2

@Comentateiro jeszcze coś było z dzieleniem się jajeczkiem.

2

@Danchos ostatnia audycja, której slucham.
W sumie po odejściu Kosińskiego przestałem.

1

Kordowicz Jerzy, - Sygnał Studia el-muzyki
Rich Robert, - Distant traveler
Ciciolini Aido, - Gymnopedie
Eno Brian, - By this river
Orb, - Fluffy Clouds
Tangerine Dream, - White Eagle
Roedeliius Joachim, - Verweht
Amazone, - Amphetamine
Alesini/Andreoni, - The Valley of Palmir
Eno Brian, - 1/1
Rich Robert, - Oneiric cocoon
@Don-Corleone ostatnio pisales o U2, a ja w odpowiedzi o Brianie Eno. No i jest.

0

Bardzo przyjemna audycja z cyklu Studio El Muzyki.
Tym razem Autoportret ambientu.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2630812,Studio-el-muzyki-1-grudnia-godz-2109

@Ermitano @FearTheBeard
w odp. lista utworow, jest ciekawie.

8

@Yosemite Atak marzen.

2

JKM zostal youtuberem. Kiedy mu zablokuja kanal, co obstawiacie?

1

@elmayakos mowil, ze jest lepszy od Maradony, takze i w flyingkickach musial byc lepszy.

7



@Yosemite @JimMorrisonFCB

1

0

@NeroTFP no niestety za duzo osob tak zbyt wczesnie odeszlo.

4

5 lat temu w wyniku przedawkowania narkotykow umiera Scott Weiland wokalista Stone Temple Pilots.
Jeden z lepszych glosow tamtej sceny.


0

@Janiama @Yosemite @Triv44 nie chce mi sie sprawdzac, to sezon 89/90 czy 90/91?

6

5

Wczoraj komentator przypomnial to wydarzenie.
You will never smoke alone.
https://www.ecestaticos.com/image/clipping/cf9e8bdf3574736b85ed46f3b3cce391/f-c-barcelona-mallorca.jpg

1

@MesQueUnClub_87 kevin Bacon Sciencefiction

0

Parks and Rec - funny jail scene.


1

@VamosRakieta i na niego liczymy.

1

Palmeiras latwo pokonuje Delfin i przechodzi do cwiercfinalu CL.
Jedna z bramek Patricka de Paula https://streamja.com/qVwnX

0

Nie żyje Hugh Keays-Byrne brytyjsko-australijski aktor teatralny i filmowy znany najbardziej ze swoich kreacji w filmach z serii „Mad Max”. W pierwszej czesci zagral Obrzynacza (Toecutter), a w czwartej - Wiecznego Joe (Immortal Joe)

/photo/1

https://4.bp.blogspot.com/-sm9uvdEVmhs/VXlMzF7LfoI/AAAAAAAAFHY/fLuI5WobsX4/s1600/mad-max-fury-road-official-legacy-trailer.jpg

https://i.redd.it/54nzkfmiz9k41.png

14

@BarcaInfo Dembele czasami naprawde duzo widzi i rozrzuca pileczki jak rasowy rozgrywajacy. Tak juz bylo za jego czasow w BVB.
Niech zredukuje ilosc zagran na dekoncentracji i bedzie naprawde dobrze.

1

@Yosemite elegancko, fajnie to wykonczyl

0

@BorzyKrzys Paramount i Columbie tez bardzo lubie.

1

@Ermitano Piekne dzwieki. Pare razy juz slyszalem na DCD lub u innych wykonawcow, ale nigdy nie wiedzialem jak sie ten instrument nazywa. Dzieki.

0

Macie jakies ulubione motywy studia filmowego?
Bardzo lubie te



5

(ale) akcja Cavaniego.
https://streamable.com/rcd69s

6

@BarcaInfo i tak ma zostac do konca tych rozgrywek.

1

@Yosemite Czuje, ze Pele chcialby to przedyskutowac.

0

Co za dol. Mial byc hattrick Cavaniego, a sa 3 bramki dla Paris, Paris.

2

Dembele, to nie Liverpool.

1

Pjanic uderzenie w stylu Rakiety
@VamosRakieta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?