O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1388
  • Liczba komentarzy 989
  • Polecenia 1839

Komentarze

1

Bayern - Barca i Lyon - City na TVP!

0

Druga połowa i brak zmian to była jakaś porażka...Ja nie wiem k czy rozmawiają trener i asystent przy linii...Napoli zabrało piłkę Barcelonie ,a Setien nic z tym nie robił...Suarez od 70 min kulal i zmianę dostał dopiero przed 90 min...o co chodzi z tym trenerem? Z Byarenem będzie rzeź niewiniatek coś czuję...przecież Barca nie ma kondycji,nie są przygotowani do takich meczy,Alba od 60 co chwila odpoczywal,Suarez chodził całą druga połowę,podobnie Roberto,A jedynym pomysłem obrony było wybicie piłki na oślep.

0

przecież ponoć od ćwierćfinału kartki są zerowane.

2

jak mnie ten ziomek denerwuje! masakra! i te jego statystyki i przytaczane wywiady etc...mecz sobie, a Święcicki sobie! najważniejsze, co on przeczytał, z kim on rozmawiał, co widział...mecz jest mało ważny! dno, nie komentator...

1

Karny dla Juve mocno dyskusyjny,a wykonanie hmmm bramkarz Lyonu nie miał żadnej nogi na linii w trakcie strzału...Ale Krysia strzeliła więc nie ma co powtarzać..

Zobacz wszystkie

59

nie chce być złośliwy, ale kto to jest?

59

„Zawsze gwizdali przeciwko nam” – stwierdził po spotkaniu Vinicius. Zaczyna się płacz...heheh

55

Laporta wróć:) Bartek i Ernesto Wam już dziękujemy... i żegnamy. Bez urazy.

47

brakuje mi jego magii w obecnej Barcelonie. tych dryblingów, tych sztuczek technicznych, tego bycia sobą w dzisiejszych czasach. Brakuje mi zawodnika, dla którego ludzie przychodzą żeby sie bawić na meczu! Ja wiem mamy najlepszego zawodnika na świecie Leo, ale Leo nie bawi się tak jak Ney, nie kiwa się tak często i nie robi takich trików jak Ney. Oczywiście jest bardziej decydujący dla zespołu, ale z Neyem byli nie do zatrzymania!

44

Głowa do góry! Barca powinna się odwołać!