7

Fyrstenberg i Matkowski (HejtPark 75) opowiadaja o tym jak groznym zawodnikeim jest Nadal, jaka niesamowita rotacje maja jego pilki.
Mowili tez o tym, ze 2 razy "bali sie o swoje zycie" (mozna bylo sie tylko modlic) grajac w tenisa. Bylo to podczas forehandow tych panow:

Fernando Gonzales


James Blake


@JimMorrisonFCB @YoNoEntiendoNada @kamilo0066 @Szicek10 @Pawlik1985 @mekston @mr_robot i inni.

3

Borat 2.


0

Ciekawostka.
Mariusz Fyrstenberg (polski deblista) byl 6 na swiecie w fantasy premier league. Rodzina Murray rowniez w to sie bawi.
Wiecej ciekawostkek okolotenisowych tu:
MATKOWSKI I FYRSTENBERG - HEJT PARK W DOBRYM SKŁADZIE #75



FPL - ok min 55.

0

5

„Facelift” to nie tylko niezwykle ważny dla Alice in Chains album, który rozpoczął ich usłaną sukcesami karierę, ale również krążek, który pomógł kształtować grunge. Wydawnictwo jest na rynku od ponad 30 lat i wielokrotnie pokryło się platyną.

W związku z okrągłą rocznicą wydania „Facelift” Alice in Chains zapowiedziało wydanie albumu w wersji deluxe. Złożą się na nią między innymi dwie płyty winylowe, kaseta magnetofonowa, fotoksiążka, naklejki i prace graficzne. Premierę zapowiedziano na 29 stycznia 2021 roku.

0

@kamilo0066 dokladnie.

4

Artur Bandzior do rzadzacych: "Czy leci w wami pilot?"

1

@Persyfl dobra muza co?

4

@Yosemite dobry duet. Salas i Zamorano tez.

1

@BlaseR9 mega ich lubię.
Podobno Iga Świątek ma obsesję na ich punkcie.

0

Advantage Connors. Podcast tenisowy - Iga, Rafa, Andy Roddick.
https://anchor.fm/brett425/episodes/Andy-Roddick-Conversation--Roland-Garros-Recap-elb7o5

0

@RosjaninBut tzn na stadionie?

8

Jesli ktos lubi Pink Floyd z okresu the Division Bell oraz Camel i Marillion, to na pewno polubi tego goscia (ktory wlasnie z Marillion wystepowal).



7

0

@HK23 gdyby nie przekupni bawarscy sedziowie, to by Atletico wygralo

4

Ale to musi byc uczucie dla Suareza znowu takie wpierdy dostawac od Bayernu.

0

ale mu zeszla .

0

Carasco do Chin wracaj luju.

1

@wroclawianin89 juz zostaw tych rolnikow i tak ich przesladuja.

0

@Triv44 prosze nie

5

SZkoda, ze byl spalony.

1

@BorzyKrzys Za Dziekana to juz bym wolal @Janiama w tym studio. Pisze calkiem serio.

1

4

W przerwie wybierz Koemana, nie Hajto (e?).


2

@pauletaa ogolnie on jest szybki, ale na tle galktycznego Bayernu wyglada na wolengo ;)

0

@Encore setka mial?

2

Konduktor Zizou.

0

@Encore Moje tez nie, ale piekno jest ponadczasowe ;)

ale zabrzmialo

0

@Encore no nie przesadazaj, nie przesadzaj. Dorota Kaminska bardzo ladna babka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?