5

@przemek14qwe ale co to za mapa? zero wyjaśnienia

0

@ShinobiQWE tym bardziej, że zdecydowana większość protestujących i tak była już przeciwnikami PISu, więc jak ktoś myśli że temat aborcji ich pogrąży to chyba jest marzycielem

1

@Bartunek zostawi złotą a jak jeszcze raz uda nam się wybrać Prawo i Sprawiedliwość to Polska będzie platynowa

0

@MadafakinGuy oj tak, +1

0

@sonek ja chyba po tygodniu zrobiłem sos i nic dziwnego się nie stało

4

0

@xVENUMx kapitalna robota

0

@Gomess to Bjorn wygląda jak Skriniar

1

@tobiasson92 nie takie nowe, to już rok leci xD

3

@MesQueUnClub96 chce zaczipować ludzkość żeby kupowali windowsy

7

@tadzik447 antywirus... na imię mam antywirus xD
a to bydle uszkodził mi struny

25

Bez kamieni nie ma budulca. A bez budulca nie ma pałacu. A bez pałacu…
nie ma pałacu

0

@SzahMatt ale ja zadałem pytaniem by podyskutować na ten temat, lolz
tam jest znak zapytania, widzisz?

0

Nawalny znany był swego czasu z poglądów nacjonalistycznych, z resztą poglądy zmienia jak rękawiczki.
Zamieni stryjek siekierkę na kijek?

1

@Fawrf Adolf też jak zaczął przegrywać na froncie wschodnim to psycha zaczęła siadać

1

@Maniek9444 w biedrze w samoobsługowej to normalnie wybierasz opcje zapłąc blikiem i na apce banku generujesz kod i wpisujesz go w terminal

a przez neta to samo, wybierasz opcje zapłać blikiem, wpisujesz kod z aplikacji, potwierdzasz jeszcze raz w aplikacji i tyle

4

@tristan87 wedle tego przesłania przepier... wszystko co mógł xD

16

kurde te pasztety za 1-2 zł, niby człowiek wie że to szajs ale tak smakują, że ho ho

5

@tmQbassive tam to jeszcze o podatku nie wiedzą, gołąb doniesie wiadomość za parę miesięcy

0

@tomek8756 hahahahaha

0

@FafitFCB zależy, jak kukiel jest rozgrzany po kebsie to nie widzę sensu żeby go jeszcze bardziej nagrzewać xD

8

Jezu jakie niedobre, ale tatuś musi

2

@barcelonaLM ja cziperki z biedry, zazdro

1

@Lopezz80 trener powinien mieć dobrych piłkarzy i tego też Koeman nie ma

4

Aż stronę wypie... w kosmos

memy tworzą się na naszych oczach

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

0

jak drużyny Kloppa grały rock and roll football to my gramy jakiś pieprzony pilnik country
take me home Alabama

0

@maksimus a my mamy jakiś duży nakład?

0

@klopx zaraz telewizor rozkręcę taki cudowny mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?