0

a cóż to za końska grzywa wchodzi

5

Ankara Messi, Ankara Messi

2

Messi, pięta i nie ma klienta

2

Co tam jeszcze sapiecie, parówy? xDD

1

Nie wiem czy był w historii III RP bardziej nieudolny Rząd

1

@Encore too easy xD

3

@Pawlak1992 spuchła to Barcelonie dupa po wczorajszym wieczorze xD

4

@Colon kapitalny obrońca

2

@Ratamahatta uważaj bo kiedyś napisałem naplet zamiast tryplet to admini szybciej mnie spacyfikowali niż Mbappe naszych grajków wczoraj

0

@jeyx77x to raczej nie wynika z tego, że ktoś coś potrzebuje, ale szybkość jest cechą wrodzoną i raczej nie da się jej rozwinąć jakoś diametralnie,
albo ktoś jest szybki albo nie jest i tego nie zmieni

1

@Encore albo jakiś opadający wolny w okienko byku,
+1

11

Andreo Pirli czy mi się przesłyszało XDDDD

0

Chcę jakiegoś mielonego zjeść, do tego ziemniaczki i sosu łyżek sześć

47

Zauważcie, że oni nigdy nie mówią 'wyciągniemy wnioski' tylko 'musimy wyciągnąć wnioski'
więc oni zasadniczo nie kłamią. Ja wiem, że 'muszę pić mniej alkoholu' a wcale tego nie robię

0

kapitalny piłkarz

1

co wy tu nawijacie makaron na uszy o remontadzie sprzed kilku lat jak teraz Neymar strzela gole dla Paryża a Suarez napieprza w Atleti aż miło, my mamy za to działo atomowe Brejtłajta na szpicy

0

uuuu idzie odsiecz xDDD

2

Oczywiście spalonego nie było, ale jak się ogląda na streamach 240p to takie pierdoły się pisze potem

4

Jeszcze rewanż z Sevilla i wakacje
nie mamy podjazdu do topowych drużyn na ten moment

1

Dembele jakie armaty wali

0

Busquets vs Mbappe, komedia

0

Dembele nie ten poziom xD on wgl nie wie co się dzieje na boisku

1

@Tomek54321 u mnie już łycha krąży w żyłach byku :D

1

znowu poczuć ten dreszczyk, coś pięknego, jak człowiek ma czasami dość piłki to wraca LM i wszystko jest po staremu

1

@escarabajo trochę kurtuazji nie zaszkodzi :D ale Alves zawsze będzie mi się kojarzył z latami sukcesów, żelaznymi płucami i genialną współpracą z Messim, kozak

2

Czy Dani Alves w swoim prime wBarcelonie u szczytu formy to najlepszy PO historii? Moim zdaniem tak, ale zapraszam do dyskusji.

0

@Mixtape albo rade damy albo jak tynk odpadamy

3

@tadzik447 no moje to jak Radom

1

przecież życie piękne jest jak Wrocław

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?