Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kusco15 tak, świetna forma de Jonga
0
@Witekk10 jolka jolka to dziewczyna, tylko ona jedna i jedyna
8
Słynna niebieska kurtka wiadomo kogo już prawie 10 koła na aukcji wośp xd
1
@kkbarca haha właśnie kolega widział tę fotę i pytał czy Ostrów bo na flaki tam zajeżdżał xD mały ten kraj jednak
4
@Encore kupuj i testuj byczq, każdy ma inne kubki smakowe
0
@Encore nwm jaka firma ale z biedry truskawkową tankuje ostro
kiedyś ze sklepu mlekovity brałem, ale teraz nie mam nigdzie sklepu
1
@Sulej kiedyś chyba komin zamawiałem z kolegą na promce, bez żadnych problemów było
3
@clyde Juve na kuponie a ty tu o Sassuolo pier...lisz xD
2
@kkbarca w jakim mieście ten bar?
3
@barcelonaLM my mamy w ogóle jeszcze jakiś sojuszników? po wszystkich jadą te bezmózgi xD
0
@Marlon85 pozdrawiam cieplutko w tę zimową niedzielę
5
@Marlon85 zaginął w Tatrach parę dni temu
35
@arasz1819 gatki to można na dupe założyć xD
2
To już 6 mecz z rzędu między Romą a Interem zakończony remisem.
0
@Encore
to dawaj typy i puszczę na odwrót xDD
1
@Encore piję piwo, no i oglądam głupoty na yt
1
@Bartunek a ja Robbiego WIlliamsa i Lane del Rey (nie mylić z Laną Rhoades), możemy iść na na kawę do starbucksa
0
@VenoM Ty to napisałeś :P :D
2
@VenoM
@Moriarty
macie
„Ty , który od nowa polską godność wskrzeszasz,”
„Jak orzeł ponad skałą wzlatujesz i zawsze,”
„To Ty masz rację, Ty na pomoc spieszysz.”
„Tyle dróg przejść musiałeś, wodzu nasz zwycięski,”
„Tyle klęsk przejść musiałeś by podnieść się z klęski,”
„Tyle lat musiałeś czekać by teraz już w chwale,”
„Rządzić Polską, by zmieniać nasz kraj stale”
„W kierunku mocarstwa od morza do morza,”
XDDD
0
@Moriarty był żałosny, nie warto.
0
powiem Wam coś moi mili, kiedyś miałem na uczelni profesora, uczył mnie jednego z przedmiotów ale to mało istotne
był zagorzałym PiSowcem i jak owa partia doszła do władzy to w ogóle mu odwaliło, napisał m.in. wiersze pochwalne na cześć Jarosława Kaczyńskiego (nie żartuję).
Po partu miesiącach został ambasadorem w jednym z państw na wschodzie, którego nazwy celowo nie podam, bo byście go easy peasy znaleźli
tak wyglada to państwo z dykty,
kto mocniej wchodzi w tylną cześć ciała ten robi karierę
0
@VenoM nic tak nie łączy jak wspólny wróg? xD
0
@michal26 po części nawet chciałbym, żeby Atleti to wygrało i żeby Luis dołożył do tego bardzo dużo i mógł powiedzieć, że te parówy z zarządu nie miały racji, bo on mógł jeszcze dużo dać tej drużynie, nawet nie będąc pierwszym wyborem
20
0:33 strona pada po raz pierwszy
7
@KimBassinger1 ja nigdy nie przyjmowałem bo umiałem szybko biegać
1
@sebasek99 czyli lewa tak prawa tak, bla bla bla, nuda
poczekam i popatrzę nie cofnę kijem wisły jak śpiewał Pan Sienkiewicz z Elektrycznych gitar
2
Myyyyyyśli i słooooowa by znowu budooooooować xD
12
Robert, prowadź nas wodzu bo błądzimy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@IronSanHybrid aż mnie się browara odechciało pić a uwierz, że przeważnie mi się chcę