0

Zamiast tenować to pajacuje i suchary opowiada


0

Na Epicu Evil Dead za free

0

@Witekk10 W meczu Bayernu robil cieszynke Pedriego nie pamiętam czy z nami chyba tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dniel Prędzej obstawiam klub, już tym jednym meczem przykul zainteresowanie i pokazal ze w trenerke potrafi

5

Ale ten Michniewicz to jest dzban, lecial przed chwila z nim urywek wywiadu i on do dziennikarza taki tekst "chcielibyście żebyśmy grali jak Australia i 4:1" i głupi uśmieszek, co on porównuje ich pilkarzy do naszych.

3

@Joe_Barbaro do tej pory to nie bylo oczywiste, ale teraz patrzac jak ten sam skald gra inaczej pod wodza kogos innego to można mieć wątpliwości

0

@Lucerfi Dokładnie, mamy świetnych pilkarzy tylko Xavi poki co nie umie ich wykorzystać

1

Oglądam powtorke Hiszpanii i taka refleksja, praktycznie cały sklad Barxy zwłaszcza ofensywa która mam na myśli i klepia z pomyslem, Pesri wrzuca te piłki za obrońców. Pytanie sie nasuwa dlaczego w Barcy tak nie potrafia? Jasne ze inna klasa przeciwnika ale ogladajac ostatnie mecze nawet z ogórkami jest tyle niedokladnosci i totalny paździerz w kreacji.

1

@HighestInTheRoom Po Mś pewnie jakieś kluby sie zgłoszą

0

@KrychaFCB Najgorszy trener od lat

9

Lubie Xaviego ale pod skrzydlami Lucho nasi młodzi błyszczą. Doświadczenie i charyzma robią robotę. Gdyby tam byl jakis noname na ławce to by tak nie grali

0

@626 jak rozegra tyle minut co oni wtedy można oceniać. Przecież w klubie Gavi i Pedri tez nie blyszcza w tym sezonie

0

@arczi1899 Na Euro bylo to samo rok temu, tez kazdy narzekal a teraz sa lepsi

1

@masq Trener niestety jak pokazuja na MŚ

0

@czółkovsky nic to nie da, z Xavim na ławce

0

A jeszcze przed MŚ wszyscy sie śmiali z Hiszpanii ze daleko nie zajadą

1

@AV0CAD0 patoyoutuber

1

@626 sam odstajesz po dwuletniej kontuzji i bez gry kazdy z nich bylby wrakiem

2

@avanes a Asensio

0

Balde niezły rajd

0

Golden boy prawdziwy

0

@Kuczek Twój jeszcze glupszy bo Lucho go chwalil czyli na treningu jest dobry, jak mial pokazac za co ma grac? Moze Fati tez by strzelil dwie

0

@AlexDark00 z kim gra Lewy a z kim Torres

0

@HighestInTheRoom po to żeby w następnym grać 90

0

To Fati nie pogra bo jest ukochany Torres, eh

0

Lucho do Barcy wróć

0

@Hrzan z internetem prawde powiedzoal, dzieciom ryje beret xd

0

Dopiero włączam mecz ale z komentarzy wynika, ze Pedri dobry. Zawsze w kadrze jest lepszy pewnie kwestia trenera

0

Gra Fati? 15 znaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?