O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1919
  • Liczba komentarzy 1413
  • Polecenia 2445

Komentarze

2

proponuje zmienić agenta, bo Twój Agent dba tylko o swój interes, nie o Twoje dobro mój drogi! Nikt nie jest ponad klubem, nawet największa legenda, którą nigdy nie będziesz. Wiedząc, że klub jest w kryzysie, żądasz 20 mln za podpis i 40 mln rocznie?! Za co? za te kolejne kontuzje, za wyjazdy, za fochy, czy dla swojego przyjaciela, żeby mógł żyć jak król? Zapraszam do Newcastle, oni dadzą Ci wszystkie pieniądze świata, ale skończy się słoneczko, palmy i morze!

0

@masq przecież dziecko ma obojga rodziców i jeżeli matka mieszka w Brazylii to rozumiem, że jeżeli ojcem jest Neymar to dziecko powinno być tylko w Paryżu?!

2

ja zacząłbym patrzeć na nich jak na wizjonerów, bo prezentując najlepszą 11-tkę (bez najlepszego bramkarza) w taktyce 3-3-4 to trzeba być faktycznie najlepszą i największą federacją na świecie! czekam kiedy kolejni trenerzy zaczną podzielać tą wizjonerską taktykę :)

0

ok, zapomniałem :)

0

mogli o 23 zagrać...

Zobacz wszystkie

59

nie chce być złośliwy, ale kto to jest?

59

„Zawsze gwizdali przeciwko nam” – stwierdził po spotkaniu Vinicius. Zaczyna się płacz...heheh

55

Laporta wróć:) Bartek i Ernesto Wam już dziękujemy... i żegnamy. Bez urazy.

54

oby odszedł bez znaczenia kto będzie trenerem w przyszłym sezonie!

47

brakuje mi jego magii w obecnej Barcelonie. tych dryblingów, tych sztuczek technicznych, tego bycia sobą w dzisiejszych czasach. Brakuje mi zawodnika, dla którego ludzie przychodzą żeby sie bawić na meczu! Ja wiem mamy najlepszego zawodnika na świecie Leo, ale Leo nie bawi się tak jak Ney, nie kiwa się tak często i nie robi takich trików jak Ney. Oczywiście jest bardziej decydujący dla zespołu, ale z Neyem byli nie do zatrzymania!

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?