Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
samobój, sprokurowany karny i czerwona kartka
dawno czego takiego nie widziałem
wiem, że Janek rozgrywa świetny sezon, ale dzisiaj to rozpier... system, jak coś robić to na 100% xD
0
Janek kapitalna robota
0
@MaziFCB ja to samo mam z meczami Barcy od dawna, katuję się tym, ale oglądać trzeba
1
się śmiejecie a połowa naszych grajków by tego nie zmieściła xD
2
Ale frajerstwo w defensywie xDD Ronaldo 2
0
Błąd Buffona, Inter prowadzi
1
Ależ ci prawnicy i adwokaci rosyjscy muszą się czuć bezużyteczni wiedząc że i tak wyrok będzie taki a nie inny i nic tego nie zmieni :D
0
@Kapitan_SW no nie kojarzę, żeby jakiś inny się otworzył
0
@rosser taka ciekawostka, jak powiesz że nie przedłużasz umowy i powiesz, że konkurencja daje ci lepsze warunki to wtedy mośki z Playa zaproponują ci lepsze oferty, których nie ma w salonach xD
3
@tobiasson92 ostatnio tamtędy przechodziłem, dobre balety sie tam działy xDD
2
@BigDaglas ta, wszystko git
2
@AllBundy no tak średnio bym powiedział, tak średnio
1
@Bartunek tak się gra w poważną piłkę a nie dupka piecze albo ścięgienko coś pobolewa
2
@krissu8 "Hotele dostępne są tylko dla biznesmenów, mafii, myślicieli oraz aktywistów Greenpeace"
ZŁOTO
1
Ostatnio wracałem z pracy i pod żabką 4 meneli i 1 menelka łoili browary (było po 12 więc można) i każdy miał naklejone serduszko WOŚP
i teraz pytanie, które nurtuję mnie, nurtuje pewnie i was:
czy WOŚP jest już tak potężna że nawet menele wrzucają do puszek czy po prostu zawinęli komuś puszkę z naklejkami i kupili za to piwa :D
taka o historia na dobranoc
1
@norbi77 Norbi, ty zbereźniku :)
25
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/borek-ludzie-pytaja-czy-jestem-pro-life-czy-pro-choice-gociu-ja-jestem-prosty-chlopak-z-debicy.jpg
odnośnie tematu aborcji, niech ten obrazek uciszy na zawsze wszystkie strony konfliktu
2
@Bartunek mistrzowie vabank
1
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2021/02/4z4nn09BLYfsTokI.jpg
True
e
8
@Szicek10 każdy wierzy w co chcę, ja uważam że to mało prawdopodobne aczkolwiek nie takie rzeczy piłka widziała, sezon jeszcze długi
1
@kubix05 Jezu jak się uszy trzęsły xd miliony kalorii ale warto
0
@marcin62 dokładnie, też takie masz ??
3
@marcin62 prawdziwy samiec alfa z dumą eksponuje swoje klejnoty
0
W tym tygodniu pewnie skończę Gomorrę i planuję zacząć "ku jezioru"
ktoś coś słyszał, ktoś coś wie?
11
Komentarz usunięty
6
@SelloutCrowd Nixon?
bez przesady, byli gorsi, wystarczy poczytać
5
@Prezes_sycylijczyk pewne rzeczy sie nie zmieniają, pozdrawiam konesera dobrych smaków
1
Leo, nie kompromisuj się
2
"ej, eeeeeeeeeeeej"
0
za łatwo im się grało w 11