0

@msmsms Od razu grac tak jak Korea, Japonia, Arabia i wtedy maja szanse wieksze i lepiej sie oglada

0

Śmieszne sa te zespoly jak Ghana, Serbia, muruja caly mecz, straca gola i nagle biegna do ataku

1

Dobrze, rozwalic tych murarzy

4

Sandro co zajebczył

0

Serbia jak Ghana znowu muruja. Niech im Brazole wbija ze 3

0

@Emhyr Do pierwszego gola będzie tak zachowawczo

1

@Qba2312 Thiago Sylwia

1

@KrychaFCB Szybki i dokladny dzisiaj, w Barcy niestety z autobusami tak pięknie nie jest

1

Neymar co forme szykowal w PSG teraz napuchniety i czerwony i gra od razu słabsza

1

@HighestInTheRoom zawsze mamy inne zdania z @agaFCB

0

Zjebal strzal ale akcje stworzyl fajna

0

Raphinha moze byc kotem fajnie gra dzisiaj

5

Takiego podania w Barcy od kilku lat nie bylo jak przed chwila

1

@Coutinho007 Dwa dobre odbiory, agresywny dobry by byl

4

Raphinha w obronie daje rade, moze go na PO sprawdzić

1

Raphinha jeden z lepszych na razie

0

Madryciaki mowli ze Rodrygo zamaist Raphinhi powinien grac xd

6

Czyli w Barcelonie symulowal a w psg sie oduczyl, ale pojazd

1

Ale ten Neymar sie gruby wydaje

1

Ładnie Raphinha

0

Neymar jakis ulany albo spuchnięty

0

Thiago Sylwia hahaa

0

@VamosRakieta Chyba zartujesz, zupelnie inaczej to wygladalo

0

Serbia to wygra coś mi mówi

1

@FcPortoFan1999 widocznie psycha sitting, Ronaldo go pocieszal ale wedlug mnie ława powinna być

1

@GeraltzKatalonii Korea o milion procent

0

@VamosRakieta Pierwsza polowe widziales? Dopiero po straconym golu przestali murowac

1

@FcPortoFan1999 3 wylewiki zrobił

0

Ja pierdziele co za cyrk, ten bramkarz do wymiany

0

Ronaldo jak na Euro drugi trener, to jest ten mental

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?