Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Roni i Olmo w pdostawie dziś, kto mówi nie.
5
@Soetie widać kto nie śledzi w ogóle la masii
1
@wpwelement trochę bez sensu ta kategoria żeby ktoś pamiętał co inny ktoś napisał. Chociaż są tacy co lubią robić screeny, przechowywać i się tym jarać
0
@ViscaelBarca2007 to kupujesz gościa za 80 mln do rotacji i w razie kontuzji, no chyba nie. Bez sensu to by bylo i oparte na tym, że Raphinha ma grać w pomocy a tam sie nie nadaje
0
@ViscaelBarca2007 jakby mial grac tyle co Rashford to na pewno nie jest warty takiej kasy.
Rashford też dostal trochę minut ze względu na kontuzje innych
@Gary tylko jakoś sie te rotacje nie sprawdzają u nas, bo kluczowi gracze grają wszystko gdy tylko są dostępni, wiec widocznie u Flicka to nie przejdzie.
Yamal gral nie raz po 90 min gdy mecz byl dawno wygrany
4
A on też żyje przeszłością i to, że wygrali LM 3 lata temu, albo że mają ich 15 nie czyni ich mocnymi na dzień dzisiejszy
3
@ViscaelBarca2007 Ty myślisz ze pilkarze pokroju Raphinhi czy Yamala którzy chca bić rekordy i walczyć o ZP tak sie zgodzą na większe rotacje? Myślisz ze Roony nie gra bo mu Flicka nie ufa? Nie, nie gra, bo Yamal chce grać i ma pierwszeństwo. To nie fifa, że możesz sobie tak dzielić minuty po polowie i każdy zadowolony
2
@ViscaelBarca2007 wydanie na niego 80 mln to nadal byłaby głupota. Tym bardziej że grałby z ławki
1
@Gaucho ciężko mu wychodzą dłuższe podania niz na 5 metrów co nie raz widzielismy. Dlatego nigdy nie będzie top pomocnikiem
0
@NeroTFP1 pewnie tez zwyczajnie fizycznie nie sa w stanie grać na tej intensywności caly sezon, bo jednak mniejsze środki, to gorszy sztab i przygotowanie. Ale umiejętności nie są przepaścią w porównaniu do la ligi
1
@ikar34 Dro to ma kontuzje. Ale Toni i Guille i tak wydaja sie lepsi od niego
6
W ogóle to Albacete wczoraj zagrało na poziomie na jakim wiele zespołów z laliga by nie potrafiło. Niedługo te rozgrywki segunda będą na równi z la ligą, bo ta liga jest taka slaba przez brak transferów
1
@heniusss przez Christensena
4
@urbipl w tym angielski jest lepszy, rzadko sie używa zaimków to i nie ma takich bzdur. A niby moda na glupoty z zachodu xD
1
@Virusk3 ale swoje zarobi przynajmniej
0
Kuzyni Fernandez już w odstawke poszli, szkoda
0
@ProMILs Guler to zaczynał na PS i tam byl dobry, w środku sie nie nadaje
2
@nabial my mamy nawet więcej takich talentów, ale nie ma gdzie ich upchać. Co roku objawial sie ktoś nowy a teraz nie ma miejsc.
0
Ten Arbeloa przy linii najlepsze bylo jak gadał coś pod nosem do siebie, bo krzykiem tego nazwać nie można bylo i jak ci piłkarze mieli go usłyszeć? To będzie kolejny miękkiszon
0
@Popitek12 tak oglądam Arbeloe. Pewnie będzie manita i mianują go nowym Zidanem
0
@Popitek12 naćpałeś się dziś?
0
@Gaucho trochę racji ma. W tym sezonie w LM przecież jest słabo. Jak na to losowanie co mieliśmy to tragicznie
0
@directedbyfcb że niby kto? Bo sa młodzi? Bo na pewno nie jest to poziom Barcy B
0
@FCB24 Roony po takich meczach to nawet nie jest ryzyko czy jakiś junior. Za to wiemy że z Barcy B nikt nie zagra
1
Arbeloa w debiucie dwóch młokosów wystawia, ciekawe
0
@paweldunajecfcb że nocą przepoczwarza się w ćme
0
@Zoker a kto nie jest samolubny u nas w ataku. Każdemu z atakujących można wypomnieć mnóstwo takich sytuacji, ale wy uczepiliście sie akurat Rashforda. On grał na 9 więc ma instynkt napastnika i nie ma chyba piłkarza który zawsze podejmuje dobre decyzje.
Całość rozbija sie o to, że tej cenie i tak nie znajdziesz nikogo lepszego, a ten sezon to praktycznie mamy go za free poza pensją i wykręca takie liczby, że narzekanie na to jest przesadą
0
@Arden no tak zawsze ja zły, najgorszy. Szkoda, że na temat tego jak ludzi od ulańców wyzywałeś sie nie odnosisz. I to nie pod wplywem emocji a tak sobie żeby sobie kogoś obrazić, to jeszcze gorsze i podlejsze. Więc jak chcesz kogoś uczyć kultury to od siebie zacznij
0
@Zoker pijany to komeplement w tym uniwersum. Bo taka prawda, że nie może być samolubny robiąc takie liczby asyst
0
@Arden no jaki, Ty sam dodajesz chamskie posty i obrażasz ludzi a zgrywasz jakiegoś świętego. Weź nad sobą pomyśl. Dla mnie będzie przyjemniej jak Ty ograniczysz dodawanie takich nienawistnych komentarzy. I nie wypowiadaj się za tysiace użytkowników tej strony samozwańczy guru xD