1

@BorzyKrzys Żarty zartami ale niektorzy tak mysla na poważnie

27

Na pewno Ronaldo jest zly o cieszynke a nie o bramke kontaktowa, ale fantazje tu maja niektorzy

0

Ale sie rzucaja te afrykance

1

Jaka pokraczna ta cieszynka mu wyszla

2

@cchesterr43 Szczerze to mnie ta kadra w tym roku odrzuca przez Michniewicza, kibicuje im ale nie wroze wyjscia z grupy

0

Dobrze niech kazdy kto gra autobus przegrywa

0

Portugalia w koncu gra swoje no autobus sie rozjebal xdd

0

Jessst brawo Felix

1

Ghana murarze jak można im kibicowac, mecz jest obrzydliwy przez nich

1

Karcić autobusy, niech sie naucza grać, dobrze ze przegrywaja

0

Żewłakow o Barcelonie myśli

0

@barcelonaLM Messi tez mial karnego z dupy

11

Jacy tu sa fanatycy a jak Ghanczyk symulowal przy golu CR to bylo dobrze. Oliwa sprawiedliwa i tyle

4

Ten Messi w tle xd

2

Karny sie nalezal za nieuznanego gola, ciul z tym ze karny naciagany

0

Powinien byc karny bo gola ukradl

0

Rinaldo z krotkim rekawem chyba 1 raz w karierze xd

0

Gdzie ten wspaniały Bernardo Silva jakos go nie widac

1

Laskowski cos pil chyba

3

Ronaldo by mial gola gdyby go sedzia nie okradl wiec ostroznie z tym hejtem

0

@Cataloniec94 Dobre mecze byly dzisiaj

0

Jakby ten Ronaldo nie machal lapami ze chce pilke tylko gral to by predzej strzelil

1

@konrad1661 nawet sie przyznal

0

@Rust_Cohle Nie no klepie troche od gola nieuznanego. Graja na autobus

0

Po tej bramce nie uznanej CR odpalił

2

Ukradli gola Portugalii co by nie mówić

3

Ale symulanci w tej Ghanie

0

Brama by byla ładna

0

Kamerun 100 razy lepiej sie ogladalo. Ghana jest fatalna

0

Juz lepiej zeby ta Portugalia wyszla z grupy niz ten antyfutbol Ghany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?