3

@LS piątek piątunio a w sobotunio do robotunio

0

@klopx dla beki przerabiają, ostatnio ktoś wkleił tam "gruzińskiego polityka" Kaczyshvili czy coś takiego xD i też dużo osób dała się nabrac

1

@Coutinho007 za mało many ma jeszcze, musi m level podexpić

2

Dobrze ich tam powyjaśniał xDDD

1

@kubix05 Cracovii Kraków to nie xD Cracovii* to poprawna nazwa
podobnie jak nie ma Juventusu Turyn o czym niektórzy nie zdają sobie sprawy

3

@Ojciec5tkidzieci wszystko po trochu w sumie, nie poszedłbym do pracy za wyższe wynagrodzenie, jesli atmosfera by leżała i kwiczała, no i odwrotnie nie poszedłbym dla samej atmosfery jak ledwo starczyłoby mi na życie xD

1

@barcelonaLM nie wiem po co oni tam wysyłali tego dziadka, Ławrow go pożarł, on tam pojechał żeby ośmieszyć siebie i całą Unię

1


Świetny materiał o tym, jak UE skompromitowała się w Rosji. Wstyd.

1

@Mns21 to już wyższy poziom trollingu xd

2

@sintesox to nie ci sami ludzie xd nie ma dowodów

1

@Rewolucja123 skąd wiesz że zafundujemy im przegrana? Aż tak dobrze gramy czy o czymś nie wiem ?

0

@tadzik447 ta, nr Messiego na pół

24

teraz pomyślcie jak ludzie zapamiętają Inieste czy Xaviego a jak tego parodystę? Niby dał wiele tej drużynie, ale jak popatrzy się na jego ostatnie lata gry i te wsystkie kompromitacje to niesmak pozostanie

1

a tam, 4 miejsce też dobrze xD

4

niezmienne rzeczy, podatki, śmierć i wiadomo co xD

1

ale tak szczerze powiedzcie, czego sie spowiedzialiscie po tym składzie? xD

1

@lukaszbarca15 jaka przełęcz, jacy ocaleni, mecz zaraz xD

0

ale kurs na Barcę poszybował, to reakcja na skład

2

4-1, tego nie przypudruje najlepsza makijażystka Panie Jurgen xD

11

Ciekawe na co tym razem Kloppidło zrzuci winę

2

@Kondziubarca masochistów chyba

1

Pół godziny nawet strzału na bramkę nie oddali, dobrze że nie mam okazji oglądać tego "hitu"

3

Brawo Kamil, historia pisze się na naszych oczach

3

Postawić over za duża stawkę- tyle trzeba żeby Lewy przestał trafiać karne

0

@izabella skopiuj adres url filmu i wklej tutaj? Tak mi się wydaje

11

https://zapodaj.net/4728fa9a088a5.jpg.html

Za każdym razem jak tu wchodzę :) Kochana strona

1

@FCB24 tam jak zaśpiewają hymn przed meczem to Edytka Górniak nie ma podjazdu :D
aż mi było czasami wstyd chociaż z USA nic wspólnego nie mam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?