Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo potężny jest nadal
0
Haha flaga tęczowa
0
@AmigoBlancos Ma dobrych garczy w zespole po prostu nie umieja rozgrywac, przyznaj szczerze. Moze i ma ten gaz i stzral ale nie umie kreowac
0
Ten Oliviera to taki cham ze zaraz czerwo wyrwie
0
@AmigoBlancos Bo ma obok Modricia i Krosa bez niech zapomnial jak sie gra, fakty
0
@FabianMrozek Drugi Asnesio wjebie gola a poza tym to nie ma
0
@Essos Dobry byl a Valverde nie istnieje drugi mecz
0
Dziś na pewnej stronie ktoś napisal, że Valverde to najlepszy pomocnik świata obecnie, po tym meczu mam wątpliwości
1
Szkoda chlopa bo dobry był
0
Mendes to jest dzik
0
Ten Bruno fajny, normalnie nie ogladam United ale drugi mecz prawie wybitny
0
@Survier Teraz zjebal akcje
0
Portugalia jeden z faworytów, świetnie sie ich oglada chociaż w ataku niemoc na razie
0
Ale sie bawi Krystianek xd
1
@AmigoBlancos Mnie kiedys irytowal ale teraz doceniam bo to koncowka kariery
0
Ale ten Bernardo kolejny mecz niewidoczny, Bruno o wiele lepszy
0
@AmigoBlancos Podanie CR klatą ktore moglo byc asysta
0
Cristiano jeszcze umie w piłeczkę
0
@Bochen777 dobry mecz na razie
3
Urugwaj cieniasy mam nadzieję ze ich zleje Portugalia
0
Jak nie cierpię tvp i tego kanału nie oglądam od kilku lat, tak musze pochwalić TVP sport za realizacje mistrzostw, nawet za komentarz na meczach, ogólnie dobrze sie ogląda i kilku spoko prezenterów
0
@P33ck Grali autobus i chyba nawet nie chcieli strzelać tylko utrzymac 0:0
0
@cris2706 Przeciez to Argentyna miała wygrac mundial
0
@Kinginiesta Lepiej tak niz miec 6 minut na odbicie wyniku xd
0
@galix22 bardzo dobra pierwsza polowa, druga jedna dobra wrzutka
0
@AmigoBlancos Ładna akcja, Szwajcaria i tak muruje a ja takim nie kibicuje
1
Szwajacarzy znowu murowali tak jak z Kamerunem a teraz sie rzucą, glupia taktyka
0
Fart Zidana przeszedl do Brazylii
1
@MesQueUnClub96 Jednemu kibicuje bo nasz, a drugi Neymar za talent reszta wzbudza antypatie lub sa dla mnie nonejmami
0
Raphinha w drugiej polowie zniknal poza ta wrzutka z wolnego