1

@Yosemite typowa angielska akcja, ale można oglądać w nieskonczonosc

5

Zmarl Gordon Haskell, ktory wspolpracowal (wokal i gitara basowa) z King Crimson przy albumach "In the Wake of Poseidon" oraz "Lizard".

Cadence and Cascade


Cirkus


Tu solo


4

@Yosemite i w tym kierunku opanowania pileczki powinien isc Dembelski

1

@Kettger trudne nie, ale niektorzy musza sobie przypomniec kolejnosc

2

15

1

@MesQueUnClub_87 chyba na Blade Runnera sie skusze, ale w sumie to na 2/3 bym sie tu skusil.

29

1

@Ghostface @VenoM Czasem wstasiam krotkie opisy dobrych filmwo. Dluzsza liste zapodal ostatno @MesQueUnClub_87

1

@Yosemite wow. .

1

@NeroTFP wysoko

1

@Chakalaka i kto wygral?

1

@Yosemite ale fajne ujecie

5

@tristan87 sekunda po sekundzie, jak w Czarnobylu.

0

Nadrabiam zaleglosci i widzie, ze Suarez oraz Zlatan strzelili.

0

@BarcaInfo Ciekawe jakich slow uzyl Koeman.

9

Taka bramka dla Barcy na pocieszenie.


1

Zaraz dwojka sedziow przeciwko Barcelonie, wchodzi Pierluigi Collina.

0

Co ten Kuman taki apatyczny. Lapy w kieszeniach

2

Dembele w sztosie to polyka rywali.

0

@elmayakos ogolnie dziwny gosc, ale jakos go lubie.

1

Jesli juz Dembelski zaczyna grac swoje, to fajnie to wyglada, ma czesto bardzo fajne asysty drugieg stopnia, duzo widzi uliczek.

2

Fajna akcja, Griez psuje, szkoda

1

Piekna akcja. .

0

Ktos ma moze informajce jakie cisnienie panuje w pilkach roznych lig, czy jest norma?

0

@sendesara a faktycznie bylo cos.

2

Thiago "nie patrz" podanie?

0

Oby nie bylo podwojnej kary.

1

Fajnie sie "Hames" zaaklimatyzowal w PL. Dobry ruch.

0

Jest brama. .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?