkoli u nas i to też sa koszty. Jakby to bylo 15-20 to już inaczej

0

My z tym Dro jesteśmy sami sobie winni. Jakby nikt go nie wpuszczał do skladu, bo potrzeby takiej nie było, to by sobie pykał gdzieś w la masii i nikt by nawet o nim nie wiedział. A tak to wiadomo jaką renomę maja nasi wychowankowie, raz kopnie piłkę i masa chętnych. Na przyszłość czekać do 18stki dawać normalną klauzule i wtedy im dawać minuty


1

5 asyst, 900 minut w średniaku la liga. Drybling, szybkość, i dobre ostatnie podanie.


0

@HypeR tak to jest, Toni po jednym słabym meczu odesłany do rezerw, a tak go Flick niby lubiał

0

Ten Dro to jest w ogóle fizycznie taki drobniutki i on sie pcha do Francji gdzie fizyczność jest bardzo ważna z wiadomych względów

0

@Chimera no ale taki dzieciak jak chce sie przebić to musi czymś zabłysnąć. Reszta to już gra regularnie i ma pozycje w zespole

0

@HypeR te szanse co miał mógł wykorzystać bardziej. Tu nie ma grania za darmo

0

@NeroTFP1 że sie nie bał całej tej madryckiej sekty?

0

@FcPortoFan1999 a dostaniecie nowe ikonki zwycięzców?

0

@FcPortoFan1999 nie bo przykuwa uwagę a ja mam jej tu nadto

1

@FcPortoFan1999 oddaj puchar do gabloty złodzieju, bo stracił ważność

2

Quiz bardzo fajny, można porywalizować z niektórymi ananasami stąd.
A poza tym gdybym chciał to bym wygral, ale nie chciałem

0

@Gaucho jaka perełka, raz gola zdobyl w presezonie i to tyle

0

@FCB_dimiC bo on myśli, że każdy poczeka na ławce rok albo dwa

0

@MOLESTA tym bardziej że teraz nie ma potrzeby ogrywania ich tak szybko

0

@Derean po co na siłę pchają tych 17 latków, poczekac do 18 stki, wtedy większą klazula i dopiero dawać mu szanse. Nawet jakby odszedł to by ze 20 mln wpadło. Właśnie to samo co z Guiu zrobili

0

@Aragorn33 mamy lepszych od niego Toni i Guille ale Flick ich nie widzi

1

@pride1899 to najemnik

0

@Aragorn33 w la masii od 2022 czyli jakiś najemnik zwykły

12

Roony pewnie latem zrobi to samo

2

Guille powinien wlecieć w miejsce tego najemnika i jest o klase lepszy. Jak go BVB podkupi to sie każdy przekona xD

0

@Vurt przeciez co wchodził to wyglądał mizernie

0

@Roobo po co go w ogóle brał do skladu z taką klazula nie dajac mu grać. Tylko go wypromował

0

Virgiliemu zależało na Barcy to wybral gorszego i najemnika w dodatku


0

@Chimera z tego że mieli oferty i nie chcieli odchodzić, mimo ze Flick na nich leje. A Virgili mówił o tym przy odejściu ze liczy na powrót. A ten chińczyk to najmenik

0

@Soetie nawet nie dostał szansy nie jadac, o czym mowa. A teraz Dro pokazal wdziecznosc

0

@Soetie przecież on mial grac na LS i jego kosztem Virgili nie pojechal do Stanów

1

Nigdy mi sie ten Dro nie podobal. Kolejny wypromowany talent z niską klazulą poleci za hajsem. Guille, Toni i Virgili im przynajmniej zalezy na Barcy

0

Macie swojego Dro. Haha. Było postawić na lepszego Virgiliego.
Kolejny raz daja szanse szczeniakowi z niską klauzulą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?