1

@Witam chyba podczas meczu z PSG jak tu przyjedzie, innej opcji nie widzę

2

@SiSenior z tego co pamiętam to Obamę nazwał "czekoladowym" xd

9

@ArdoFCB większego kłamczucha ma i jest to bezapelacyjnie Jacek Kurski, który w dziedzinie kłamstwa jest poza konkurencją

1

@Encore szczerze to po 1 albo 2h snu czuje sie lepiej niż 4-5, bo organizm traktuje to jako drzemkę, nie zapadam w głęboki sen i nie czuje senności. Już jakiś czas temu to zauważyłem xd no ale po pracy trzeba kilka h odespać potem

24

O 4:30 pobudka do roboty a spać się nie chce xd ciekawy dzień się zapowiada

23

@daniel32778 on cytryny by nie wycisnął do herabaty

7

"ten strzał z PONAD 40 metrów naszego kapitana....."
niech to podsumuje naszą ofensywną grę w tym spotkaniu

2

@patataj koszyk to my w lidlu możemy wziąc

5

Jaca 31 minut i do pit stopu XD

1

@WM w Lidze Narodów nie ma VAR.

0

@tobiasson92 jak ludzi kupa to i Herkules dupa xD

1

1 strzał i to niecelny w 70 minut - to jest siła polskiej reprezentacji na ten moment.

9

Jaca bez ceregieli XDDDDDDD

0

te megaszybkie kontry
"połowa Włochów to lawa"

0


macie skrót 1 połowy

6

Aktualizacja, 44 minuta:
.
.
.
wszystkie staty dalej na 0 xD pozdrawiam cieplutko w ten jesienny dzień
e: oczywiście prócz goli straconych fauli i kartek

3

Strzały na bramkę: 0
Strzały niecelne : 0
Sytuacje bramkowe: 0
rożne: 0

34 minuta
Polska myśl szkoleniowa.

4

Kartka dla Krychowiaka po kursie 3 jak w masło XDD

0

szacunek do klubowego Mistrza Europy makarońscy ignoranci!

0

wyjazd z tą muzyką, spalony parówki

3

0

@Coutinho007 6 dni do weekendu mordo xd

4

@BigVu cofany był licznik u szamana osiedlowego xD

4

@michal26 accidentally in loooooove

3



Film odnośnie różnicy płac kobiet i mężczyzn, w końcu ktoś rzetelnie skomentował tę pomyłkę wypuszczają przez Kasię Gandor

1

@Kubox mnie nikt w ch nie zrobił a i tak flaszeczka whisky zrobiona

2

@MesQueUnClub_87 też mnie to zastanawia, dobrze by było, gdyby wpisy osób ignorowanych w ogóle nie były wyświetlane a nie jakieś "rozwiń

5

To wyglądało jakby się z nim bawił, mógł to skończyć kiedy chciał

1

Soldić to potwór, Materla bez szans

5

Ramos ma Szwajcarię na kuponie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?