0

Irytuje mnie ten Messi i Argentyna dzisiaj

0

Pomimo checi za duzo miejsca im zostawiamy juz lepiej ten autobus postawic

1

@maroon Meksyk sie musi otworzyc aby nastrzelac bramek bo tylko to im daje awans, Arabia ich zmiecie

0

Coś czuje że Arabia wygra i wszystko roztrzygnie sie w meczu Polska Argentyna

0

Może Francja sie podłożyła

0

@FcPortoFan1999 Korzystny jest dla Australii

0

@takisobiektos Podczas euro tak bylo, sam potwierdzasz moje slowa czepiając sie

0

@AlphaNumeric Ale jest tam jakas walka i motywacja pomimo kopaniny a ci graja jakby im sie nie chcialo brak im serca

0

@Pitinho Nasz taki nie będzie, Arabii raczej też

0

Dania taki regres zaliczyla, rok temu byli kandydatem do wygrania euro i każdy sie zachwycał

0

@MAGNETO Breaking Bad jak nie oglądałeś

1

@Arczie zalezy z ktorego meijsca, sobota lub niedziela

1

Australia prawie jak Brazylia ma te stroje

1

@FabianMrozek Cisza w kościele, cisza w armacie kto kibicuje Argentynie zdejmuje gacie

1

@JarekS całe życie sie człowiek uczy

1

@DonMatteo901 Przeciez nawet nie podobna

0

@Emhyr Pokazali jacy sa genialni z meksykiem jednej akcji nie potrafili skleic, Messi sam cos wyczarowal a potem ten drugi. Liczy sie gra zespolowa. Juz Polska wiecej kreowala z Arabia

3

@Emhyr Ale tam nie ma zadnej podstawy, bo Messi tam gra? Poza Messim ich sklad nie jest wybitny i od początku turnieju graja gowno. Taka francja pewnie by nas zmiotla ale Argentyna to nie ta półka

0

@Worny to nie po polsku to sa słówka z angielskiego

0

@Emhyr w twoich snach

5

@Emhyr Arabia rozjebala Argentyne, Polska rozjebala Arabie. Jakeis pytania?

9

@Emhyr remis i tak nam wtedy wystarczy znawco

0

@MateuszGotowka99 Ty idź lepiej sie do meczu szykuj Mati

0

@Cule1234 pewnie fotomontaz

0

Czy jak miesnie sie regeneruja to bolą, pieką np po kontuzji? Ktos wie jakie to uczucie?

0

@Emhyr Dobra wiadomo o kogo chodzi xd

0

@Emhyr Czesio > Scaloni

0

@Emhyr To bylo przed Arabia, mental urósł po wygranej. Już nawet Czesio ma taktyke o czym dzisiaj mówił w wywiadzie

1

Ja myślę, że mamy lepszy mental od Argentyny oni z Meksykiem sie o swoje nogi potykali bo mieli w głowie ze mają 0 punktow to co bedzie dzisiaj. Polska jak ma nóż na gardle to wskakuje na wyższe obroty.

0

@gefrank Jest szansa że za Szczęsnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?