Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Janisz i Juras to para komentatorów idealna
2
"Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to pod koniec listopada pada albo nie pada"
0
@Ojciec5tkidzieci no tak to już jest, skoro tyle czasu leci w radiu to ktoś to jednak lubi ;P
1
@Maniek9444 albo ma haki na połowę środowiska barcelońskiego xD
2
@damianex10 ja wiem co stawiam i też za często nie wygrywam, więc to jeden ch...
1
@qwer123 Jak wygrali 1:0 a miałeś -0,5 to zakład na +
"Handicap (-0.5) Wygrana, jeśli drużyna wygrywa mecz."
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Piosenka Krzysztofa Zaleskiego "Annuszka" jest słaba i irytująca. Muszę to przyznać, choć jako muzyka bardzo go cenię.
"Było pierwsze lato Było wszystko nowe Był czaaaaaaaaaaas"
2
@Kuczek a ile Einstein ma złotych piłek, że CRa krytykuje?
0
@Klaudix i dobrze, bo przestrzeliłem ten typ i to mocno, ale tak to już jest w bukmacherce
0
@tristan87 koty miałczą
świnie kwiczą
1
@kerouac ale mamy sobotę xd jeszcze daleko do niedzieli
0
Vidal, woooow :D
0
Chile - Peru over milion żółtych kartek, obstawiajcie, jeszcze 30 minut.
1
@VenoM Król - Janusz Korwin-Mikke
0
@draxidox A co to za kara że ktoś coś "niesie na swoich plecach" lol xd
3
Fryteczki, goloneczka tłusta jak Magda G. I piwerko, dobrze jest nie być na diecie. Miłego weekendu moi kochani.
4
@Zoker ja normalnie pracowałem, więc nie do końca XD
3
30 minut i weekend, cudowne uczucie
2
@kubix05 ta serweta potem wędrowała na koszyczek wielkanocny XD
10
@justfootball jak Najman i Górniak mu pomogą to już nawet szeryfem w hrabstwie nie zostanie
0
Mi działa normalnie
0
@SiSenior to tam sami zwolennicy Konfy idą? to ja nie wiedział xd
1
@IronSanHybrid boczuś, zrazy szacunku wyrazy od Zugmunta III Wazy xD
2
@DawidM110 jak siki pająka
0
@arraco "naród baranów z bazaru" jak to mawiał swego czasu pewien znany raper
1
@koksik2700 ale takimi wpisami tutaj rozgłosu nie zyskasz :) tu albo jesteś za Tuskiem, KO i Bidenem albo za PISem xD nie ma balansu
0
@tobiasson92 rozumiem, że mam do czynienia z prawnikiem, no to mam za małe kompetencje, żeby wchodzić w dyskusję.
0
@tobiasson92 prawnikiem nie jestem, ale myślę jednak, że są narzędzia prawne, które w specyficznych warunkach mogą zabronić pewnych działań w tym takich manifestacji
prawa człowieka to szeroki temat, zbyt często się ludzie na nie powołują
1
@AlexDark00 problem w tym, że ciężko tu z wieloma osobami dyskutować, bo zamiast logiką i zdrowym rozsądkiem kierują się poglądami politycznymi, zarówno tymi bardziej na lewo jak i tymi na prawo