La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1024 Culés

#Tiki-taka

Guardiola wielokrotnie rozmawiał ostatnio z Messim, by przekonać go do pozostania w Barcelonie. [@DeportesCuatro]

konto usunięte

88

Znowu się odcinam na 2-3 tygodnie, przecież te doniesienia są absurdalne

konto usunięte

50

@mr_robot A ja myślę, że może to być prawdą właśnie.

5

@marcin000019 odnoszę takie samo wrażenie.

konto usunięte

70

@mr_robot dlatego ja czekam na oficjalne info, a do tego czasu mam ubaw jak ludzie się tu nakręcają:D

45

@marcin000019 I oby to było prawdą. Guardiola jest dojrzalszy niż Messi, niestety Messi często popada w rezygnacje co może skutkować decyzjami, których później może żałować. Tak może być w kwestii Barcelony. Niestety rysa pozostanie po tej całej sytuacji, ale mimo wszystko zdecydowanie wolę by został. Chociaż na rok. Chociaż by Go godnie pożegnać, tak jak na prawdziwego króla przystało.

9

Też myślę że Guradiola mógł powiedzieć Leo że zostań sezon a potem zobaczymy bo nie ma szans żeby City zapłaciło jakieś pieniądze. Za rok już jest sprawa prosta albo odchodzi za darmo albo podpisuje nowy kontrakt przy nowym zarządzie.

3

może to o czymś świadczy?! może Pep w przyszłości będzie pełnił ważną rolę w FC Barcelonie Prezesa Fonta albo Prezesa Laporty?

3

Guardiola nie raz wspominał, że miejsce Messiego jest w Barcelonie i życzył se by tam pozostał do końca kariery. Natomiast naten moment i w tej sytuacji w jakiej jest Messi uważam to za mało prawdopodobne.

3

@Remi1899 Guardiola mówił wielokrotnie, że chce wrócić i trenować Barce B na stare lata.

38

- Pep, cześć, tu Leo. Chcę przejść do City, cieszysz się?
- ...
- Pep, słyszysz mnie?
- Słyszę.
- To jak, cieszysz się? Znowu będziemy razem, jak za starych dobrych czasów. Tylko musicie kupić Neymara!
- Nie chcę cię tu.
- Słucham?
- Nie chcę cię tu, nie przychodź. Drużynę mi rozwalisz.
- Haha, Pep, z ciebie to żartowniś. Dobra, to ja kończę, pamiętaj o Neymarze, cześć!
- SIEDŹ GDZIE JESTEŚ! Halo? Halo...?

1

@macio_944 Messi to nie jest 18 letni chłopiec,tylko facet.Skoro powiedział że chce odejść to wątpię że nagle zmieni zdanie.Chyba że jest niestabilny emocjonalnie:D

konto usunięte

7

Guardiola dziś odbiera messiego ze szkoły więc może jeszcze go przekona

8

31.08 Guardiola zły i nie dobry , chce nam Messiego zabrać A mówił co innego łobuz jeden.
01.09 Guardiola to jednak wporzo jest , zawsze wiedziałem że by tego nam nie zrobił :)

10

To akurat jest bardzo prawdopodobne, że Guardiola namawia Messiego na pozostanie. Po pierwsze, bo to symbol klubu. Po drugie, bo City nie stać na transfer. Po trzecie, za rok Messi albo przejdzie do City za darmo, albo Pep wróci z nowym zarządem. Już siedzi długo w City, więc jego cykl się kończy.

konto usunięte

9

@marcin000019 Czyli jednocześnie City chce go kupić i już robi filmik powitalny i nie konsultuje takiego transferu z trenerem, który odradza przeprowadzkę zawodnikowi? Czyli co, wszędzie w zarządach wielkich firm pracują debile?
Cała ta sytuacja jest jakby wyjęta z rzeczywistości.

0

@FutbolToMagia Po czwarte.Nie chce zawodnika stojącego przez 75% meczu.

2

Jeżeli to prawda to Guardiola liczy na odejście Bartomeu i wygraną Laporty oraz powrót na ławkę do Barcelony!

0

@marcin000019 tez tak mysle...

Komentarz usunięty

0

@Magicc89PL Rozbawiło mnie, dzięki :)

konto usunięte

4

@Kismeth Pep mógł mu szczerze powiedzieć, że on sam nie wie, gdzie będzie za rok, więc jeśli przychodzi do City gównie z jego powodu, to lepiej niech sobie odpuści.

0

@Remi1899 o. i się rozmarzyłem

1

A ja Wam powiem, że właśnie o tym myślałem czy Guardiola, który jest cules z krwi i koścu nie będzie mówił Messiemiu o zostaniu w Barvelonie. Sam Pep mówił, że prędzej czy później wróci do Barcelony, ale nie wiadomo w jakiej roli...

0

@Bulos11
Wygląda na to że ostatnie zdanie est prawdziwe

0

@Magicc89PL nawet mnie to rozbawili :D

1

A to ciekawe, nie dawno prasa pisała że chce go w City a warunkiem Leo na przejście tam jest właśnie Guardiola..

0

Pierwsza część zdania bez zaskoczenia, druga, to całkowite zaskoczenie.

1

Messi dostanie 100 mln euro za sezon i zostanie.

0

@mr_robot Rozumiem te wszystkie doniesienia ale tego spodziewałbym się po Guardioli.

1

Choć brzmi to absurdalnie, Pep wielokrotnie mówił na konferencjach, że nigdy nie próbował pozyskać Leo, bo Leo jest perfekcyjny własnie w Barcy. Zgadzam się, że mało prawdopodobne, ale nie całkowicie wyssane z palca, biorąc pod uwagę wypowiedzi samego Guardioli.

0

Nic dziwnego, bo on go nie chce w City. Przyjdzie Messi i zburzy to wszystko, co Pep budował w City przez lata.
Messi narobi tam tylko kwasu, bo z miejsca będzie się poczuwał ponad De Bruyne, Aguero, Sterlinga itp.
Messi nie może pójść do drużyny która była budowana od lat i nagle wywracać cała hierarchię wewnątrz drużynową. Albo pójdzie do drużyny, która będzie budowana od nowa, w oparciu o Messiego, albo pójdzie do drużyny, która ma już swoich liderów, a on będzie pracował na swoją pozycję od zera, W CO NIE WIERZĘ, bo gwiazdor zawsze chce być gwiazdorem.

Drugą rzeczą może być to, że Guardiola chce żeby Messi został w Barcelonie, dla dobra Barcelony i Messiego, bo gdzieś indziej, będzie z tego tylko kwas. Niestety, ale taka jest prawda. Kto przyjmie Messiego i z miejsca zrobi z niego legende drużyny?
Którzy zawodnicy wpuszczą go do nowej szatni i będą bić pokłony? Neymar z Mbappe? Może Salah, Mane, czy De Bruyne i Sterling? Może Lewy z Mullerem?

Messi, niestety po tej całej szopce, nigdzie się nie ruszy. Każda topowa drużyna ma swoje legendy, które będą robić kwas po przyjściu Leo, albo są to drużyny które się budują i nie ma tam pewnych sukcesów, o ironio, to tak jak nasza Barcelona teraz.

Chelsea, albo Juve, jeśli ich stać. Chelsea, bo potrzebuje nazwiska, doświadczenia, żeby z nowych, młodych zdjąć presję. Juve, nowy trener, transfery z klubu, przemodelowanie drużyny. Tylko czy Pirlo byłby w stanie pogodzić Leo i Ronaldo. Z jednej strony mogłoby to przysporzyć kłopotów, z drugiej są to dwie legendy wzajemnie się nakręcające.

konto usunięte

0

@herbblaugrana Ja też bym się tego spodziewał, ale jaki sens miałoby gdyby City chciałoby go kupić i nie konsultować transferu z Pepem?

konto usunięte

0

@Sortello Messi przechodzący teraz do Chelsea brzmi tak samo śmiesznie jak do Interu ;D

0

I dlatego tatuś Messiego przyleci jutro do Barcelony na rozmowę z Bartkiem :)
Co za bzdura.

1

@mr_robot dlatego uważam, że nigdzie nie pójdzie, bo tak naprawdę nikt go nie będzie chciał, nawet jeśli to Messi...
33 lata, kosmiczna pensja, kwas związany z załamaniem dotychczasowej hierarchii u potencjalnego nabywcy usług Leo.
Napluł na herb Barcelony jak kiedyś na koszulkę reprezentacji Argentyny.
Foszek - świętoszek.

To nie takie hop-siup żeby w ciągu miesiąca taka instytucja jak Messi przeniosła się do innego klubu.

konto usunięte

0

@Sortello Mimo jakichś strat wizerunkowych itd. obyś miał rację.

konto usunięte

0

@Yanek Mądra opinia, tylko , że Messi dowiedział się jak będzie wyglądać codzienne życie za Koemana, a więc dosyć przywilejów czyli nieróbstwa dla niego i kumpli, punktualność, ambicja, zaangażowanie i wpadł w panikę. To dupek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: