Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LS piątek piątunio a w sobotunio do robotunio
0
@klopx dla beki przerabiają, ostatnio ktoś wkleił tam "gruzińskiego polityka" Kaczyshvili czy coś takiego xD i też dużo osób dała się nabrac
15
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/149486574_2898918153764984_7467630797315210535_o.png?_nc_cat=109&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=v-BMpb_t364AX8UV-T-&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=495d983e71c275aebd32e9e3c5ae8a98&oe=604C4AD3
I jak tu nie kochać pisowców XDDD
1
@Coutinho007 za mało many ma jeszcze, musi m level podexpić
2
Dobrze ich tam powyjaśniał xDDD
1
@kubix05 Cracovii Kraków to nie xD Cracovii* to poprawna nazwa
podobnie jak nie ma Juventusu Turyn o czym niektórzy nie zdają sobie sprawy
3
@Ojciec5tkidzieci wszystko po trochu w sumie, nie poszedłbym do pracy za wyższe wynagrodzenie, jesli atmosfera by leżała i kwiczała, no i odwrotnie nie poszedłbym dla samej atmosfery jak ledwo starczyłoby mi na życie xD
1
@barcelonaLM nie wiem po co oni tam wysyłali tego dziadka, Ławrow go pożarł, on tam pojechał żeby ośmieszyć siebie i całą Unię
1
Świetny materiał o tym, jak UE skompromitowała się w Rosji. Wstyd.
1
@Mns21 to już wyższy poziom trollingu xd
2
@sintesox to nie ci sami ludzie xd nie ma dowodów
1
@Rewolucja123 skąd wiesz że zafundujemy im przegrana? Aż tak dobrze gramy czy o czymś nie wiem ?
0
@tadzik447 ta, nr Messiego na pół
24
teraz pomyślcie jak ludzie zapamiętają Inieste czy Xaviego a jak tego parodystę? Niby dał wiele tej drużynie, ale jak popatrzy się na jego ostatnie lata gry i te wsystkie kompromitacje to niesmak pozostanie
1
a tam, 4 miejsce też dobrze xD
0
https://i.pinimg.com/736x/1d/e0/9c/1de09c88252e148a40b6a094034f20a7.jpg
spokojnej nocy kochani
4
niezmienne rzeczy, podatki, śmierć i wiadomo co xD
1
ale tak szczerze powiedzcie, czego sie spowiedzialiscie po tym składzie? xD
1
@lukaszbarca15 jaka przełęcz, jacy ocaleni, mecz zaraz xD
0
ale kurs na Barcę poszybował, to reakcja na skład
2
4-1, tego nie przypudruje najlepsza makijażystka Panie Jurgen xD
11
Ciekawe na co tym razem Kloppidło zrzuci winę
2
@Kondziubarca masochistów chyba
1
Pół godziny nawet strzału na bramkę nie oddali, dobrze że nie mam okazji oglądać tego "hitu"
3
Brawo Kamil, historia pisze się na naszych oczach
3
Postawić over za duża stawkę- tyle trzeba żeby Lewy przestał trafiać karne
0
@izabella skopiuj adres url filmu i wklej tutaj? Tak mi się wydaje
11
https://zapodaj.net/4728fa9a088a5.jpg.html
Za każdym razem jak tu wchodzę :) Kochana strona
21
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/145476115_1776489432533181_2618405658050336449_n.png?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hmG1GS6xVGgAX-8xWIC&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=d393716515f415f435b26e716aece9cf&oe=603F9DCF
znamy to? znamy
1
@FCB24 tam jak zaśpiewają hymn przed meczem to Edytka Górniak nie ma podjazdu :D
aż mi było czasami wstyd chociaż z USA nic wspólnego nie mam