Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a cóż to za końska grzywa wchodzi
5
Ankara Messi, Ankara Messi
2
Messi, pięta i nie ma klienta
2
Co tam jeszcze sapiecie, parówy? xDD
1
Nie wiem czy był w historii III RP bardziej nieudolny Rząd
1
@Encore too easy xD
3
@Pawlak1992 spuchła to Barcelonie dupa po wczorajszym wieczorze xD
4
@Colon kapitalny obrońca
2
@Ratamahatta uważaj bo kiedyś napisałem naplet zamiast tryplet to admini szybciej mnie spacyfikowali niż Mbappe naszych grajków wczoraj
0
@jeyx77x to raczej nie wynika z tego, że ktoś coś potrzebuje, ale szybkość jest cechą wrodzoną i raczej nie da się jej rozwinąć jakoś diametralnie,
albo ktoś jest szybki albo nie jest i tego nie zmieni
2
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/151260125_3733450670042838_5543015328094002902_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=HDSg48TVyDQAX-K9eq4&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&tp=7&oh=15bb49ae2f5a1a6efe5ec12244c471aa&oe=6052E2AC
gdzie lecisz wariacie XDDDDDDDD
1
@Encore albo jakiś opadający wolny w okienko byku,
+1
11
Andreo Pirli czy mi się przesłyszało XDDDD
0
Chcę jakiegoś mielonego zjeść, do tego ziemniaczki i sosu łyżek sześć
47
Zauważcie, że oni nigdy nie mówią 'wyciągniemy wnioski' tylko 'musimy wyciągnąć wnioski'
więc oni zasadniczo nie kłamią. Ja wiem, że 'muszę pić mniej alkoholu' a wcale tego nie robię
0
kapitalny piłkarz
1
co wy tu nawijacie makaron na uszy o remontadzie sprzed kilku lat jak teraz Neymar strzela gole dla Paryża a Suarez napieprza w Atleti aż miło, my mamy za to działo atomowe Brejtłajta na szpicy
0
uuuu idzie odsiecz xDDD
2
Oczywiście spalonego nie było, ale jak się ogląda na streamach 240p to takie pierdoły się pisze potem
4
Jeszcze rewanż z Sevilla i wakacje
nie mamy podjazdu do topowych drużyn na ten moment
1
Dembele jakie armaty wali
0
Busquets vs Mbappe, komedia
0
Dembele nie ten poziom xD on wgl nie wie co się dzieje na boisku
1
@Tomek54321 u mnie już łycha krąży w żyłach byku :D
1
znowu poczuć ten dreszczyk, coś pięknego, jak człowiek ma czasami dość piłki to wraca LM i wszystko jest po staremu
1
@escarabajo trochę kurtuazji nie zaszkodzi :D ale Alves zawsze będzie mi się kojarzył z latami sukcesów, żelaznymi płucami i genialną współpracą z Messim, kozak
2
Czy Dani Alves w swoim prime wBarcelonie u szczytu formy to najlepszy PO historii? Moim zdaniem tak, ale zapraszam do dyskusji.
0
@Mixtape albo rade damy albo jak tynk odpadamy
3
@tadzik447 no moje to jak Radom
1
przecież życie piękne jest jak Wrocław