4

@Odcinkowy cicho, ale pensje rosnom!

8

@Damiano27psk haha o kurde, jak to fajnie popatrzeć :D ludzie jeszcze nie wiedzieli o kim piszą

10

Przemierzyłem cały świaaaaat, od Las Vegas po Krym

3

@MateuszQ było kiedyś na okładce tej gazety Marca takie coś chyba xD

1

@clyde Raz w życiu byłem w zoo, w podstawówce. Pamiętam jak małpa bez ręki jadła swoje własne odchody, ale jak ktoś lubi takie randki to spoko.

29

@Pawel13sz bo mam Real na kuponie

0

@Czajka90 na razie 0:0, zobaczymy

1

Buffon słup soli xD
edit: bez szans

0

Betis znakomite wejście w mecz.

1

@PatrychoO szczena - Jordi Roura, Iglesias - Luis Enrique
stare czasy

1

@Quavosk nie mówię wcale, że Amerykanie są święci, ale w kontekście akurat tego regionu czyli Europy środkowej i środkowowschodniej to Rosja jest agresorem

0

@Nano22 Szczena, Iglesias

2

@Quavosk to jest ta różnica, NATO stawia wojska na swoim terytorium a Rosja nie xD
Chyba tylko Korwin twierdzi inaczej

0

@lukaszbarca15 mają z Kasimpasa w niedzielę

7

Został mi 1 mecz na kuponie -Fenerbahce w siatkówkę, patrzę że przegrali no to trudno, nic nowego
ale po chwili patrzę, że zamiast dzisiejszego ich meczu postawiłem przypadkowo ten niedzielny za 4 dni XDD i cyk cashout
bycie dzbanem czasami popłaca

7

@KacperVEB z nim to chyba do 3 Bundesligi

3

@Rust_Cohle kiedy kur... zgolisz brode

0

@PatrychoO powiedział Leicester a nie Leeds ziomku :D

7

@MesQueUnClub96 bo wielkopolska jest wielka a małopolska mała

0

@Benz trzeba żyć dobrze z podziemiem xD

1

dobrze, że mieszkam na tym zadupiu, gdzie nawet wirus nie chce sie rozprzestrzeniać, chociaż do fryzjera normalnie pójdę

0

Jest i on, cały na czarno!

0

@marcin000019 przecież Laporta już powiedział, że jeśli socios tego nie przegłosują to nie ma tematu :D no to chyba nie ma tematu

0

@clyde no ma tak specyficzny smak, że większość moich znajomych go nie lubi, więc rozumiem xD a monster żółty to raz przechylam puszkę i nie ma, szkoda że to takie niezdrowe

1

@clyde z blacka ten sex energry mi posmakował ostatnio, tak to monsterki ładuje :D

23

Otwierac fryzjerów parówy

1

@DonMatteo901 prawda, Roki kontra reszta świata jest :D

1

@Wossi61FCB tak, to ten mecz

7

@Wossi61FCB pamiętam mecz o Superpuchar Hiszpanii jeszcze za Guardioli i Mourinho, który zaczął się jednego dnia i skończył drugiego :D

1

@sebasek99 to samo jak oglądałem NHL, show nastawione na fajerwerki i nie czuć tam aż tyle prawdziwych emocji, jakie jeszcze wciąż da się zobaczyć w piłce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?