Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Irytuje mnie ten Messi i Argentyna dzisiaj
0
Pomimo checi za duzo miejsca im zostawiamy juz lepiej ten autobus postawic
1
@maroon Meksyk sie musi otworzyc aby nastrzelac bramek bo tylko to im daje awans, Arabia ich zmiecie
0
Coś czuje że Arabia wygra i wszystko roztrzygnie sie w meczu Polska Argentyna
0
Może Francja sie podłożyła
0
@FcPortoFan1999 Korzystny jest dla Australii
0
@takisobiektos Podczas euro tak bylo, sam potwierdzasz moje slowa czepiając sie
0
@AlphaNumeric Ale jest tam jakas walka i motywacja pomimo kopaniny a ci graja jakby im sie nie chcialo brak im serca
0
@Pitinho Nasz taki nie będzie, Arabii raczej też
0
Dania taki regres zaliczyla, rok temu byli kandydatem do wygrania euro i każdy sie zachwycał
0
@MAGNETO Breaking Bad jak nie oglądałeś
1
@Arczie zalezy z ktorego meijsca, sobota lub niedziela
1
Australia prawie jak Brazylia ma te stroje
1
@FabianMrozek Cisza w kościele, cisza w armacie kto kibicuje Argentynie zdejmuje gacie
1
@JarekS całe życie sie człowiek uczy
1
@DonMatteo901 Przeciez nawet nie podobna
0
@Emhyr Pokazali jacy sa genialni z meksykiem jednej akcji nie potrafili skleic, Messi sam cos wyczarowal a potem ten drugi. Liczy sie gra zespolowa. Juz Polska wiecej kreowala z Arabia
3
@Emhyr Ale tam nie ma zadnej podstawy, bo Messi tam gra? Poza Messim ich sklad nie jest wybitny i od początku turnieju graja gowno. Taka francja pewnie by nas zmiotla ale Argentyna to nie ta półka
0
@Worny to nie po polsku to sa słówka z angielskiego
0
@Emhyr w twoich snach
5
@Emhyr Arabia rozjebala Argentyne, Polska rozjebala Arabie. Jakeis pytania?
9
@Emhyr remis i tak nam wtedy wystarczy znawco
0
@MateuszGotowka99 Ty idź lepiej sie do meczu szykuj Mati
0
@Cule1234 pewnie fotomontaz
0
Czy jak miesnie sie regeneruja to bolą, pieką np po kontuzji? Ktos wie jakie to uczucie?
0
@Emhyr Dobra wiadomo o kogo chodzi xd
0
@Emhyr Czesio > Scaloni
0
@Emhyr To bylo przed Arabia, mental urósł po wygranej. Już nawet Czesio ma taktyke o czym dzisiaj mówił w wywiadzie
1
Ja myślę, że mamy lepszy mental od Argentyny oni z Meksykiem sie o swoje nogi potykali bo mieli w głowie ze mają 0 punktow to co bedzie dzisiaj. Polska jak ma nóż na gardle to wskakuje na wyższe obroty.
0
@gefrank Jest szansa że za Szczęsnego