Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid myślałem że to ten chłop z jeleniejaja
0
@Firestone nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ranger3120 czysty bez problemu, bardzo smaczny ale ja miałem zgagę po nim niestety, to te jabłka pewnie :P
18
@ranger3120 gdy wojsko wzywa moim obowiązkiem jest ucieczka do Paragwaju
15
@Fizzy Womack z założenia nie, ale jak wjedzie zimna, niespodziewana flaszeczka od wuja to absolutnie nie pogardzę
a że niespodziewanie wjeżdża już od 10 lat to jest jak jest
3
@zawsze_barca szczerze to jeden z najlepszych komentarzy w historii la ramblii więc zasłużył xD
2
@kkbarca wuja to mamy u siebie w kadrze ;D
1
@Tomo1989 byłoby 6:0, prosta matematyka
1
Juve jaki łomot
0
koze wysmarkał ale bramki nie strzelił
2
ależ to będzie kapitalne widowisko, kataloński walec nadjeżdża
2
@Fawrf zaraz, bo prawą rękę mam zajętą
0
@Fawrf na pornhubie takich na pęczki
1
@Coutinho007 tak, ten co z od Valencii 4 bramki dostał
5
@tbas to jaki Real musi być słaby XD
2
@TheGoldenEleven z bajernem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Ghostface obecnie bardzo dużo jest ludzi zero-jedynkowych, albo jesteś po jednej stronie barykady albo po drugiej, to dotyczy medycyny (w tym szczepione), polityki itd.
8
@Criss18Barca poszerzony to ja będę po kolacji
101
@NeroTFP będzie nerwówka do końca meczu
2
@Rust_Cohle jeśli tak to będzie zadyma przy stole, dzięki za info, wyjaśnię ich
1
@Sulimo u mnie były zawsze sztuczne, także bierz póki są i korzystaj xd
7
@Gregsky10 a daj spokój, trzeba mieć IQ karpia wigilijnego żeby wziąć takie deklaracje na serio, tym bardziej że Stanowski mówił już kilka razy że Najman by go poskładał i że on nigdy się nie bił
0
@Pawlak1992 Shakina Stevensa i tak uwielbiam, także wybór oczywisty :D
aczkolwiek Czerwony Gitary też dają radę
6
@Jakchcesz leszcz
już się odpaliliśmy heh
1
@MesQueUnClub96 myślą że wiesz co zrobią xD
0
@Witekk10 Bronisław Komorowski
1
@Encore Ewelinka ją wali na łeb imo xD
3
@NaFazieHitman mózgi niech se kupią, bo brakuje