0

0

@tomek8756 meksyk

0

Starszy Ronaldo gral lepiej niz Messi smutny fakt

1

@barcelonaLM Tylko dlatego , ze jest tam Messi bez niego nikt by tak nie myslal

0

Polska gra piękna piłkę przy Argentynie bo przynajmniej naszym sie chciało

1

Biegna z akcja Messi 5 km od nich i chce piłkę, to samo co CR robi w ostatnim meczu

1

Argentyna myślała chyba, że wszyscy przed nimi nogi rozłożą takie zaangażowanie w grę

3

@Bartula Zaraz Ci znawcy pwoiedza ze to jego styl gry xd

0

Ta argentyna jest tak glupia, skoro Messi ma dwa plastry caly czas to nie powinni do niego zagrywac, a on powienien robic miejsce innym

0

Jak Messi nie zacznie zapierdalac po tym boisku to nic z tego nie będzie

0

@Firestone Jak chce wygrac to powinien robic wyjatek

0

Messi nawet w takim meczu nie biega, a reszta go naśladuje

0

Messi zamiast podawac będzie chcial sam 10 przejść

3

Argentyna za czasow Masche, Higuaina, Aguero, Messiego, Di Marii to bylo to, zarywalo sie nocki

0

Messi po pierwszym kontakcie z pilka widac co bedzie gral

5

Polska ma juz 6 pkt wedlug Borasa

4

Szczęsny Top


5

@Dertinho no to zobaczyl xd

2

@Deviler Nalezy sie za poczucie humoru

0

@okiemtypera_lucaxx95 jednak hejt byl dobry bo inaczej bysmy pewnie znowu zgrali to co z Meksykiem a tak wyciagnal wnioski z hejtu i juz to inaczej wygladalo

4

Jednak w piłce nożnej bramki przyćmiewają wszystko. Mbappe pierwsza połowa niwidoczny straty, Dembele kilka kliczowych podan, genialne dosrodkowania i odbiory, potem dwa blyski Mbappe i już o Dembele nikt nie pamięta

0

@MesQueUnCIub69 Mial sytuacje gdyby podal Thuramowi bylby sam na sam oczywiscie nie podal

0

@Kuuba77 O mbappe biegl Thuram i mial by sam na sam to wolal strzelac z bezndziejnej pozycji, Dembele duzo podaje

1

@Barca1992 Jak ten Mbappe nikomu nie podaje to gowno z tego ukręcą

1

@ChampionLW My nie murowalismy tylko szybko sie cofalismy do obrony a niektore zespoly jak Dania, Ghana tylko stoja i patrza

0

Jaki to jest samolub współczuję tym co z nim grają

1

Dania nie wyciągnęła wnioskow, ze murowanie na tym mundialu nie popłaca

0

Ten mbappe to taki sebix z charakteru troche xd

0

@Mateusz_mdj Nudny, Portugalia, Hiszpania to były mecze

0

@IronSanHybrid w Barcy by sie taki przydał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?