Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Odcinkowy cicho, ale pensje rosnom!
8
@Damiano27psk haha o kurde, jak to fajnie popatrzeć :D ludzie jeszcze nie wiedzieli o kim piszą
10
Przemierzyłem cały świaaaaat, od Las Vegas po Krym
3
@MateuszQ było kiedyś na okładce tej gazety Marca takie coś chyba xD
1
@clyde Raz w życiu byłem w zoo, w podstawówce. Pamiętam jak małpa bez ręki jadła swoje własne odchody, ale jak ktoś lubi takie randki to spoko.
29
@Pawel13sz bo mam Real na kuponie
0
@Czajka90 na razie 0:0, zobaczymy
1
Buffon słup soli xD
edit: bez szans
0
Betis znakomite wejście w mecz.
1
@PatrychoO szczena - Jordi Roura, Iglesias - Luis Enrique
stare czasy
1
@Quavosk nie mówię wcale, że Amerykanie są święci, ale w kontekście akurat tego regionu czyli Europy środkowej i środkowowschodniej to Rosja jest agresorem
0
@Nano22 Szczena, Iglesias
2
@Quavosk to jest ta różnica, NATO stawia wojska na swoim terytorium a Rosja nie xD
Chyba tylko Korwin twierdzi inaczej
0
@lukaszbarca15 mają z Kasimpasa w niedzielę
7
Został mi 1 mecz na kuponie -Fenerbahce w siatkówkę, patrzę że przegrali no to trudno, nic nowego
ale po chwili patrzę, że zamiast dzisiejszego ich meczu postawiłem przypadkowo ten niedzielny za 4 dni XDD i cyk cashout
bycie dzbanem czasami popłaca
7
@KacperVEB z nim to chyba do 3 Bundesligi
3
@Rust_Cohle kiedy kur... zgolisz brode
0
@PatrychoO powiedział Leicester a nie Leeds ziomku :D
7
@MesQueUnClub96 bo wielkopolska jest wielka a małopolska mała
0
@Benz trzeba żyć dobrze z podziemiem xD
1
dobrze, że mieszkam na tym zadupiu, gdzie nawet wirus nie chce sie rozprzestrzeniać, chociaż do fryzjera normalnie pójdę
0
Jest i on, cały na czarno!
0
@marcin000019 przecież Laporta już powiedział, że jeśli socios tego nie przegłosują to nie ma tematu :D no to chyba nie ma tematu
0
@clyde no ma tak specyficzny smak, że większość moich znajomych go nie lubi, więc rozumiem xD a monster żółty to raz przechylam puszkę i nie ma, szkoda że to takie niezdrowe
1
@clyde z blacka ten sex energry mi posmakował ostatnio, tak to monsterki ładuje :D
23
Otwierac fryzjerów parówy
1
@DonMatteo901 prawda, Roki kontra reszta świata jest :D
1
@Wossi61FCB tak, to ten mecz
7
@Wossi61FCB pamiętam mecz o Superpuchar Hiszpanii jeszcze za Guardioli i Mourinho, który zaczął się jednego dnia i skończył drugiego :D
1
@sebasek99 to samo jak oglądałem NHL, show nastawione na fajerwerki i nie czuć tam aż tyle prawdziwych emocji, jakie jeszcze wciąż da się zobaczyć w piłce