Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bamboleo PL xD NL to miałem jak w Holandii byłem chyba
3
@Janiama Trzymaj się tam, zdrowia!
46
"Mając 37 lat codziennie rano biegam 10 kilometrów, pracuję 14 godzin na dobę, prowadzę 3 firmy i jeszcze mam czas na pisanie 2 książek. Oprócz tego spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi a nawet śpiewam w chórze.
Jak widzicie wszystko jest możliwe, jak jest się urodzonym kłamcą"
znalazłem na necie, dobre
0
@Pietraszko zgadzam się, nie mieliśmy możliwości kadrowych by to odrobić i to jest oczywiste, nie wiem skąd ten wpis Julii. Absurd.
1
@MarcelNJ11 a jak nie masz to nie obejrzysz, jakie życie jest proste
madre mia
29
Kapitalne widowisko w Paryżu, dominowaliśmy i strzeliliśmy bramkę na wyjeździe, w rewanżu mamy duże szanse.
0
@mokrychlopiec przemieliliśmy ich 1;1 xD
1
kadra z remontady vs kadra dziś
czego nie rozumiecie xD
4
@Kettger kiedyś tak o Realu pisali... 3 lata z rzędu xD
0
@Esteban_ śliczny
0
Sędziowie znów pomagają Ronaldzie? Skandal
0
@Batys tak, to już coś :D
3
Chyba nie myślicie, że nagle po przyjściu Laporty Barca będzie krainą mlekiem i miodem płynącą xD
0
brawo, brawo :D
1
@LS nie tylko uwaga na nie spływa
5
@elplacek44 a jak Darek to Dariusz to czemu Marek to nie Mariusz?
4
Stoch co odleciał w kosmos xD
4
Pjoter Żyła okupuje aktualnie 4 pierwsze miejsca "Na czasie" na YT
xD
1
@clyde o kurde, dobre to :D trzeba zaatakować na dniach
1
@clyde w sumie nwm o co chodzi nawet, napisalem to bo mi sie nudzi, pozdrawiam serdecznie
jaka apka, jakie produkty? xd
2
@clyde a jak nie wyrzucę jedzenia to co? zjem i bede mial rozwolnienienie xD
0
@MSN1998 chciałbym go zapomnieć i obejrzeć jeszcze raz :D zazdro
0
ale Was piecze, ale piecze xDD
5
@Czeresniafcb rząd obostrzenia wprowadził to im cafe bernabeu zamknęli
0
@Salchent Jaki Szpakowski xDDDD
0
ale ten mecz jest beznadziejny, nuda niesamowita
1
Atalanta adios, Atalanta adios xDDDD
0
@4drian0 zaparcie xDD
9
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/s1080x2048/154061795_2853285091575857_501182324287277951_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=wlr949j679gAX-3AHv9&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&tp=7&oh=34645ba006c6f6261563a7224165cf8e&oe=605B42FD
off top xDD
0
Niech idzie do Harrego z Tybetu, może on da radę