Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zamiast tenować to pajacuje i suchary opowiada
0
Na Epicu Evil Dead za free
0
@Witekk10 W meczu Bayernu robil cieszynke Pedriego nie pamiętam czy z nami chyba tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dniel Prędzej obstawiam klub, już tym jednym meczem przykul zainteresowanie i pokazal ze w trenerke potrafi
5
Ale ten Michniewicz to jest dzban, lecial przed chwila z nim urywek wywiadu i on do dziennikarza taki tekst "chcielibyście żebyśmy grali jak Australia i 4:1" i głupi uśmieszek, co on porównuje ich pilkarzy do naszych.
3
@Joe_Barbaro do tej pory to nie bylo oczywiste, ale teraz patrzac jak ten sam skald gra inaczej pod wodza kogos innego to można mieć wątpliwości
0
@Lucerfi Dokładnie, mamy świetnych pilkarzy tylko Xavi poki co nie umie ich wykorzystać
1
Oglądam powtorke Hiszpanii i taka refleksja, praktycznie cały sklad Barxy zwłaszcza ofensywa która mam na myśli i klepia z pomyslem, Pesri wrzuca te piłki za obrońców. Pytanie sie nasuwa dlaczego w Barcy tak nie potrafia? Jasne ze inna klasa przeciwnika ale ogladajac ostatnie mecze nawet z ogórkami jest tyle niedokladnosci i totalny paździerz w kreacji.
1
@HighestInTheRoom Po Mś pewnie jakieś kluby sie zgłoszą
0
@KrychaFCB Najgorszy trener od lat
9
Lubie Xaviego ale pod skrzydlami Lucho nasi młodzi błyszczą. Doświadczenie i charyzma robią robotę. Gdyby tam byl jakis noname na ławce to by tak nie grali
0
@626 jak rozegra tyle minut co oni wtedy można oceniać. Przecież w klubie Gavi i Pedri tez nie blyszcza w tym sezonie
0
@arczi1899 Na Euro bylo to samo rok temu, tez kazdy narzekal a teraz sa lepsi
1
@masq Trener niestety jak pokazuja na MŚ
0
@czółkovsky nic to nie da, z Xavim na ławce
0
A jeszcze przed MŚ wszyscy sie śmiali z Hiszpanii ze daleko nie zajadą
1
@AV0CAD0 patoyoutuber
1
@626 sam odstajesz po dwuletniej kontuzji i bez gry kazdy z nich bylby wrakiem
2
@avanes a Asensio
0
Balde niezły rajd
0
Golden boy prawdziwy
0
@Kuczek Twój jeszcze glupszy bo Lucho go chwalil czyli na treningu jest dobry, jak mial pokazac za co ma grac? Moze Fati tez by strzelil dwie
0
@AlexDark00 z kim gra Lewy a z kim Torres
0
@HighestInTheRoom po to żeby w następnym grać 90
0
To Fati nie pogra bo jest ukochany Torres, eh
0
Lucho do Barcy wróć
0
@Hrzan z internetem prawde powiedzoal, dzieciom ryje beret xd
0
Dopiero włączam mecz ale z komentarzy wynika, ze Pedri dobry. Zawsze w kadrze jest lepszy pewnie kwestia trenera
0
Gra Fati? 15 znaków