1

przecież to jest jakaś prowokacja co oni grają w tym ataku

1

@clyde Dupa Katalonii

1

Suarez właśnie zrobił to czego nasi potężni napastnicy nie potrafią.

7

Duńczykom to tylko Carlsberg wyszedł

2

@BellaCiao właśnie teraz jest ten sezon.

14

13 i 14 emerytury i wypowiedzi "LOSOWYCH" osób z ulicy

"jest dobrze, przyklaskujemy temu rządowi, nie innemu"
"w końcu coś dali"

jak tu nie kochać Jacka Kurskiego :D

1

Ależ nas sędziowie szkalują

3

@koziar powiedział największy narcyz w kraj

3

@FafitFCB i po dolary

1

@PIWOSZ89 1,01 wiec nie ma sie czym zachwycac xD

1

@PatrychoO Lewy go spacyfikuje w moment

6

Mentalność zwycięzcy, Napoli tego nie ma, zawsze będą waleni w kukiel

0

@Encore zapychacz

0

@tomek8756 rym cym cym z dupy dym

2

@tomek8756 Tommy Shelby,

Bubbels, Chłopaki z Baraków,
Dale Cooper

2

@Mario96w no i super, ja też usuwam xD

77

- siema, nie mam czasu gadać bo usuwam konto na La Rambli
- ale to ty dzwonisz
- dobra, nara

0

@xVENUMx ło cie panie, szerszy jak wyższy

1

@clyde zarzut to jeszcze nie znaczy, że to zrobił, bo ostatnio w modzie są takie zarzuty, ale co racja to racja xD ta parówka nadaje się tylko do reklamowania katalizatorów

0

@LeoMessi1994 Peszko chociaż umie wypić

6

@Wossi61FCB kur.. jest w pyte

2

@Mario96w ciesze się że nie tylko ja jestem napier.... o tej godzinie,
pozdrawiam cieplutko

7

Kompilacje z zagraniami Iniesty można oglądać w nieskończoność, dla mnie to obok Messiego piłkarz, dla którego czekałem na każdy mecz Barcy i Hiszpanii, nie ma już takich piłkarzy, prawdziwy magik

3

W takim tempie to zaraz sama Julia z redakcji tu zostanie xD

1

@Encore jeśli wszystko wskazuje na jakaś drużynę to ja teraz stawiam odwrotnie także spoko :D

1

@Encore już wjechałem z handicapem, ale to dla beki kupon za 5 zł puściłem xDD

31

@CatalanDream wylogowanie się jest mniej spektakularne

3

@avexavi -20 na dworze to i ogień zgasł

0

@ranger3120 xDDDDDD

10

@sebasek99 moim zdaniem Eros Ramazzotti

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?