20

1

@Chakalaka Selby wygra ten Open?

4

2

@clyde Rosol to jest jednak to. Z lubczykiem, jak pisze @MesQueUnClub_87 ALE podstawa to goracy (czy kluchy czy makaron to juz mi obojetne, byle nie obnizaly jego temp.), to ze odgrzwany smkuje gorzej to pierwsze slysze @IronSanHybrid - ale to moze po Twoja prostu preferencja.
Lubie taki klasyczyn albo wolowo "kurowy".
az slinka cieknie

0

@tadzik447 Szara eminecja jest.

0

@Colon @Misanthrope zapomnialem Cie dodac.

2

@Yosemite mial ebniecie.

1

Szarosc. Jest klimat.


@Ermitano @FearTheBeard @bonku21 @Bonkus21

0

1

@fcbarcafan19 i bardzo dobrze :)

2

@Janiama ale to juz bylo


5

Dziewczyna z Panamy na ocieplenie klimatu (climate change).
https://cutt.ly/eggJ5Bk
@PrinceDamon

1

@Yosemite Henry i Trezeguet

21

JAN HIMILSBACH stoi koło budki i pije piwo. Obok przechodzi kobieta.
- Wziąłby się pan za robotę, a nie piwo!
- W tym kraju nie ma pracy w moim zawodzie.
- Tak? A jaki ma pan zawód?
- Torreador.

0

@kamilo0066 Wyszedl dokument o Ludwiku von Misesie (Human Action), ale to nie gatunek , ktory Cie interesuje.
Moze Inside the Real Narcos?

w sumie sam szukam jakiegos dobrego filmu dok.

1

2

@MesQueUnClub_87 w Na Skroty. krotko, ale mega rola badass-a

1

Dzialo sie tego dnia.
1986.10.16; Reinhold Messner, South Tyrolean climber, became the first person to have finished all 14x8000s Main-Peaks by summiting Lhotse (8516 m).

2

@Yosemite no nawet podpasowala, za darmo to biore.

4

@Yosemite co za brameczka, taki z zachowania wujek Zlatana.

2

@Chakalaka Selby wygra?

4

16.10.78 Wanda Rutkiewicz, jako pierwsza Europejka (pierwszy Polak) i trzecia kobieta na świecie, zdobyła Mount Everest.
https://wspinanie.pl/wp-content/uploads/2018/10/wanda-rutkiewicz1.jpg

1

@Misanthrope piekne to

7

@TR3VOR i bardzo dobrze. Jak mi sie cos spodoba, to tez umiaru nie znam.

1

@AV0CAD0 DDD.
Digne, Dehu, Dembele

1

@Chaoss smigal az milo

0

@chosenone faktycznie, przechodzili przez minimu 3, 4 okresy. Nie wiem, ktory w sumie bym wybral jako ulubiony.

2

@Vito9 @wpwelement spotkamy sie tu 2040 i pogadamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?