9

samobój, sprokurowany karny i czerwona kartka
dawno czego takiego nie widziałem
wiem, że Janek rozgrywa świetny sezon, ale dzisiaj to rozpier... system, jak coś robić to na 100% xD

0

Janek kapitalna robota

0

@MaziFCB ja to samo mam z meczami Barcy od dawna, katuję się tym, ale oglądać trzeba

1

się śmiejecie a połowa naszych grajków by tego nie zmieściła xD

2

Ale frajerstwo w defensywie xDD Ronaldo 2

0

Błąd Buffona, Inter prowadzi

1

Ależ ci prawnicy i adwokaci rosyjscy muszą się czuć bezużyteczni wiedząc że i tak wyrok będzie taki a nie inny i nic tego nie zmieni :D

0

@Kapitan_SW no nie kojarzę, żeby jakiś inny się otworzył

0

@rosser taka ciekawostka, jak powiesz że nie przedłużasz umowy i powiesz, że konkurencja daje ci lepsze warunki to wtedy mośki z Playa zaproponują ci lepsze oferty, których nie ma w salonach xD

3

@tobiasson92 ostatnio tamtędy przechodziłem, dobre balety sie tam działy xDD

2

@BigDaglas ta, wszystko git

2

@AllBundy no tak średnio bym powiedział, tak średnio

1

@Bartunek tak się gra w poważną piłkę a nie dupka piecze albo ścięgienko coś pobolewa

2

@krissu8 "Hotele dostępne są tylko dla biznesmenów, mafii, myślicieli oraz aktywistów Greenpeace"
ZŁOTO

1

Ostatnio wracałem z pracy i pod żabką 4 meneli i 1 menelka łoili browary (było po 12 więc można) i każdy miał naklejone serduszko WOŚP
i teraz pytanie, które nurtuję mnie, nurtuje pewnie i was:
czy WOŚP jest już tak potężna że nawet menele wrzucają do puszek czy po prostu zawinęli komuś puszkę z naklejkami i kupili za to piwa :D
taka o historia na dobranoc

1

@norbi77 Norbi, ty zbereźniku :)

25

2

@Bartunek mistrzowie vabank

8

@Szicek10 każdy wierzy w co chcę, ja uważam że to mało prawdopodobne aczkolwiek nie takie rzeczy piłka widziała, sezon jeszcze długi

1

@kubix05 Jezu jak się uszy trzęsły xd miliony kalorii ale warto

0

@marcin62 dokładnie, też takie masz ??

3

@marcin62 prawdziwy samiec alfa z dumą eksponuje swoje klejnoty

0

W tym tygodniu pewnie skończę Gomorrę i planuję zacząć "ku jezioru"
ktoś coś słyszał, ktoś coś wie?

11

Komentarz usunięty

6

@SelloutCrowd Nixon?
bez przesady, byli gorsi, wystarczy poczytać

5

@Prezes_sycylijczyk pewne rzeczy sie nie zmieniają, pozdrawiam konesera dobrych smaków

1

Leo, nie kompromisuj się

2

"ej, eeeeeeeeeeeej"

0

za łatwo im się grało w 11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?