La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 938 Culés

1

Pomyśleć, że taki Leao ma 23 lata i dopiero świat o nim usłyszał a Fati ma 20 i już niektórzy wróżą mu koniec kariery.

4

@Faro Leao ciągle się poprawia i jest coraz lepszy. Fati z kolei miał fenomenalne wejście, a kontuzja sprawiła że jest najgorszą wersją samego siebie i nie widać aby coś miało ulec zmianie.

Jest to bardzo niepokojące i nie wygląda to najlepiej. Trochę mi przypomina Asensio któremu wróżono złote piłki, a stał się po prostu dobrym zawodnikiem. Ten też miał genialne wejście, a później uderzył głowa w sufit, który okazał się być znacznie niżej niż początkowo zakładano.

4

@BartqRKO Co raz lepszy? 3 lata temu nitk nie wiedzial kto to jest. W jego wieku Fati tez moze byc co raz lepszy. Znowu o tej kontuzji, Messi tez mial kontuzje w mlodosci i wielu innych zawodnikow.

2

@Faro kiedyś czytałem wypowiedź któregoś z zawodników nie pamiętam nazwiska który powiedział że powrót do pełnej sprawności i formy po kontuzji jest 2 razy dłuższy niż czas jej trwania więc trzeba czekać spokojnie co się wydarzy. Ten chłopak w 2 ostatnich sezonach nie rozegrał pełnej rundy więc jeszcze może wiele się zmienić w jego przypadku. Najważniejsze jest żeby budował swoje ciało w taki sposób aby unikało podobnych kontuzji i chyba to jest pierwszorzędna kwestia

3

@Faro Co z tego że nikt o nim 3 lata temu nie słyszał? Nie wiem co to za argument a ogóle. Wielu wybitnych piłkarzy dawało o sobie znać dopiero w wieku 21-22 lat.

Kontuzja Fatiego to coś poważnego i nie porównuj tego z urazami mięśniowymi Messiego. To zupełnie inna bajka. Jak już któryś raz idziesz pod nóż z kolanem to nie wróży to dobrze. W szczególności w tak młodym wieku.

Wrócimy z tym za rok i zobaczymy jak się sytuacja z Ansu rozwinie.

1

@Faro Koleś czwarty rok strzela gole dla Milanu, wcześniej dobry sezon we Francji, ale świat dopiero o nim usłyszał? Chyba tylko ludzie, którzy oglądają piłkę tylko podczas MŚ, ale oni o Fatim też nie słyszeli.

2

@BartqRKO Przecież ostatnie kontuzje nie były związane z kolanem. Jak wrócił po kontuzji kolana to miał problemy mięśniowe. Miał mieć operację, której nie wykonał. Nie dotyczyła kolana tylko uda.

0

@Faro Jakby swiat o nim dopiero usłyszał teraz to by 3 lata temu nie trafił do Milanu za 35mln. To był wielki/duzy talent któremu brakowało głowy, od dwoch sezonów się ogarnał.

0

@BartqRKO przypominam że Vardy w wieku Fatiego pracował na etacie. Nie ma reguły

« Powrót do wszystkich komentarzy