O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2739
  • Liczba komentarzy 1582
  • Polecenia 2612

Komentarze

0

@wyrek każdy ekspert sędziowski mówi, że zgodnie z zasadą braku podwójnego karania tu nie ma czerwonej, tak jak w przypadku Cancelo...

0

@sendesara dokładnie, zjebał i przez to klub stracił ok 80 mln EUR! co jak co, ale przyszły kapitan powinien wyjść i powiedzieć - tak pomyliłem się, tak to moja wina ale jedziemy dalej. A ten idzie w zaparte i nadal uważa, że 50/50, kurde już zamilknij i skończ z tymi historyjkami - 100% czerwień, choć metr dalej była by żółta i karny...

0

@Lordzi dostali dzisiaj wolne. To duży plus ;)

0

@Greenalley nie mówię o zawodnikach i o kadrach ale o samym chłodnym przygotowaniu pod mecz i wpojenie swojego planu na mecz. Według mnie gdyby Barca miała droższy skład i gdyby Araujo wylecial to i tak by Barca odpadła z Xavim na ławce niestety.

0

@Metalowy14 wiem wiem, 100% racji. ciekawe jak sie podniesie i jak będzie wyglądał w kolejnych meczach. A jeśli chodzi o transfer to jednak przez ten jeden błąd Barca mogła stracić ok 70 mln EUR (12,5 mln za awans do 1/2+kasa z transmisji mecze i dnia meczowego oraz za kwalifikację do KMŚ)! także jeśli przyjdzie oferta to w obecnej sytuacji mogą się na nią zgodzić, zwłaszcza, że jest jeszcze Cubarsi etc.

Zobacz wszystkie

59

nie chce być złośliwy, ale kto to jest?

59

„Zawsze gwizdali przeciwko nam” – stwierdził po spotkaniu Vinicius. Zaczyna się płacz...heheh

55

Laporta wróć:) Bartek i Ernesto Wam już dziękujemy... i żegnamy. Bez urazy.

54

oby odszedł bez znaczenia kto będzie trenerem w przyszłym sezonie!

47

brakuje mi jego magii w obecnej Barcelonie. tych dryblingów, tych sztuczek technicznych, tego bycia sobą w dzisiejszych czasach. Brakuje mi zawodnika, dla którego ludzie przychodzą żeby sie bawić na meczu! Ja wiem mamy najlepszego zawodnika na świecie Leo, ale Leo nie bawi się tak jak Ney, nie kiwa się tak często i nie robi takich trików jak Ney. Oczywiście jest bardziej decydujący dla zespołu, ale z Neyem byli nie do zatrzymania!

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?