2

Janisz i Juras to para komentatorów idealna

2

"Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to pod koniec listopada pada albo nie pada"

0

@Ojciec5tkidzieci no tak to już jest, skoro tyle czasu leci w radiu to ktoś to jednak lubi ;P

1

@Maniek9444 albo ma haki na połowę środowiska barcelońskiego xD

2

@damianex10 ja wiem co stawiam i też za często nie wygrywam, więc to jeden ch...

1

@qwer123 Jak wygrali 1:0 a miałeś -0,5 to zakład na +
"Handicap (-0.5) Wygrana, jeśli drużyna wygrywa mecz."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Piosenka Krzysztofa Zaleskiego "Annuszka" jest słaba i irytująca. Muszę to przyznać, choć jako muzyka bardzo go cenię.

"Było pierwsze lato Było wszystko nowe Był czaaaaaaaaaaas"

2

@Kuczek a ile Einstein ma złotych piłek, że CRa krytykuje?

0

@Klaudix i dobrze, bo przestrzeliłem ten typ i to mocno, ale tak to już jest w bukmacherce

0

@tristan87 koty miałczą
świnie kwiczą

1

@kerouac ale mamy sobotę xd jeszcze daleko do niedzieli

0

Vidal, woooow :D

0

Chile - Peru over milion żółtych kartek, obstawiajcie, jeszcze 30 minut.

1

@VenoM Król - Janusz Korwin-Mikke

0

@draxidox A co to za kara że ktoś coś "niesie na swoich plecach" lol xd

3

Fryteczki, goloneczka tłusta jak Magda G. I piwerko, dobrze jest nie być na diecie. Miłego weekendu moi kochani.

4

@Zoker ja normalnie pracowałem, więc nie do końca XD

3

30 minut i weekend, cudowne uczucie

2

@kubix05 ta serweta potem wędrowała na koszyczek wielkanocny XD

10

@justfootball jak Najman i Górniak mu pomogą to już nawet szeryfem w hrabstwie nie zostanie

0

Mi działa normalnie

0

@SiSenior to tam sami zwolennicy Konfy idą? to ja nie wiedział xd

1

@IronSanHybrid boczuś, zrazy szacunku wyrazy od Zugmunta III Wazy xD

2

@DawidM110 jak siki pająka

0

@arraco "naród baranów z bazaru" jak to mawiał swego czasu pewien znany raper

1

@koksik2700 ale takimi wpisami tutaj rozgłosu nie zyskasz :) tu albo jesteś za Tuskiem, KO i Bidenem albo za PISem xD nie ma balansu

0

@tobiasson92 rozumiem, że mam do czynienia z prawnikiem, no to mam za małe kompetencje, żeby wchodzić w dyskusję.

0

@tobiasson92 prawnikiem nie jestem, ale myślę jednak, że są narzędzia prawne, które w specyficznych warunkach mogą zabronić pewnych działań w tym takich manifestacji
prawa człowieka to szeroki temat, zbyt często się ludzie na nie powołują

1

@AlexDark00 problem w tym, że ciężko tu z wieloma osobami dyskutować, bo zamiast logiką i zdrowym rozsądkiem kierują się poglądami politycznymi, zarówno tymi bardziej na lewo jak i tymi na prawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?