1

@VamosRakieta Ciekawa informacja. Nie pamietam jego nazwiska. Nie dziwi mnie to natomiast w ogole, bo mottem FZ bylo - "Nie mozecie dolaczyc do Led Zeppelin, ale do mnie zawsze".
Byl wprawdzie mega wymagajacym szefem, ale sprawiedliwym, byl takim polaczeniem La Masia i szkolki Ajaxu tylko w obszarze muzyki. Przewinelo sie przez jego zespol mase talentow, nazwiska naprawde wybitne jak
Steve Vai, George Duke, Terry Bozzio., Vinnie Colaiuta, Adrian Belew, Patric O'Hearn


ps. zaraz sprawde, na ktorych byl albumach

2

@VamosRakieta nie znam wielu ich utworow, ale fajnie sie slucha. Le me be wymiata.
Byl taki gostek, pojawial sie w Muzycznym Analfabacie - on na pewno ich lubil.

0

@LuisSalvano a firmy, ktore w koncu wziales? Beko?

0

@ranger3120 Kowalki mial te swoje okreslenia.

0

@LuisSalvano Ty tu o znajomym, a ja sie zamartwiam, czy kupiles w koncu AGD.

1

Walt Kowalski scena z zapalniczka niezapomniana.
Pikny utwor do tego


0

@BarcaInfo moze nie Goat tylko jednak najlepszy Gepard na sawannie.

5

3

@Triv44 prosze, prosze.

0

@lucas/catalan Moglbys jakis cykl rozpoczac np. najladniejsze dzeiweczyny z poszczegolnych krajow bioracych udzial w eliminacjach. Tak wiesz, grupami.

1

@Nonameforlife i dokladnie masz w punkt otoz to racje.

0

San Marino musi byc

0

Sianopowodz w Australii


#tumbleweeds

0

@Yosemite niezle to mu wyszlo. Odkopnal sie jak to sie mowi.

0

Obsypana deszczem nagród, łącznie z Feliksem i Oscarem, mroczna opowieść o życiu w NRD pod kontrolą Stasi, widziana z jednej strony oczami pisarza, z drugiej zaś poprzez losy obserwującego go szpicla: Życie na podsłuchu / Das Leben der Anderen (2006) - PN 20:10 ale kino+
---
Cztery Oscary, w tym za reżyserię Guillermo del Toro, dla opowieści o niemej sprzątaczce, która nawiązuje kontakt z obcym przetrzymywanym w rządowym laboratorium czasu zimnej wojny: Kształt wody / The Shape of Water (2017) - PN 21:35 CANAL+ Family (z napisami)

0

@robsesh Twarze z karate kid widze , tylko starsze
Serio take Dobre ?

1

@Chakalaka cos gadali o tym, ze za chwile beda sie uwijali w nocy jak w urkopie.

2

"What other sport can be so fascinating when nothing is happening"

3

@Chakalaka ja oczywiscie za Robertsonem, ale mocno sie zdziwilem, ze wygral.

1

Jimmy White wyglada jakby naparzal na perkusji w Genesis lub Yes.

1

@Encore troche pachnie Lahmem z Bayernu
@Yosemite chyba dzieki LR i komentatorom

2

Troche nie lubie takiego gadania - "normalnie nigdy bym nie spudlowal".

4

ale to oni dobrze komentuja

4

Robertson chyba australijskim czasem zyje

0

@Kusco15 Ali byl tez pewnym symbolem. Cassius Marcellus Clay na pewno niesamowicie rozpoznawalny.

0

@Kusco15 Trudne pytanie, ale wydaje mi sie, ze Jordan i Maradona.

1

@Kusco15 Mnie najbardziej spodobal sie fragment gdy mowil o witaminkach ;)

2

@Chakalaka dajes australopiteku!

1

@Kusco15 o jaki przypadek - mialem wstawic i Cie oznaczyc na gorze, a tak, ze akurat jestes tu t z tematem, to dodam filmik w tym watku.

dostalem polecenie filmiku i od razu pomylalem o Tobie.



Tyson smiesznie mowi / sepleni, lubie go sluchac

0

@kamilo0066 dobra to schodze, idziemy na rozdzielnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?