Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca-Messi10 W MŚ
0
@tomek8756 meksyk
0
Starszy Ronaldo gral lepiej niz Messi smutny fakt
1
@barcelonaLM Tylko dlatego , ze jest tam Messi bez niego nikt by tak nie myslal
0
Polska gra piękna piłkę przy Argentynie bo przynajmniej naszym sie chciało
1
Biegna z akcja Messi 5 km od nich i chce piłkę, to samo co CR robi w ostatnim meczu
1
Argentyna myślała chyba, że wszyscy przed nimi nogi rozłożą takie zaangażowanie w grę
3
@Bartula Zaraz Ci znawcy pwoiedza ze to jego styl gry xd
0
Ta argentyna jest tak glupia, skoro Messi ma dwa plastry caly czas to nie powinni do niego zagrywac, a on powienien robic miejsce innym
0
Jak Messi nie zacznie zapierdalac po tym boisku to nic z tego nie będzie
0
@Firestone Jak chce wygrac to powinien robic wyjatek
0
Messi nawet w takim meczu nie biega, a reszta go naśladuje
0
Messi zamiast podawac będzie chcial sam 10 przejść
3
Argentyna za czasow Masche, Higuaina, Aguero, Messiego, Di Marii to bylo to, zarywalo sie nocki
0
Messi po pierwszym kontakcie z pilka widac co bedzie gral
5
Polska ma juz 6 pkt wedlug Borasa
4
Szczęsny Top
5
@Dertinho no to zobaczyl xd
2
@Deviler Nalezy sie za poczucie humoru
0
@okiemtypera_lucaxx95 jednak hejt byl dobry bo inaczej bysmy pewnie znowu zgrali to co z Meksykiem a tak wyciagnal wnioski z hejtu i juz to inaczej wygladalo
4
Jednak w piłce nożnej bramki przyćmiewają wszystko. Mbappe pierwsza połowa niwidoczny straty, Dembele kilka kliczowych podan, genialne dosrodkowania i odbiory, potem dwa blyski Mbappe i już o Dembele nikt nie pamięta
0
@MesQueUnCIub69 Mial sytuacje gdyby podal Thuramowi bylby sam na sam oczywiscie nie podal
0
@Kuuba77 O mbappe biegl Thuram i mial by sam na sam to wolal strzelac z bezndziejnej pozycji, Dembele duzo podaje
1
@Barca1992 Jak ten Mbappe nikomu nie podaje to gowno z tego ukręcą
1
@ChampionLW My nie murowalismy tylko szybko sie cofalismy do obrony a niektore zespoly jak Dania, Ghana tylko stoja i patrza
0
Jaki to jest samolub współczuję tym co z nim grają
1
Dania nie wyciągnęła wnioskow, ze murowanie na tym mundialu nie popłaca
0
Ten mbappe to taki sebix z charakteru troche xd
0
@Mateusz_mdj Nudny, Portugalia, Hiszpania to były mecze
0
@IronSanHybrid w Barcy by sie taki przydał