Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comfortable_ No moglby sie zakrecic blizej pola karnego, przez to nie ma sytuacji
0
Dembele troche za bardzo tego skrzydla sie trzyma i szeroko ustawia momentami
0
@FcBarcelonaFanMSN Mysle ze PSG sie rzuci na Dembele niedługo
0
Kylianek taki spokojny, nie rzuca sie z łapami, nie strzela fochów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jacob94 Wlasnie ta koncentracja im ostatnio nie wyszla i jak tak beda sobie bimbac i myslec ze mecz sie wygra sam bo sa Argentyna to sukcesu nie wróżę
0
@Ptasior Mamy taki styl gry ze moga sie bac, zwłaszcza ze poza Messim, Maryśka to ich sklad dupy nie urywa szczerze mówiąc
0
Ciekawe czy po dzisiejszym Argentyna sie Polski boi
3
Pilkarz Katarskiego klubu wygwizdywany przez Katarskich kibiców, ironia losu
1
Dembele klasa światowa
2
Ja to od dawna twierdze, ze Dembele w jakiks klubie grajacym z kontry, gdzie mialby miejsce to by od dawna wymiatal. W Barcy sie dusi
0
@Isso89 Co by zrobil z niego Guardiola
0
Griezman tez inny zawodnik niz u nas
0
@against_modern_football bo ma miejsce
0
@GadulkiGembulki_FCB zawsze zjadal Viniciusa
1
@Pedri16Future Dembele zajebisty a Kounde ryzykownie trochę
0
Nie wiem czy sie niedlugo PSG nie zglosi po Dembusia, ma chemie z Mapetem
2
W tym meczu na razie Dembele > Mbappe
1
Ale ze w Katarze gwiazda na Mbappe to kto by sie spodziewal xd
3
Dembele lepszy drybling
Mbappe lepszy strzał
Powinni sie scalic jak w dragon ball
5
Dembus to jest taki geniusz nieokrzesany
0
Ten Tuchameni to cienki ostatnimi czasy
0
Dania w hołdzie dla Polski zalozyla nasze stroje
0
Konferencja Robercika w tvp
4
@fart Za to jak sie kładli i lekcewazyli Polske 0 szacunku
1
@creative7 przegrana Argentyny
0
@MrPGG Chyba powinno byc dziewiątka
0
@VegetaPolska bramki 15
0
Szczęsny niezły śmieszek w wywiadzie
0
Tak nas jechali Araby przed meczem, dziennikarze, pilkrze , dobrze im tak