Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iran gooooooool
0
@AmigoBlancos w każdym meczu to czytam po 30 razy, to świadczy o naszej reprze
6
Pedri to mega inteligentny gość, takie wrażenie sprawia
1
@GeneralXavi Ok ale jakby delikatniej faulowal to i tak czerwona
1
Czerwona bo skasowal sytuacje sam na sam, niewazne ze bramkarz
2
Czerwona bez dwoch zdan
0
@Blantozaur Moze wiedza iz w Polsce bida i dlatego dają
0
@Blantozaur Niemiecka sieć to nie żal
0
Czy to kradzież jesli biore sobie darmowe gb z aplikacji sieci? Na pewno sa błędem bo sie powtarzają xd
0
@Foro Ok spróbuję bo nie wiem czy mam schizy czy cos sie dzieje
0
@Deeespacito Fajne fantazje. Mam problemy od kaszlu dlugotrwalego
1
@Medium Z czym? Serio pytam
0
Myślicie że można zerwac mięsień, uszkodzić cos i nie odczuwac bólu? Bardziej mi chodzi o mięsień w gardle
0
@Essos Jakoś go nie lubie
0
Rodrygo był wczoraj tak niesamowity i tak wiele lepszy od Raphinhi że redaktorek śmietankowej nie ogarnął, że gosc byl w ogole na boisku.
4
@BartqRKO Co raz lepszy? 3 lata temu nitk nie wiedzial kto to jest. W jego wieku Fati tez moze byc co raz lepszy. Znowu o tej kontuzji, Messi tez mial kontuzje w mlodosci i wielu innych zawodnikow.
1
Pomyśleć, że taki Leao ma 23 lata i dopiero świat o nim usłyszał a Fati ma 20 i już niektórzy wróżą mu koniec kariery.
0
@damian.09 Zludzenie optyczne bo sa mniejsze niz faceci
4
Te nagrody mvp przyznają kibicie to sie nie dziwie że takie absurdalne wybory jak Fede czy Ronaldo.
0
@taris gume do żucia
0
@MESSIah16 I dostal MVP xddd
0
@Atencjuszek Ja pisze o Rodrygo a nie Viniciusie chociaz ten w obecnym sezonie tez jest slaby, a Rodrygo pozniom nizej od Raphinhi i ma tylko strzal raz na 5 setek. Martinelli zjada cala trojke
0
@MESSIah16 Bardziej dziwne bylo że Valverde ja dostal, poza strzalem w słupek gość nie istnial
1
@Cvzx To zobacz jeszcze nieuznanego gola Ronaldo
0
@LambiPL Sa zaslepieni bo Vinicius i Rodrygo wcale nie byli lepsi
0
@Bartek22 Ja tam w nim nic nie widze, czasem strzeli bramke i tyle
0
Komentarz usunięty
1
@maciekofcb To wejdz na smietankowa jak hejtuja Raphinhe ktory od tego brazola jest o polke wyzej
2
Rodrygo wszedl na boisko dwa strzaly niecelne i gosc zniknal, przereklamowany ten grajek mocno
1
Bramka mundialu do tej pory, nieźle