Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
52
@parpe teraz tak łatwo nazwać kogoś antyszczepionkowcem? Chyba Cię melanż poniósł
1
@Borneo kasę dostał od bezdomnego, niedługo potem ten bezdomny zmarł
0
Awans do lm pod znakiem zapytania, wszystko idzie w dobra stronę xDDDD
2
@AssisMoreira ta, wymazali go z barcelońskiej mapy Polski na dobre
5
@Kusco15 mieliśmy jednego Socjopatę na LR
pokój jego duszy
a i na bukmacherce się znał xD
0
To normalne, że są spore wątpliwości co do ewentualnej szczepionki. Ten wyścig szczurów, który prowadzą firmy farmaceutyczne na pewno nie będzie służył jakości tej szczepionki, nie trzeba być antyszczepionkowcem, żeby bać się zaszczepić.
3
Jak za dużo roboty w robocie to źle, ale jak nie ma nic do roboty przez pół zmiany to już jest jakaś masakra, czuje się jakbym tu 10h siedzial
2
@Mixtape pozdrów mamusie, wie co dobre :D
1
@Mixtape oo a ile mama ma lat? XD
5
@Sulimo szczawiowa forever and ever
11
@Encore "Idealny na podbicie kuponu"
ile razy to słyszałem, ile razy sam to sobie w myślach potwarzałem XDDDD
2
@DonMatteo901 chyba stary pijany, co z synem po 5 piwach na garaże idzie pokopać XD
3
@Barca1992 bo to jego praca i źródło utrzymania a nie tylko zwykły kanał na YT, całkiem zrozumiałe
0
Go go power Rangers
0
@AmigoBlancos bez przesady, Real wyjdzie z tej grupy
2
@rado_Barca zasady tej "wspólnoty" od lat ulegają zmian, więc to nie jest tak oczywiste jak Ci się wydaje
3
"W Napoli do oszukiwania kontroli antydopingowych miał sztucznego penisa, wypełnionego cudzym moczem. Dzięki czemu przechodził testy. Penis trafił nawet do muzeum w Buenos Aires a w 2003 roku został skradziony. Poszukiwała go intensywnie argentyńska policja."
Tomasz Smokowski w odcinku o Diego Maradonie. (Kanał Sportowy)
no tego to się nie spodziewałem
7
Najpierw Lille ich poskładało a teraz Celtic
oczywiście oba mecze dumnie dołożyłem do kuponu
2
@MesQueUnClub_87 będzie pan zadowolony, elo
3
idę do biedry, chcecie coś?
0
@Comentateiro A szpaku nie powiedział "brazylijska szkoła " ? Bo jeden myślał o Neymarze a drugi o McTominayu, tak mi się wydawało
5
@Ojciec5tkidzieci smutno się robi jak to czytam, dobrze że tylko garstka wykolejeńców wierzy w te brednie, szok
9
pij piwko przyjacielu, pij tak jak ja, gdy sączysz browarka piękniejszy jest świat
1
Żiru klasa, mocno niedoceniany piłkarz
1
Flinston to jest jednak gość, zje kiełbase wysra kość
0
@Kurkmen myślę, że są spore szanse
0
Neymar to nigdy nie dorośnie xD co za błazenada
e: a jednak go dziad nadepnął, my bad
2
Neymar i 1:0 PSG
1
@FC1899Barca racja ;)
0
@Quarhodron zimno że aż że hej