Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W imieniu Eurosportu i @Chakalaka zapraszam Was na godzine 1945 i druga sesje finalowa Selby vs O'Sullivan.
8
Pijany O'Sullivan.
0
Cienko tez GOAT cos dzisiaj.
2
Son i Benteke nie klekaja.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/kcbjil/son_and_benteke_forget_to_take_a_knee/
5
Gole Chilaverta (wylaczajac te z karnych).
https://i.redd.it/c7f1nh4kuy461.png
3
@MesQueUnClub96 i to przy tej sylwetce.
7
Mark Selby 245.5 m.
0
@Chakalaka a startrekowiec dlaczego nie gra w tym turnieju?
2
Selby to by mogl jakiego ujka z Peaky Blinders zagrac.
0
Najbardziej widowiskowi sportowcy w swoich dyscyplinach?
2
@Colon @VamosRakieta .
8
Sportowa niedziela i Happy Sunday Lunch. Anarchy in the UK Sex Pistols T&R.
@kazbychu @Chakalaka @Ermitano @AV0CAD0 @patataj @JimMorrisonFCB @NeroTFP @elmayakos @Don-Corleone @Guffi i innie wielbiciele muzyki
5
Kod 340: szyfr seryjnego mordercy został złamany po 51 latach
https://www.dobreprogramy.pl/Kod-340-szyfr-seryjnego-mordercy-zostal-zlamany-po-51-latach,News,112247.html
1
@Yosemite tylko bilki musza byc dobrze wypolerowane
4
Niemcy zrobili filmik o Zielonej Rzeszy, czyli okresie po dojsciu do wladzy "Die Grünen" i zakazaniu praktycznie wszystkiego.
Dyktaura zakazow - zakaz latania, plastiku, miesa, slomek itd.
Filmik jest fajnie zrobiony, bo wysmiewa przy okazji druga stone czyli marnotrastwo oraz egoizm ludzi ogarnietych bezmyslnym konsumpcjonizmem ("by walczyc o wolnosc odkrcil kaloryfery i otworzyl na osciez okno" ; "nie zakrecal wody podczas mycia zebow")
Angielskie napisy.
0
@BarcaInfo co bylo w skrzyni?
1
@Chakalaka Po obiadku jak znalazl.
0
@Xiaoping a nie ma jakiegos uczucia "pradu" w nogach?
4
@Zip ale widac, ze AJ sie go nie boi, bo cos mowil, ze No big deal.
5
AJ cos o Najmanie mowil? Bo slabo znam angielski.
0
@Xiaoping na ringu czy ulica?
czyli odcina prad od razu, a potem co?
1
@NaFazieHitman full extenction and twisted wrist
0
Przezyliscie kiedys na wlasniej szczece knockout?
0
@LuisSalvano Jesli chodzi o aktywnych to Cavani, Suarez, Iniesta, Zlatan, Pato itd. .dluga lista
0
@LuisSalvano Calkiem sporo takich osob. Znam maniakow Bergkampa, Van Bastena, Romana, Romario, Aimara, Cantony, Cavaniego, Iniesty, Ronaldinho, Maradony, Adriano itd...
1
"selectively aggresive"
1
@NaFazieHitman lubia sie, czesto sie do siebie usmiechaja.
1
@Pogba moze sie jeszcze raz usmiechnie
0
@ShawnC zgadza sie.
0
Denerwujacy ten Pulev.