Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite typowa angielska akcja, ale można oglądać w nieskonczonosc
5
Zmarl Gordon Haskell, ktory wspolpracowal (wokal i gitara basowa) z King Crimson przy albumach "In the Wake of Poseidon" oraz "Lizard".
Cadence and Cascade
Cirkus
Tu solo
4
@Yosemite i w tym kierunku opanowania pileczki powinien isc Dembelski
1
@Kettger trudne nie, ale niektorzy musza sobie przypomniec kolejnosc
2
Zadanie matematyczne.
https://pbs.twimg.com/media/EkVY4EtWkAAoASd?format=jpg&name=medium
15
Upadek ekonomii.
https://pbs.twimg.com/media/EknCfXjXEAAF9X7?format=jpg&name=900x900
1
@MesQueUnClub_87 chyba na Blade Runnera sie skusze, ale w sumie to na 2/3 bym sie tu skusil.
29
Bieszczady Tarnica
https://pbs.twimg.com/media/EknPEe6XIAEgk0v?format=jpg&name=large
Tomek Walko
Bieszczady https://pbs.twimg.com/media/Ekmvs-uXEAEwlxp?format=jpg&name=medium
Sebstis Valkovic
1
@Ghostface @VenoM Czasem wstasiam krotkie opisy dobrych filmwo. Dluzsza liste zapodal ostatno @MesQueUnClub_87
1
@Yosemite wow. .
1
@NeroTFP wysoko
1
@Chakalaka i kto wygral?
1
@Yosemite ale fajne ujecie
5
@tristan87 sekunda po sekundzie, jak w Czarnobylu.
0
Nadrabiam zaleglosci i widzie, ze Suarez oraz Zlatan strzelili.
0
@BarcaInfo Ciekawe jakich slow uzyl Koeman.
9
Taka bramka dla Barcy na pocieszenie.
1
Zaraz dwojka sedziow przeciwko Barcelonie, wchodzi Pierluigi Collina.
0
Co ten Kuman taki apatyczny. Lapy w kieszeniach
2
Dembele w sztosie to polyka rywali.
0
@elmayakos ogolnie dziwny gosc, ale jakos go lubie.
1
Jesli juz Dembelski zaczyna grac swoje, to fajnie to wyglada, ma czesto bardzo fajne asysty drugieg stopnia, duzo widzi uliczek.
2
Fajna akcja, Griez psuje, szkoda
1
Piekna akcja. .
0
Ktos ma moze informajce jakie cisnienie panuje w pilkach roznych lig, czy jest norma?
0
@sendesara a faktycznie bylo cos.
2
Thiago "nie patrz" podanie?
0
Oby nie bylo podwojnej kary.
1
Fajnie sie "Hames" zaaklimatyzowal w PL. Dobry ruch.
0
Jest brama. .