27

@Encore moim zdaniem mecz bezpośredni, pokazuje wyższość jednej drużyny nad drugą, a bramki to bramki, ktoś może grać defensywny football i nie wiem po co to piętnować

2

@Pawelsky to już drugi wielki tego świata po K. Krawczyku
przypadek? nie sądzę

4

@AmigoBlancos raczej chodziło o to, że Jaap Stam wyglądał jakby swoje w życiu już odsiedział a Pique to taki misiek z twarzy :D

1

@MesQueUnClub96

Valente Larrazabal też dawał radę :D

1

@Encore taa, do dziś mam na lapku, chociaż najwięcej spędzilem na fifie 07 na ps2, a soundtrack z 07 znam na pamięć :D

11

Sędzią klasyku będzie Siergiej Piputkin.

3

@elmayakos gorzej bo już nie ma czego kraść, wszystko wyniesione xD

0

paryska bagieta

0

Myla jaki urabura, już mu sie Ronaldinho włączył

1

@Elosek niech mu powiedzą, że Boatieng to Niemiec xD

1

Flick by w kogoś wjechał jak Zidane w 2006

0

@msmsms 1.53 czy coś w tych okolicach

0

@Encore aż za łatwo poszło, myślałem że to kolejna podpucha bukmachera ;D

5

Dobra, 2.5+ siedzi
teraz to róbta co chceta już xD

2

Ta Chelsea jeszcze ich tam wszystkich porobi jak w 2012 i pogodzi te Peesżety, Bajerny i inne City :D

0

Mati Borek świetnie wymawia nazwisko Mbappe, niczym rodowity Francuz

1

Niezła taktyka, chcą ich ponabijać w baniaki z tych wrzutek i może im się coś poprzestawia w 2 połowie

1

@4drian0 zobacz bramkę Dejana Stankovicia, gdy Neuer jeszcze grał w Schalke xD

1

@Encore pewne jak to że jutro o 14 idę do roboty byqu, pozdrawiam

0

@Roobo niby nic wielkiego ale jak się patrzy na Griezmanna to już takie proste się to nie wydaje

2

Neymar powinien tam leżeć, umie to jak mało kto

0

Manuel 'pewna rączka" Nojer

1

Łatwo xDD

0

albo rade damy albo jak tynk odpadamy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 mi się przypadkowo pare minut temu przypomniał serial Drake&Josh który oglądałem dawno temu xD nostalgia
PS ale pokemonty też były oglądane

0

@pele1282 po donaty to ja do Lidla chodze

3

Znowu hajs na Hurkaczu zarobie, żeby dociągnął tylko xd

3

https://zapodaj.net/e9160385f2211.jpg.html

Hurkacz dał zarobić, na flaszkę będzie, dzięki Hubert xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?