O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1219
  • Liczba komentarzy 854
  • Polecenia 1586

Komentarze

0

@gumaz prędzej ze sobą niż z LFC...

11

Tak chwała ludzie tego Zarządu La Masie,a później zamiast brać chłopaków wychowanków to kupują zawodników którzy nigdy w innych warunkach nie trafiony do tego klubu...szczerze, to wychowankowie są skarbem dla klubu,bo są w stanie oddać serce i zdrowie za klub. Gdyby Messi nie był wychowankiem,gdyby nie zawdzięczam by tyle Klubowie to nie wiem czy po tych wszystkich aferach nadal byłby w klubie i pisał historie Barcy...

0

Brak argumentu oznacza zgodę...każdy ma prawo do swojego zdania, nawet jak innym to się nie podoba!

0

@MarioVeB! ja mogę się mylić i pewnie w pewnych sprawach się myle, ale dziennikarze i byli zawodnicy raczej mają mniejsze szanse na pomyłki w tych sprawach: https://www.fcbarca.com/93724-julio-salinas-transfer-braithwaite-a-to-katastrofa-ruch-kompletnie-nie-na-miejscu.html , https://www.fcbarca.com/93709-rivaldo-nie-rozumiem-sensu-sprowadzenia-braithwaite-a-do-barcelony.html ,

0

@MarioVeB! 3.Ile razy można tłumaczyć , że klub który ma pełnie praw do zawodnika na niego stawia. Jeśli jest tylko wypożyczony nie ma takiego obowiązku. Bo jaki ma wtedy interess w tym by ogrywać nie swojego zawodnika.
- przykład Realu i jego dwóch zawodników - Odegaard i Hakimi, koniec tematu!
Czy Trincao jest wart tych pieniędzy i czy faktycznie będzie pasował do Barcelony to nie wiem, bo kiedyś takich grajków na pęczki było w La Masii! Widzę, że masz większą wiedzę i większą wiarę w Trincao w to że z marszu będzie gwiazdą to fajnie.
Dla mnie jak wyjmiesz Messiego to nagle masz przeciętą drużynę, z przeciętnym trenerem i przeciętnym przygotowaniem taktycznym i motorycznym! Nie ma szaleństwa, nie ma szybkości, nie ma kreatywności!
Co do Firpo, co ty mi piszesz o tej adaptacji! skoro jesteś dobrym piłkarzem, skoro grasz w takiej samej Lidze co Barca, skoro grasz w podobnym systemie to ile ma trwać ta adaptacja? 5,6,7 miesięcy? ile? Tak jak Griezmann przyszedł z obcej galaktyki z galaktyki Cholo i Deschampa, które są odmienne od galaktyki Barcelony i to widać i raczej nigdy nie będzie należał do niej! Twoje wypociny są dość słabe a wyniki i gra Barcelony są odzwierciedleniem Twoich słów!

Zobacz wszystkie

59

nie chce być złośliwy, ale kto to jest?

55

Laporta wróć:) Bartek i Ernesto Wam już dziękujemy... i żegnamy. Bez urazy.

47

brakuje mi jego magii w obecnej Barcelonie. tych dryblingów, tych sztuczek technicznych, tego bycia sobą w dzisiejszych czasach. Brakuje mi zawodnika, dla którego ludzie przychodzą żeby sie bawić na meczu! Ja wiem mamy najlepszego zawodnika na świecie Leo, ale Leo nie bawi się tak jak Ney, nie kiwa się tak często i nie robi takich trików jak Ney. Oczywiście jest bardziej decydujący dla zespołu, ale z Neyem byli nie do zatrzymania!

44

Głowa do góry! Barca powinna się odwołać!

41

25 meczów w Ligue 1, 2 asysty w słabym G. Bordeaux, wartość rynkowa wg. transfermarkt - 6 mln EUR, a Janusze z FCB dają go za 2 mln...kurde gdzie tu logika? do anglii by poszedł za 10 mln EUR...widzę, że FCB staje się charytatywnym sprzedawcą piłkarzy.

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 98 pkt
4 Tomini 96 pkt
5 TrogluS 96 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?