2

Korn coveruje "Would?" Alice in Chains. Mnie sie bardziej podoba niz cover Metallica.


0

Gdyby druzyny pilkarskie byly samochodami, to jakimi? (Mozna brac pod uwage obecne lub archiwalne sklady)

0

Dopiero wlaczylem. Jak gra Suarez?

58

To niech Kevin gra dla Krolestwa Boatengu za darmo.

3

0

Cavani ?

1

@Yosemite to byla druzyna.

Ile bramek nam strzelil?

4

Madzia i Jarus Sajberpank.


4

0

Dla znajomego, ktorego juz tu nie ma, ale moze czyta. Jean - Luc Ponty "Rytms of Hope" z koncertu w Polsce.


3

@Yosemite Kozela tez mam zimnego.

2

@Yosemite a wino musujace moze byc?

6

Przy okazji CyberPunka natrafilem na ciekawe video pt. 20 ukrytych rzeczy w Blade Runnerze.


@macio_944 @MesQueUnClub_87 @VamosRakieta

0

@Nonameforlife to jest pomysl.

0

Niby chleb bez soli (piekarz zapomnial) mozna sobie dosolic, ale to juz nie jest to. Smakuje dziwnie.

#uzaleznienia

0

@Kusco15 nie jestem na tyle znawca i nerdem boksu, bym mogl sie wypowiadac na temat boksu. Niemniej jesli jest to mega chetnie ogladam. Walki Goloty uwielbiam. Ruiz vs AJ swietna, AJ vs Klitschko tez.

0

Najlepsze Waszym zdaniem walki bokserskie w historii lub/i te, ktore Wam sie najbardziej podobaly.
@Kusco15

1

@barcelonaLM Sedzia lepszy od Najmana?

4

Skokow juz dawno nie ogladalem, ale ktos tu ostatnio polecal Deluxe Ski Jump (A. Malysz) na androida i daje naprawde rade.

1

3

@MesQueUnClub96 Bo oni sie oszczedzaja wlasnie w Bundes do europejskich :)

2

@Junngeas no to jestes burżujkiem ;), inaczej to bylbys Midasem.
@Junngeas szczerze nie jadlem paryskiej . to to samo co brioszka?

3

@Junngeas Ty skonczony burżuju.

1

@Yosemite nieźle ?
A u nas?

1

@BartqRKO Jestem Pele. Ronaldo / Leo wyprzedzaja mnie jedna, dwoma bramkami w klasyfikacji. Staram sie angaz w jakim Santosie czy innym Gremio i wchodze na rzuty karne. Wyprzadzem znowu Messiego.

0

@Yosemite Ale to juz chyba byla koncowka Ronalda w Barcelonie?

2

@Yosemite troche leniwy czasem jestem w szukanie, wiec dzieki. Kuman tam krwawil, ale na jego obrone trzeba dodac, ze Weah byl mega.

2

@kazbychu moje ciezkie? nieeee . zobacz np. Acidow jaki lajcik. Hollow Pantery rzeczywiscie pod koniec niesamowicie sie rozpedza.
Ale wszedzie melodie :D
@Chakalaka no nie mowilem. MI sie obie podobaja, ale Pan Tera bardziej.

1

@VamosRakieta@Yosemite masz moze jakies filmiki Weah vs Koeman?

16

Kuman taki madry, a sam co robil.


@Yosemite @JimMorrisonFCB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?