La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

43

Przed Olimpiadą napisałem, że nie będę kibicował homofobicznej Klepackiej, która wyrzuca z siebie jakieś plwociny na część rodaków, a teraz mam sojusznika. I to kogo?

Władysław Kozakiewicz:
Uważam, że jako sportsmenka pani Klepacka jest w porządku, bo sporo potrafi i jest
jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. Ale jako człowiek jest na dnie - Kozakiewicz nie gryzie się w język. - Nie można się wyrażać o innych ludziach tak, jak ona to robi. Ona się uważa za lepszego człowieka od innych, zwłaszcza od ludzi o innej orientacji seksualnej. Moim zdaniem ona chce się przypodobać pewnym środowiskom i w imię tego wyrzuca z siebie przeróżne obrzydlistwa, jednocześnie twierdząc, że jest wierząca. Nie, nie, jeżeli ktoś jest wierzący, to nie może się tak zachowywać - przekonuje były lekkoatleta.
Ona z siebie wyrzuca przeróżne obrzydlistwa. Nie umiem jej kibicować

Brawa dla naszego mistrza olimpijskiego!

65

@Comentateiro Olimpiada – okres pomiędzy dwoma następującymi po sobie igrzyskami.

"Moim zdaniem ona chce się przypodobać pewnym środowiskom i w imię tego wyrzuca z siebie przeróżne obrzydlistwa, jednocześnie twierdząc, że jest wierząca".

Racja, że jej zachowanie jest karygodne i nie można tego tolerować (ogólnie wpychanie polityki, religii czy światopoglądu do sportu jest złe według mnie), ale mam nieodparte wrażenie, że jak duże firmy też kręcą propagandę LGBT żeby przypodobać się właśnie temu środowisku to obiekcji nie masz i takie zachowanie szanujesz.

konto usunięte

37

@Comentateiro To teraz jest olimpiada, czy Igrzyska geniuszu?

3

@Comentateiro Ale gdzie on powiedział że nie będzie jej kibicował? To że gada głupoty to wie każdy.

99

@Comentateiro " Ona się uważa za lepszego człowieka od innych"
Ty tak nie robisz? Obrażasz innych, kiedy tylko ktoś negatywnie ustosunkuje się do Twojego zdania, popracuj nad sobą, a później oceniaj innych. :p

3

@Zoker @MaTt_BarcaFan Wiadomo o co chodzi, jeszcze nigdy nie powiedziałem inaczej niż "zdobyliśmy x medali na olimpiadzie". Ktoś używa w takim zdaniu pełnej, poprawnej nazwy?

konto usunięte

8

@Comentateiro Tak ja używam. Dziennikarze używają, większość ludzi. Chłopie pisz poprawnie.

konto usunięte

67

@AlicjaFCB Hipokryzja lewicowych? Nowe nie znałem.

30

@Comentateiro Rożnica między prawakami i lewactwem? Choćby powiedziała że mocno wspiera LGBT to kibicowalbym jej, a wiesz czemu? Bo jest POLKĄ :)

11

@AlicjaFCB Reagujesz histerycznie, bo obnażyłem kilka razy Twoje treści jako bezwartościowe. To, że merytoryczna dyskusja Cię przerasta i po podważeniu Twoich treści czujesz się obrażona i gorsza, nie znaczy, że jak kogoś obrażam i czuję się lepszy. Po prostu nie możemy z pewnych względów dyskutować jak równy z równym, a często domeną osób niedouczonych jest skłonność do obrażania się i przewrażliwienia na swoim punkcie. Zacznij czytać książki, rozszerzaj horyzonty i pisać mądre rzeczy, a nie robić z siebie ofiarę.

13

@Comentateiro Ma odmienne zdanie w większości kwestii niż ty więc będziesz ją obrażał. Jak Ciebie ktoś obrazi za twoje poglądy to nietolerancyjny lub cham. Jednak gdy ty kogoś nazywasz homofobem itp to już jest "prawda"? ciekawa logika

16

@AlicjaFCB 8 zielonych w 8 minut, twoja wypowiedź na temat ww. użytkownika była bardzo trafna. Brawo :)

30

@Comentateiro jeszcze nigdy nie widziałem żebyś coś obnażył a już na pewno nie treści innych użytkowników jako bezwartościowe. Zejdź na ziemię i przestań gwiazdorzyc.

konto usunięte

31

@Comentateiro Osobiste wycieczki. Czyli komentarz Alicji w punkt na temat twojej osoby. Dobrze ma boleć ;)

27

@Comentateiro Zjedz snickersa

7

@MaTt_BarcaFan Ty na pewno. Śmiem twierdzić, że przekłamujesz nieco rzeczywistość, ponieważ większość ludzi stosuje wersję skrótową.

Okazuje się jednak, że to Ty jesteś niedouczony. Ze słownika języka polskiego:

Olimpiada: «międzynarodowe zawody sportowe organizowane co cztery lata przez różne państwa»

https://sjp.pwn.pl/sjp/olimpiada;2569706.html

I masz tyle klasy żeby uderzyć się w pierś?

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty przez użytkownika

Komentarz usunięty

6

@MaTt_BarcaFan Jesteś tam? Co z tą olimpiadą? Odszczekujesz? A zrozumienie definicji osobistych wycieczek masz na poziomie znajomości definicji olimpiady?

konto usunięte

0

@Comentateiro Noo przecież ci wrzuciłem link. Pomyliłem użytkowników.

konto usunięte

3

@Comentateiro Oj to chyba ty musisz się klepnąć w pierś. Nie musisz przepraszać.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Olimpiada_(czas)

4

@MaTt_BarcaFan jako znawca języka polskiego i autorytet w tej dziedzinie racja stoi po stronie Komentatejro. Elo

11

@MaTt_BarcaFan To jest hit. Facet za pomocą Wikipedii podważa Słownik Języka Polskiego. W skali idiotyzmów to jest chyba apogeum. Właśnie o tym pisałem Alicji, ze merytoryczna dyskusja niektórych tu przerasta.

Przecież masz nawet w Wikipedii zdanie: Z czasem słowo "olimpiada" w użyciu powszechnym zaczęło powoli tracić
swoje dawne znaczenie i mieszać się
pojęciowo z "igrzyskami
olimpijskimi".

I jak pokazuje Słownik Języka Polskiego słowo olimpiada zyskało nowe pełnoprawne znaczenie (oznaczające zawody sportowe) przyjęte przez najwybitniejszych językoznawców w naszym kraju.

konto usunięte

5

@shinthps Aaa to przepraszam autorytecie xD. Sięgnij po książkę do historii i wtedy wróć.

konto usunięte

5

@Comentateiro Sięgnij po książki do historii. I się już nie ośmieszaj. Bo jestes non stop złomowany.

8

@shinthps Dziękuje uprzejmie, ale jak widzisz kolega wyżej za pomocą definicji z Wikipedii (której na marginesie nie doczytał, bądź nie zrozumiał) jest w stanie podważyć Miodka czy Bralczyka

5

@Comentateiro tym bardziej, że Wikipedię może edytować każdy i posiłkowanie się nią w kontekście zdobywania wiedzy nie ma często sensu bez potwierdzenia tego w innych źródłach.

@MaTt_BarcaFan

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/igrzyska-i-olimpiada;13366.html

masz jeszcze jedno wytłumaczenie.

edit. skopiuj link

konto usunięte

0

@shinthps Olimpiada to pojęcie historyczne. Sięgnij do książki „ dzieje Grecji „ i wtedy możesz wrócić.

8

@MaTt_BarcaFan umiesz czytać ze zrozumieniem? nikt nie neguje tego skąd wywodzi się słowo olimpiada. Kwestia rozchodzi się o ewolucję języka, której nie jesteś w stanie pojąć. Podważanie słownika wpisami z wiki to już w ogóle hit. Wrócę jak będziesz dla mnie godnym interlokutorem : D

16

@Comentateiro
Czyżby pan Kozakiewicz negatywnie wypowiadał się o Klepackiej i uważał się za lepszego od niej? A może chce się przypodobać w ten sposób pewnym środowiskom?
HIPOKRYZJA!

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Comentateiro o znów Pan alfa i omega się odezwał. Gdzie takich idealnych ludzi jak ty się tworzy? Wszystko dobre, jeśli zgadza się z twoim światopoglądem. Wystarczy delikatne odchylenie i już zaczynają się żale i wylewy.

6

@Kurkmen Nigdy nikomu nie każę myśleć tak jak ja. A to, że na gruncie merytorycznej debaty okazuje się, że ktoś nienawidzi gejów z czystej nienawiści, dużo mówi o tej osobie. Ja to prymitywne, antyludzkie podejście wytykam, a Wy się złościcie. To nie jest mój problem, tylko Wasz. A do obrażania ludzi z powodu orientacji czy rasy prawa nie macie

8

@Comentateiro ja wolę być uznawany za homofoba, rasistę, aniżeli ulegać durnej propagandzie, która wylewa się niczym zło po otwarciu puszki pandory. Tak agresywnej i nachalnej "promocji" danej ideologii już dawno nie było. Mam nadzieję jednak, że zdroworozsądkowych ludzi pozostanie nadal więcej.

3

@AlicjaFCB Prześledź sobie moją dyskusję z MATt_BarcaFan. Żadnego wymądrzania, żadnego fałszywego kroku. Chłopak błędnie zarzuca mi użycie olimpiady, dostaje definicję ze słownika języka polskiego, pokazującą jego nieznajomość tematu. Jedyną przyzwoitą rzeczą jaką może zrobić to wycofać się z błędu, a co robi? Jeszcze bardzie atakuje i nie przyznaje się do błędu.

Ja czasami do takiej osoby piszę: jesteś ignorantem. Nie dlatego, że mam coś do niej, tylko dlatego, że ta osoba przystępuje do dyskusji bez należytej wiedzy podstawowej. Podobnie bywało, niestety, z Tobą. Mój rozmówca sam się wykłada i obnaża swoją niewiedzę. Przecież nie mogę się z nim zgodzić, bo uznałbym, że eksperci redagujący Słownik Języka Polskiego nie mają pojęcia o tym co piszą.

Nie można pozwalać by ignorancja zalała forum

1

@Comentateiro Czemu na siłę w każdym temacie w tej dyskusji chcesz mieć uparcie rację i jesteś nieomylny? Poprawne słownictwo geje homofobia co dalej

6

@Kurkmen No ale Ty atakujesz bezrozumnie nie tylko ich. Piszesz do mnie "pan alfa i omega" sugerując, że jestem nadętym łebkiem. A to tylko rodzaj urojenia jakie masz w głowie. Żeby nienawidzić innych ludzi, którzy nic ci nie zrobili, też trzeba mieć w głowie pewnego rodzaju paranoję. Współczuję Ci, że zwykłe sprawy budzą u Ciebie takie emocje.

4

@Comentateiro Nie ingeruje w waszą dyskusje, nasza była na zupełnie inny temat, światopoglądowy I polityczny, użyłeś tam określenia typu "prawicowy homofob", to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że osoby prawicowe traktujesz z góry i jesteś przedstawicielem skrajnej lewicy, więc jaką mi niewiedze obnażasz? :p

11

@Comentateiro a mi koło dupy lata jakiego wyznania, jakich przekonań i po której opcji politycznej stoi sportowiec, mimo że leje na LGBT i cały syf z nimi związany, nawet jeżeli ktoś ich popiera (ze sportowców na igrzyskach) to licze na jego medal - a 'Wy' sami szczujecie na innych jednocześnie płacząc, że to LGBT takie pokrzywdzone, hipokryci.


"Żeby nienawidzić innych ludzi, którzy nic ci nie zrobili, też trzeba mieć w głowie pewnego rodzaju paranoję"
Podpisz to sobie do swojego płakania na temat Klepackiej ;)


6

@AlicjaFCB Nie mam nic wspólnego z lewicą, ani centrum, nie identyfikuję się politycznie. Jeżeli ktoś identyfikuje się z prawicą i wygłasza poglądy obrażające kogoś ze względu na jego np. homoseksualizm to wtedy jest prawicowy i jest homofobiczny. Co wtedy jest nieprawdziwego w stwierdzeniu "prawicowy homofob"?
Dlaczego tak Ci trudno zrozumieć, że nie toleruję postaw ludzi gardzących innymi za cechy na jakie nie mają wpływu? Ujmowanie się za prześladowanymi to wada? Mam szanować ludzi uprzedzonych, gardzących innymi?

O czym Ty piszesz?

3

@Dertinho Ignorowanie Klepackiej, to nie nienawiść. Najzwyczajniej ją bojkotuję

14

@AlicjaFCB skończ, nie warto, kiedy nie akceptujesz LGBT - jesteś prawak, homofob - czyli nienormalna.
Kiedy akceptujesz - możesz nie posiadać opcji politycznej - wszystko z Tobą w porządku.

A jak kogoś ignorujesz - to wypisujesz na La Rambli mimo, że nikt nie pytał ;)

19

@Comentateiro a ty w jaki sposób odnosisz się do osób, którzy przejawiają inny światopogląd? Przygarniał kocioł garnkowi. Budzi to we mnie odrazę do tego typu osób jak ty, czyli albo będzie po mojemu, albo w ogóle. Szufladkujesz ludzi na dobrych i prawicowych homofobów, rasistów, a potem udajesz niewiniątko.

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@Comentateiro Każdy może pisać, że nie ma nic wspólnego z danym nurtem, jednak Twoje wypowiedzi nie pozostawiają żadnych wątpliwości po której stronie jesteś. Nie wiem kim jest Klepacka i nawet w jakim sporcie nas reprezentuje, ale walczy dla naszego kraju o medal, jak Ci nie odpowiadają jej poglądy to zostaw to dla siebie, a nie wywołujesz kontrowersje i specjalnie dodajesz, że będziesz kibicował Niemcom na igrzyskach żeby wzbudzić zamieszanie. :p Nie popieram jednej i drugiej skrajności, szkoda że tak w przypadku LeBron Jamesa się nie wypowiadałeś, czy może jednak nie masz nic przeciwko życzeniu śmierci białemu policjantowi? :p

4

@Kurkmen Ale te prawicowe osoby zachowują się obrzydliwie wobec innych. Ja nie muszę nikogo szufladkować, jeśli ktoś obraża kolorowych jest rasistą. Sam wchodzi do szuflady. Ja stwierdzam fakt, ale szufladę wybiera sam rasista.

Osoba X napieprza w Y jak w bęben. Ja krytykuję X, a Ty masz pretensje, że bronię Y i potępiam X. Jak @AlicjaFCB stajesz po stronie prześladujących i nijak nie mogę pojąć jakim prawem wymagasz szacunku do ludzi gardzących innymi ze względu na rasę, płeć, skłonności seksualne.


3

@AlicjaFCB Kwintesencja Alicji. Czyli pięknie umyłaś ręce. Bycie biernym to jedna z postaw - oczywiście nie dziw się, że u mnie będziesz miała niskie notowania za ciche przyzwalanie na homofobiczne podejście Klepackiej.

Zachowanie LeBrona niedopuszczalne, rzecz jasna. Oczywiście gdybyś czytała uważnie moje wpisy, nie kierując się swoją antylewicową obsesją, to byłoby dla Ciebie jasne.

9

@Comentateiro Po żadnej stronie człowieku nie staje, zakomputerowałeś sobie coś, pisałam w innej sprawie, ani jednym zdaniem nie odniosłam się do tego co ta Pani sobą reprezentuje, bo nawet nie mam pojęcia o tym, natomiast odniosłam się do celowej prowokacji z Twojej strony. Może rozszerz swoje horyzonty jak Ty to nazywasz i zacznij krytykować jednych i drugich.

4

@AlicjaFCB Czyli, gdy brakuje merytoryki żeby odpowiedzieć, trzeba uciekać się do argumentum ad personam

10

@Comentateiro Bardzo mocno będzie mi to siedziało z tyłu głowy, że będę miała niskie notowania u jakiejś obcej osoby w internecie na serwisie piłkarskim, mam nadzieję, że chociaż będę miała siły z łóżka wstać jutro rano. :po

0

@Senyer Merytorki w jakim temacie? Ten użytkownik pisał o obnażaniu mojej niewiedzy w jednej z dyskusji, dalej chciałabym wiedzieć w jakim konkretnie miejscu zaistniała taka sytuacja. :p

13

@Comentateiro
Walczymy o wolność słowa etc., ale wystarczy tylko gdy ktoś mówi słowa, które nam się nie podobają i już chcemy wolność słowa wyrzucić na śmietnik.
Zastanówcie się nad swoim postępowaniem, bo przez taki stosunek jak Twój wolność słowa zniknie całkowicie(już jest mocno ograniczona przez rzekomą poprawność polityczną) i będzie to li wyłącznie Twoja wina i pretensje będziesz mógł mieć tylko do Siebie.

8

@Comentateiro rozumiem, że będziesz konsekwentny i np. Kubiakowi też nie potrafisz kibicować, ponieważ jest to człowiek, który obraził cały naród irański, ponieważ ma zatarg z paroma siatkarzami z tego zespołu czy wszystkich grających w piłkę nożną.

konto usunięte

5

@Wilczeq A to jest jakiś obowiązek kibicowania Polkom i Polakom? Znowu jakiegoś małego druczku nie doczytałem?

10

@Comentateiro Ni mi w lewo ni w prawo, nie śledzę tutaj raczej wątków, nie wiem jakie macie wpisy, poglądy itp i nawet mi się nie chce, ale na podstawie samej tej dyskusji i sposobu wypowiedzi, argumentacji, czy doboru słownictwa, oraz maskowania słownictwem manipulacji, to muszę przyznać, że Waćpan powinien obejrzeć/poczytać parę materiałów o prowadzeniu dyskusji. Dobrym startem byłby "krótki film o prawdzie i fałszu" pewnego takiego jutubera co się zwie Scifun. Lewica ma swoje argumenty, ale przedstawiając je w taki sposób tylko zniechęcisz do niej ludzi, pozdrawiam !

0

@Comentateiro a kim jest Kozakiewicz żeby go za autorytet w polityce uważać i się go słuchać? Każdy ma swój rozum i swoje zdanie, którego nie można narzucać innym, a pani Klepacka robi też dobre rzeczy np. wspiera rodaków na Kresach, a ile razy na Kresach był ktokolwiek z Lewicy? No właśnie. I jakbym patrzył na poglądy sportowców to bym musiał połowie nie kibicować XD Wojna Idei wyjaśnił kiedyś że nie można cenzurować niczego, bo jak się raz coś ocenzuruje to potem lawina runie i skończy się wolność słowa

4

@Comentateiro faktycznie Klepacka jest załamana tym, że wraz z Władkiem Kozakiewiczem jej nie kibicujecie.
Rozumiem, że jak jedziesz na wakacje, to tak jak Kinga Rusin zabierasz ze sobą konstytucję i czytasz ją do poduszki?

1

@panczo Twoje rozumienie wyrazu "konsekwentny" jest nietuzinkowe.

5

@Darkfin Wolność słowa ma swoje granice. To nie jest sytuacja albo wszystko albo nic. Właśnie to pomijanie subtelności, spłycanie wszystkich kategorii, widzenie wszystkiego w systemie czarne-białe mnie przeraża.

3

@Nowy1103 Osób bezrefleksyjnych, jak Klepacka nie idzie załamać. One są bezrefleksyjne, idą jak taran "zaszczycając" innych swoimi poglądami wyrzucanymi z wdziękiem łomu, szczując na nie myślących w jedyny słuszny sposób

1

@Comentateiro no pudło. Klepacka jest refleksyjna, ponieważ kiedyś była w komitecie popierającym "bula" Komorowskiego. Na szczęście się z tego wycofała.
Walisz kulą w płot.

1

@Nowy1103 To, że popierała Komorowskiego, nie oznacza w żaden sposób, że była tolerancyjna. Wtedy temat homoseksualizmu nie istniał w przestrzeni publicznej. Jak już wyszedł, to jej poglądy wylazły razem z nią. Użyłem terminu bezrefleksyjny ze względu na brak przemyśleń jak bardzo szkodzi ludziom, których obraża i atakuje. Skutkiem jest społeczne nakręcanie spirali nienawiści. Jeśli to atrybuty osób refleksyjnych, to niech Ci będzie.

3

@Comentateiro raczej słownikowe... To jak... Kibicujesz Kubiakowi, który dyskryminuje ludzi ze względu na narodowość do której przynależą i sport który uprawiają, czy też w tym przypadku jest to ok i wszystko cacy ?

Ta dyskusja jest w sumie dla mnie trochę dziwna. Z jednej strony nie rozumiem, po co chcesz wszczynać dyskusje komu kibicujesz, a z drugiej strony nie rozumiem ludzi którzy to kwestionują i narzucają Ci jedynie słuszne wybory, albo odbierają prawo do tego. To trochę jakbyś miał potrzebę wykrzyczenia: "patrzcie, robię coś co nie ma żadnego znaczenia niezgodnie z nurtem i przekonujcie mnie że robię źle, a czakilaki przyjdźcie i brońcie mojego wyboru".

0

@panczo Nie mam pojęcia o obrażaniu Irańczyków przez Kubiaka. Poproszę o jakieś linki. Co oczywiście nic nie zmieni bo kibicuję reprezentacji Polski a nie Kubiakowi.

Na drugą część Twojego wpisu mam radę - zamknijmy forum.
Każdy może sobie tu pisać co chce, o ile mieści się w pewnych ramach wyznaczanych przez reguły gry. Nie zamierzam się zastanawiać co kogo dziwi, czy czego ktoś nie rozumie, czy jakie teorie dopisuje do moich wpisów.

1

@Comentateiro

https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/824065/kontrowersyjna-wypowiedz-michala-kubiaka-na-temat-iranczykow-dla-mnie-ten-narod-

jasne, że kibicuje się reprezentacji, ja dla odmiany ,kibicuję również reprezentacji Polski na IO Tokio 2021 i wspieram wszystkich właściwie niezależnie od orientacji seksualnej, poglądów itd itd. Najważniejsza jest dla mnie na końcu ta tabelka z medalami. Mimo wszystko Twoje podejście potrafię zrozumieć, z Kubiakiem po prostu jestem ciekawy, czy Ci to nie przeszkadza bo jest w końcu kapitanem i ważnym ogniwem reprezentacji siatkarzy. Ja osobiście bardzo go nie lubię i dla mnie jest zwykłym bufonem i zarozumialcem.

Co do drugiej części, ja nie kwestionuję praw forum, jedynie uważam, że pewne dyskusje są delikatnie mówiąc płytkie i nicniewnoszące. Korzystając z prawa forum, wyrażam swoją opinię o tej dyskusji, tyle :)

4

@Comentateiro Jak będzie trzeba to wstanę o 3 w nocy aby obejrzeć jak sobie radzi. Trzymam kciuki aby zdobyła medal dla Polski.

3

@panczo Jednym słowem atencjusz ... ciężko takich zrozumieć.Bardzo podobnie do Ciebie odbieram ten cały wątek.

0

@lucas/catalan Odmienne spojrzenie, ok, życzę dużo emocji

0

@panczo Dzięki za linka. Ja rozumiem postawę Kubiaka jako odpowiedź na zachowania Irańczyków. Oczywiście reaguje bezwzględnie, ale to nie wygląda na nienawiść znikąd, tylko powodowaną konkretnymi prowokacyjnymi zachowaniami rywali. I to wpisałbym w kategorię wzajemne animozje, kto wie, może rozpoczęte nawet przez Irańczyków.
Nijak tego nie mogę zrównać z zachowaniem Klepackiej, której środowiska LGBT nie obrażały. Sama z siebie, Klepacka zaczęła jechać po nich jak po swołoczy i dlatego budzi moja pogardę.
Stąd też ja buntuję się na użycie przez Ciebie słowa "konsekwentny". Nie widzę tu, po zapoznaniu się z materiałem, uprawnionej analogii.

2

@Zoker @MaTt_BarcaFan

Często mnie zaskakuje co ludzie zapamiętali ze szkoły, a czego nie. A jeszcze bardziej to, że to pierwsze jest wykorzystywane do czepiania się słówek, a nie czynienia świata lepszym.

Więc zachęcam do zajrzenia do słownika języka polskiego i nie grzeszenia już więcej:
https://sjp.pwn.pl/sjp/olimpiada;2569706.html

3

@panczo jak byłem w Iranie było mi wstyd za Kubiaka.
Dla mnie zachowanie skandaliczne niegodne sportowca.

Jego Irańćzycy nie zaczepiali xD Kubiak jest mistrzem kręcenia afer i z tego zawsze słynął i można powiedzieć, że to głównie przez niego są problemy na linii Iran - Polska. Ale nie, takie zachowanie jest normalne, bo atakuję naród a nie orientację :-)

ps. Iran jest w czołówce krajów na świecie w operacjach zmiany płci . Więc atakując Persów nieświadomie zaatakował wielu członków społeczności LGBT .

2

@ferdas_rawa oczywiście że tak, nic dodać nic ująć Twojej wypowiedzi. Nie będę fanem Kubiaka, tylko dlatego że jest kapitanem polskiej reprezentacji siatkarskiej tak lubianej w Polsce. Dla mnie to cham i prostak, dał temu wyraz wielokrotnie i osobiście go nie trawie. Nie lubię też Klepackiej i wkurza mnie to co mówi o ludziach, w jej przypadku LGBT, ale do Kubiaka który atakuje cały inny naród i prowokuje regularnie jego sportowców... nie mam za grosz szacunku.

2

@Kurkmen To chyba pominales 2000 lat chrzescijanstwa….

Komentarz usunięty

0

@ferdas_rawa "Jego Irańćzycy nie zaczepiali xD" - to nieprawda.
https://www.youtube.com/watch?v=HiWuZpwxzh4
https://www.youtube.com/watch?v=W4cYLMJG8r0

Teraz co się działo na portalach społecznościowych? Żona Kurka nawet obrażali, Kłosowi też się dostało.

0

@Comentateiro ja tam kibicuje klepackiej nawet jak jest homofobem,zawodniczce lesbijce też kibicowałem,nie mam z tym problemu,w zasadzie nie interesuje mnie kto kim jest w życiu prywatnym,to jest sport, walczą o medale dla siebie i kraju.

0

@liberos35 Mnie to wadzi, Tobie nie. Tak to już działa, kolego.

0

@Comentateiro kibicuję jej na takich samych zasadach, jak ona reprezentuje kraj i naród pełen idiotów, pijaków, bydła, patologii i innych homofobów. To działa w obie strony.
A poza tym nie znasz innych olimpijczyków, nie wiesz jacy są prywatnie

0

@JokeRTS Nie znam innych, pewnie wśród nich też znajdą się oszołomy, ale się z tym nie obnoszą. Klepacką coś klepnęło w głowę, nie trawię jej. Zastrzel mnie, ale nie potrafię jej kibicować

0

@Bagsik88 Kolego wyrwałeś dwa filmiki z kontekstu, z czego w jednym chyba Kubiak jako pierwszy dostał czerwoną kartkę. Ile widujesz czerwonych kartek w siatce? A drugi mi się nie otwiera i mam kolorowe pasy ;]

Ale ja też mam filmik, który pięknie podsumowuje kim jest Kubiak a konflikt polsko-irański w siatkówce wziął się z prywatnego konflitku Kubiaka z paroma-zawodnikami.

https://www.youtube.com/watch?v=8rT8LVBwZ9Y

Co do obrażania innych siatkarzy Polski, no cóż debile. A wszystko to wzięło się od porywczego temperamentu Kubiaka. I przypomina mi się akcja jak Spiridonov parę razy wypowiedział się o Polakach w sposób chamski, pół Poski zaatakowało kadrę Rosji.

Ty naprawdę próbujesz bronić Kubiaka? Może napisz coś w jego obronie, a nie ograniczasz się to dwóch filmików i tłumaczeń, że Iran też obraża atakuję Polskę. Tak robią to przez Kubiaka, mógł zachować pewne rzeczy dla siebie.

ps i jeszcze jedno, Kubiak nawet w Polsce potrafił zrażać do siebie własnych kibiców;

https://www.youtube.com/watch?v=9C2-xabVHXI

0

@ferdas_rawa Gdzie bronie Kubiaka? Napisałem, że to co stwierdziłeś to nieprawda....i choćby to był jeden to pokazuje, że napisałeś nieprawdę.
Kubiak zrobił źle(delikatnie "mówiąc") tak się wypowiadając, ale tekst, że go nie zaczepiali jest nieprawdą. Zresztą sam Kubiak próbował się wycofać z tych słów - https://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,24837591,michal-kubiak-wydaje-oswiadczenie-iran-chce-kary-dla-kapitana.html

Mi zarzucasz, że filmik wyrywane z kontekstu i to dwa....a Twoje jakie są? Ile ich jest. To się nazywa hipokryzja.

Druga rzecz....czy tylko Kubiak dostał tam kartkę? Nie, dostał też ją Irańczyk, kolejny pokaz hipokryzji.

Trzecie rzecz - jak żona Kurka zawiniła? Bo Kłos i inni grali z Kubiakiem, więc mogli oberwać według Twojej teorii.

Czwarta rzecz - zarzucasz Kubiakowi, że cały naród obraził, a Irańczyków już tłumaczysz tym, że Kubiak czyli jeden ich obrażał, a obrażają prawie wszystkich(związanych z kadrą siatkówki), ale mogą bo Kubiak ich prowokował...kolejny pokaz hipokryzji.


0

@Bagsik88 ale wysłałeś dwa filmiki na którym to Kubiak zaczepił za co dostał czerwoną kartkę a drugi mi się nie wyświetla więc nie mam co komentować. Gdzie Ci irańczycy go zaczepiali? Teraz przed IO? Ale nie widzisz, że to nie zaczepianie a konsekwencję jego wypowiedzi z 2019? Być może niefortunnie, że napisałem to w ten sposób, przekaz jest dość jasny, problem z Iranem mamy przez Kubiaka który swoje wojenki z Iranem toczy praktycznie wszędzie.To, że Kubiak chciał wycofać te słowa to przyznanie się do winy. Iran wystosował prośbę do FIVB o ukaranie naszego kapitana. Zaczęła się nagonka, więc wycofał, ale mleko się rozlało, nigdzie nie przeprosił, chyba, że mnie coś ominęło? Nie slędze tego wątku super uważnie.Jeden z Twoich filmów nie działa, a drugi pokazuję, że to Kubiak sprowokował całą akcę. Więc nie zarzucam Ci, że filmiki były dwa, tylko jeden dowodzi czego innego a drugi nie działa.Ad. dwa - jeden filmik pokazuję, że Kubiak zaczął dostał kartkę, Irańczyk nie wytrzymnał presji dostał kartkę. W sędziowaniu jest tak, że pierwszy kartkę dostaję ten co zaczął. Jeśli w piłce zawodnika A zaatakuje zawodnika B, a ten mu odda, to najpierw zawodnika A dostanie kartkę, a później B. Tylko czy bardziej winny jest A czy B? Moim zdaniem obaj kretyni, ale wina leży po stronie A. Skoro dla Ciebie to hipokryzja? Ja nigdzie nie bronię Irańczyków, wskazuję jedynie, że całe to zamieszanie rozpoczął Kubiak ;-) weź się naucz czytaź ze zrozumieniem albo poznaj definicję wyrazu hipokryzja :-)Ad. trzy - napisałęm wyraźnie, "Co do obrażania innych siatkarzy Polski, no cóż debile" - nie doczytałeś i teraz wmawiasz mi coś czego nie napisałem, ba, pisałem nawet coś odwrotnego. Serio, czytaj uważnie, albo nie zaczepiaj mnie, bo jak masz wyrywać zdania z kontekstu to znaczy, że jesteś tylko prowokatorem a nie poważnym rozmówcą.

Kibice z Iranu zachowali się skandalicznie! Tak jak pisałem debile, tak samo Polscy kibice obrażający Irańczyków i Rosjan (afera ze Spiridinovem).." zarzucasz Kubiakowi, że cały naród obraził, a Irańczyków już tłumaczysz tym," - gdzie tłumaczę? Jak ich również krytykuję. Co Ty piszesz? Tylko w prawie jest coś takiego jak przestępstwo w afekcie, które również podlega karze, są okoliczności łagodzące, ale na pewnie nie są tacy ludzie uniewinniani. Kubiak poruszył temat narodu, to jest tak jakbym w prywatnej rozmowie powiedział źle na temat twojej rodziny. Tak się nie robi. I pisze Ci to wyraźnie!! Ci irańczycy którzy obrażają, atakują innych w tym Kubiaka, ci kibice którzy stalkują naszych są takimi samymi chamami jak ww Kubiak. Czy dalej będziesz mi wmawiał coś czego nie napisałem, czy już zrozumiałeś?Cały cel mojej wypowiedzi ma pokazać, że rozróżnianie Klepackiej i Kubiaka, tylko dlatego, że Kubiak obrażał w afekcie- co nie jest prawdą - mija się z celem. Klepackiej się nie lubi bo jest prawaczką, a Kubiak na razie neutralny światopoglądowo jest broniony przez większość - bo to kapitan.

Jesteś koleją osobą, która na siłe będzie szukać kontrowersji, aby tylko pokazać, że masz inne zdanie niż ja?

0

@ferdas_rawa I znowu usprawiedliwiasz zachowanie Irańczyków zachowaniem Kubiaka.

Seyed jak zablokował Kubiaka i już w locie odzywał się do Polaka. Dopiero po złapaniu pozycji Kubiak ogarnął, że Irańczyk go obraża. Obaj dostali czerwo, Irańczyk pierwszy. "Sparks are flying! Seyed and Kubiak see red" - tytuł filmu byś głupio się nie tłumaczył.

"Kubiak contro Marouf... sottorete" - tytuł filmu byś głupio się nie tłumaczył. Kubiak cieszył się z drużyną, a Marouf ciągle gadał/zaczepiał. Tak lubisz usprawiedliwiać czyjeś zachowanie - Kubiak zareagował bo Marouf obrażał jego rodzinę.


"To, że Kubiak chciał wycofać te słowa to przyznanie się do winy. Iran wystosował prośbę do FIVB o ukaranie naszego kapitana. Zaczęła się nagonka, więc wycofał, ale mleko się rozlało, nigdzie nie przeprosił, chyba, że mnie coś ominęło? Nie slędze tego wątku super uważnie. " - napisałem wyraźnie, że źle zrobił z tą wypowiedzią. A chciał to naprawić przed petycją Irańczyków.

"Jeden z Twoich filmów nie działa, a drugi pokazuję, że to Kubiak sprowokował całą akcę. Więc nie zarzucam Ci, że filmiki były dwa, tylko jeden dowodzi czego innego a drugi nie działa. " - to nieprawda. Już wyjaśniłem i dałem opis sytuacji. Ty próbujesz wmówić, że Kubiak pierwszy ich zaczepiał bo dostał czerwo:D

"Ad. trzy - napisałęm wyraźnie, "Co do obrażania innych siatkarzy Polski, no cóż debile" - nie doczytałeś i teraz wmawiasz mi coś czego nie napisałem, ba, pisałem nawet coś odwrotnego. Serio, czytaj uważnie, albo nie zaczepiaj mnie, bo jak masz wyrywać zdania z kontekstu to znaczy, że jesteś tylko prowokatorem a nie poważnym rozmówcą. " - przypomnę Ci co napisałeś bo chyba nie pamiętasz.

"Co do obrażania innych siatkarzy Polski, no cóż debile. A wszystko to wzięło się od porywczego temperamentu Kubiaka. I przypomina mi się akcja jak Spiridonov parę razy wypowiedział się o Polakach w sposób chamski, pół Poski zaatakowało kadrę Rosji. " - czyli ich usprawiedliwiasz zachowanie, złym zachowanie Polaka.

" zarzucasz Kubiakowi, że cały naród obraził, a Irańczyków już tłumaczysz tym," - gdzie tłumaczę? Jak ich również krytykuję. Co Ty piszesz? Tylko w prawie jest coś takiego jak przestępstwo w afekcie, które również podlega karze, są okoliczności łagodzące, ale na pewnie nie są tacy ludzie uniewinniani. Kubiak poruszył temat narodu, to jest tak jakbym w prywatnej rozmowie powiedział źle na temat twojej rodziny. Tak się nie robi. I pisze Ci to wyraźnie!! Ci irańczycy którzy obrażają, atakują innych w tym Kubiaka, ci kibice którzy stalkują naszych są takimi samymi chamami jak ww Kubiak. Czy dalej będziesz mi wmawiał coś czego nie napisałem, czy już zrozumiałeś? - jeszcze raz przypomnę co pisałeś.


"Co do obrażania innych siatkarzy Polski, no cóż debile. A wszystko to wzięło się od porywczego temperamentu Kubiaka. I przypomina mi się akcja jak Spiridonov parę razy wypowiedział się o Polakach w sposób chamski, pół Poski zaatakowało kadrę Rosji. "


"Cały cel mojej wypowiedzi ma pokazać, że rozróżnianie Klepackiej i Kubiaka, tylko dlatego, że Kubiak obrażał w afekcie- co nie jest prawdą - mija się z celem. Klepackiej się nie lubi bo jest prawaczką, a Kubiak na razie neutralny światopoglądowo jest broniony przez większość - bo to kapitan." - a ja napisałem, że przekazałeś nieprawdę o Kubiaku.

Jesteś kolejną osobą aby wyszło na Twoje to musi kłamać?

0

@Bagsik88 nikogo nie usprawiedliwiam, napisałem wyraźnie jaki mam w tym cel. Nie moja wina że nie rozumiesz :)

Ok Kubiak nie zaczepiał Irańczyków, czyli wyjaśniliśmy sobie że napisałem nieprawdę. Co to zmienia? Dlaczego Kubiak ma kosę z Irańczykami już od 2015 roku? Przez 6 lat nie zrozumiał że zachowuje się jak burak ? Możemy to kontynuować ale to nic nie zmieni, dla mnie i wielu Lubią to burak.

0

@ferdas_rawa

"Co do obrażania innych siatkarzy Polski, no cóż debile. A wszystko to
wzięło się od porywczego temperamentu Kubiaka. I przypomina mi się akcja
jak Spiridonov parę razy wypowiedział się o Polakach w sposób chamski,
pół Poski zaatakowało kadrę Rosji. " - jak widać tłumaczysz ich, ale cóż bywa, przyznaj się do błędu:)

"Jego Irańczycy nie zaczepiali xD" - to nieprawda.
https://www.youtube.com/watch?v=HiWuZpwxzh4
https://www.youtube.com/watch?v=W4cYLMJG8r0

Po prostu nie kłam następnym razem albo nie pisz czego nie jesteś pewny.


0

@Bagsik88 tłumaczyć kogoś oznacza, rehabilitować, oczyszczać. A ja tylko wyjaśniam skąd się wzięło to zachowanie jednocześnie je krytykując. Więc piszę raz jeszcze nie tłumacze.

Doczepilea się do jednego zdania, nazywając to kłamstwem. Szkoda że używasz wyrazów tłumaczyć, hipokryzja w złym znaczeniu. Ty nadal nic nie zrozumiałeś? Dalej będziesz wałkował to jedno zdanie, zakończone xD no mistrz. Kubiak zaczął konflikt z Iranem... Koniec kropka

0

@ferdas_rawa Ty czepiasz się Kubiaka o jedną złą wypowiedź(zobacz jaki paradoks).

Jak pokazałem nie zaczął i nie umiesz przyznać się do błędu.

0

@ferdas_rawa "Ok Kubiak nie zaczepiał Irańczyków, czyli wyjaśniliśmy sobie że napisałem nieprawdę. "

"Dalej będziesz wałkował to jedno zdanie, zakończone xD no mistrz. Kubiak zaczął konflikt z Iranem... Koniec kropka ".
To się zdecyduj.

I nie pisałem o tłumaczeniu, a o usprawiedliwianiu.

0

@Bagsik88 napisałeś "zarzucasz Kubiakowi, że cały naród obraził, a Irańczyków już tłumaczysz tym..." Pisałeś. Do tego usprawiedliwiać jest synonimem tłumaczyć. Ja już nie rozumiem co piszesz, bo używasz wyrazów niezgodnie ze słownikiem a twoim własnym widzi mi się.

Jeśli Kubiak nie zaczął to kto? Persowie? A to które zdarzenie rozpoczęło konflikt, Kubiak napieprza się z Irańskimi zawodnikami nawet w lidze. Trwa to od ponad 6 lat. Jak ma słabą psychikę i nie potrafi trzymać języka za zębami to niech zajmie się szachami. Nie przypominam sobie żeby przed wywiadem z 2019 roku jakiś irański siatkarz atakował Polskę. A są tacy co nawet Nas chwala.

Czy Kubiak przeprosił za wywiad?

0

@ferdas_rawa
"napisałeś "zarzucasz Kubiakowi, że cały naród obraził, a Irańczyków już tłumaczysz tym..." Pisałeś. Do tego usprawiedliwiać jest synonimem tłumaczyć. Ja już nie rozumiem co piszesz,' bo używasz wyrazów niezgodnie zźl słownikiem a twoim własnym widzi mi się." - źle napisałem, chodziło o usprawiedliwianie.

Kłamałeś na temat Kubiaka? Tak.
Pokazałeś hipokryzje? Tak, chociażby Irańczyków usprawiedliwiasz charakterem Kubiaka, a Kubiak zły, a obrażali jego rodzinę, a to już nie ważne.


"Jeśli Kubiak nie zaczął to kto? Persowie? A to które zdarzenie rozpoczęło konflikt, Kubiak napieprza się z Irańskimi zawodnikami nawet w lidze. Trwa to od ponad 6 lat. Jak ma słabą psychikę i nie potrafi trzymać języka za zębami to niech zajmie się szachami. Nie przypominam sobie żeby przed wywiadem z 2019 roku jakiś irański siatkarz atakował Polskę. A są tacy co nawet Nas chwala." - jak pokazałem na filmikach to Seyed oraz Marouf zaczęli.

0

@ferdas_rawa Nie masz o tym bladego pojęcia, a do tego kłamałeś i pokazałeś hipokryzję. Kubiaka teraz też usprawiedliwisz jak Irańczyków?A po za tym w 2015 zaczepili Kubiaka, wywiad, który mu zarzucasz był po meczu z Irańska drużyną w 2019. Teraz w 2021, po dwóch latach Irańczycy znów zaatakowali, nawet żonę Kurka.


"Na prośbę Michała Kubiaka zamieszczamy stosowne oświadczenie" - czytamy na stronie PZPS.pl. Poniżej znajdujemy następujące słowa siatkarza:

Drodzy Kibice!
W związku z niepotrzebnym szumem medialnym, który powstał wskutek udzielonego przeze mnie wywiadu Jerzemu Mielewskiemu w "Prawdzie Siatki", oświadczam:

Przede wszystkim – jak każdy – mam prawo do własnego zdania i własnej opinii.

Po drugie, mam prawo, a wręcz obowiązek reagować, gdy moja rodzina, moi przyjaciele z boiska oraz ja sam jesteśmy obiektem gróźb i wyzwisk ze strony graczy drużyny przeciwnej i ich agresywnych kibiców. A takie sytuacje miały miejsce podczas meczów z reprezentacją Iranu.

Stanowczo podkreślam że słowa, które padły z moich ust, były skierowane wyłącznie do osób, z którymi miałem osobiście do czynienia, tj. siatkarzy oraz ich szowinistycznych kibiców.

Wyrażam ubolewanie, że moje słowa mogły zostać zrozumiane opacznie. Być może wypowiedziałem je w nieodpowiednim kontekście. W tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że jestem jak najdalszy od poglądów ksenofobicznych, które przypisuje mi się od kilku dni. Rasizm, brak poszanowania dla barw narodowych oraz przeciwnika to postawy nieakceptowalne i niegodne sportowca. Jednocześnie jestem zmuszony podkreślić, że zdania o irańskich siatkarzach i kibicach, którzy obrażali moją rodzinę i moich przyjaciół, nie zmieniam.

Z wyrazami szacunku,
Michał Kubiak

0

@Bagsik88 po pierwsze używasz słów których nie rozumiesz, hipokryzja, usprawiedliwianie. Pod drugie opierasz linię obrony na oświadczeniu Kubiaka że jest niewinny i dwóch filmach, gdzie poszła kartka dla Kubiaka i po raz nty ci pisze drugi film u mnie nie dzial. Po 3 nie przeprosił reszty Irańczyków których jego słowa nie dotyczyły, a nawet podtrzymał to oswiadczenie. Czego dowodzisz, że jest ofiarą!? Xd Jest niestabilnym emocjonalnie człowiekiem, który nie raz to pokazywał.

Nic nie pokazałeś, zrozum :) może Ciebie to przekonuje, mnie nie. Seyed skacze do bloku i w tym czasie wyzywa Kubiaka, jakich słów użył?
Mnie jest wstyd i za Kubiaka i teraz za ciebie.

0

@ferdas_rawa Po pierwsze to doskonale rozumiem, jak widzisz udowodniłem Ci, ale jak zwykle do błędu nie umiesz się przyznać.

Po drugie - oświadczenie nie jest obroną. Dałem nazwy filmików, jak nie umiesz ich znaleźć to źle z Tobą. Dałem opis sytuacji bo przytaczasz tylko fakt o czerwonej kartce, a to Irańczyk najpierw ją dostał i zaczął.

"Seyed skacze do bloku i w tym czasie wyzywa Kubiaka, jakich słów użył?
Mnie jest wstyd i za Kubiaka i teraz za ciebie" - śmieszne, jakich słów Kubiak użył obrażając tu Seyeda? Kubiak to robił podczas ataku, tak?

Dobrze, że nie jest Ci wstyd za tych co obrażają żonę Kurka.

Wiem trudno Ci ogarnąć, że się pomyliłeś.

0

@Bagsik88 nic nie udowodniłeś, i nie można mówić o błędzie w tej sytuacji bo to nie matematyka. Konflikt polsko irański zaczął się w 2014 po meczach w których Iran nas zlał. Fayed który miał największa kosę z Kubiakiem po latach mówił wprost, że nie ma problemu z Polakami jest z Kubiakiem i jeszcze jednym zawodnikiem. W tym samym wywiadzie powiedział że chciałbym zapomnieć o tych błędach i przyznaje że pewne zdarzenia z Kubiakiem byly niepotrzebne. Kubiak za to napisał że dla niego Naród Irański nie istnieje. Widzisz różnicę? Pewnie nie. Xd
Nie ale Kubiak ruszył w stronę Irańczyków i polska strona z tego co pamiętał protestowała że było dotknięcie siatki, a że był tam Kubiak to poszło.

Jest mi wstyd za tych co obrażali żonę kurka, pisałem że to debile. Czytaj ze zrozumieniem. Pisałem już nie raz.

Nie możesz oceniać że się pomyliłem skoro wciąż wkładasz mi w usta słowa których nie powiedzialem. Naprawdę wydaje mi się że ta dyskusja skończyła by się szybciej gdybyś czytał że zrozumieniem i nie komentował zdań wyrwanych z kontekstu a odniósł się do całości.

Pytam po raz trzeci. Pytanie jest proste
Czy Kubiak przeprosił? Tu niea innej odpowiedzi jak tak, albo nie.

0

@ferdas_rawa Skoro nic nie udowodniłem to po co piszesz o 2014? A po za tym jakiś dowód na to, a nie Twoje widzimisię.

Napisałem, że Kubiak zrobił błąd, źle itd. Przecież to pisałem kilka razy....chodzi o to, że to Iran(zawodnicy) rozpoczął.


"Jest mi wstyd za tych co obrażali żonę kurka, pisałem że to debile. Czytaj ze zrozumieniem. Pisałem już nie raz." - czy ja coś takiego napisałem, że tak nie jest? Nie.

"Nie możesz oceniać że się pomyliłem skoro wciąż wkładasz mi w usta słowa których nie powiedzialem. Naprawdę wydaje mi się że ta dyskusja skończyła by się szybciej gdybyś czytał że zrozumieniem i nie komentował zdań wyrwanych z kontekstu a odniósł się do całości. " - to tak samo jak Ty nie zrozumiałeś słów Kubiaka. A po za tym kłamiesz bo to Irańczycy zaczęli.

"Pytam po raz trzeci. Pytanie jest proste
Czy Kubiak przeprosił? Tu niea innej odpowiedzi jak tak, albo nie. " Nie, po to przecież dałem link do artykułu i samo oświadczenie...coś mi zarzucasz, a sam nie potrafisz, ale ok....Kubiak nie przeprosił.

0

@Bagsik88 bo na razie nikt nic nie dowiódł, jakbyś dowiódł to dyskusja byłaby skończona. W wolnej chwili poszukam jakiegoś opisu tego co się działo w 2014.

Przed 2019 Kubiak przepychał się z Irańczykami, była to wojna na linii Kubiak Fayed, dopiero po meczu w którym Fayed nabił piłkę meczowa na Kubiaku i dzięki temu Irańczycy wygrali 3:2 w meczu który przegrywali 2:0 Kubiak udzielił tego wywiadu i wyniósł ten konflikt na level wojny Polska Iran. Żona Kurka jest mu wdzięczna, choć Kurek też swoje ma za uszami.

Ciągle mi przypisujesz że ja usprawiedliwiam, tłumacze stronę irańska, a ja stawiam ich na równi z Kubiakiem. A ty piszesz że 'Dobrze, że nie jest Ci wstyd za tych co obrażają żonę Kurka.' a ja się odniosłem co o nich myślę a ty dalej mi tutaj wciskasz że stoję po stronie Iranu.

Nie zrozumiałem slow Kubiaka. Cóż jeśli posługuje się on pojęciami tak niesprawne jak ty to może mieć pretensje tylko do siebie. Oto cytat "Dla mnie ten naród nie istnieje" której części nie zrozumiałem. Jego oświadczenie coś wyjaśnia? Nic bo doprecyzował że naród to paru siatkarzy i część kibiców, czyli chyba nie zna definicji wyrazu naród. Powoli zaczynam rozumieć czemu go bronisz? Obraził ponad 60 mln ludzi i nie przeprosil. Mimo że Fayed, osoba która stała się z nim w siatce klubowej potrafił wyciągnąć rękę, udzielają wywiadu w irańskiej gazecie powiedział, że poda rękę Kubiakowi. Do tego dochodzą oskarżenia ze strony irańskiej że Kubiak obraża zawodników po persku, ciekawe że nauczył się paru wyrazów w języku narodu który nie istnieje.

Kubiak ma problem z głową bo równie śmiertelnie obraził się na kibiców jak grałem Polsce, co już pokazałem linkiem wyżej.

Dla mnie Kubiak, stoi na równi z tymi których obraża, możesz go wybielać, usprawiedliwiać, tłumaczyć jego słowa, ale to mojego zdania nie zmini. Tutaj nie ma twardych dowodów, bo ciężko dowieść czyjąś intencje

0

@ferdas_rawa "Jego Irańczycy nie zaczepiali xD" - to nieprawda.
https://www.youtube.com/watch?v=HiWuZpwxzh4
https://www.youtube.com/watch?v=W4cYLMJG8r0'

Sparks are flying! Seyed and Kubiak see red
Kubiak contro Marouf... sottorete.
Tytuły byś nie miał problemu ze znalezieniem.

Jak będziesz miał coś przed tym to przyznam Ci rację(2015), jak nie to kłamałeś.

Mi zarzucasz, że wyciągam z kontekstu jedno zdanie, a Ty co robisz z wypowiedzią Kubiaka?

"Dla mnie Kubiak, stoi na równi z tymi których obraża, możesz go wybielać, usprawiedliwiać, tłumaczyć jego słowa, ale to mojego zdania nie zmini. Tutaj nie ma twardych dowodów, bo ciężko dowieść czyjąś intencje" - powtarzam po raz kolejny, chodzi o to, że to Iran zaczął i z tym kłamałeś.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bagsik88 Wyciąganie z kontekstu to ocena zdania z pomonieciem okoliczności w taki sposób że jego interpretacja jest nieprawdziwa. W zdaniu które wypowiedział żaden kontekst tego nie usprawiedliwia, mało tego nie przeprosil. To podaj ten kontekst który zmieni znaczenie zdania Ten naród dla mnie nie istnieje. Znam Persów i taki tekst do nich, to plunięcie w twarz, jeszcze ten tekst o arabach. Wiedział co ich zaboli, bo najbardziej boli Persa porównanie z Arabem, coś jak tekst Polacy, a to Rosjanie, nie? Wie o nich sporo. A zdarzenie. 2014 wkleje, ale nie jest to dla mnie nadrzędne, mam troszkę ważniejszych spraw.

Ale to mityczne kłamstwo wynika z twojego braku zrozumienia, ja nie wiem jak ci prościej wyjaśniać pewne sprawy.

0

@ferdas_rawa Wytłumaczył w oświadczeniu o co mu chodziło tylko jak pisałem wcześniej źle zrobił mimo tego oświadczenia.

Ty też nie umiesz przyznać się do błędu.


"Ale to mityczne kłamstwo wynika z twojego braku zrozumienia, ja nie wiem jak ci prościej wyjaśniać pewne sprawy."" - nie mityczne, tylko nie umiesz tego przyznać, że kłamałeś. Jak udowodnisz to o 2014 to przyznam Ci racje.

0

@ferdas_rawa Jak udowodnisz to o 2014(że wtedy Kubiak zaczął aby to było jasne) to przyznam Ci racje.

0

@Bagsik88 ale ja nie potrzebuje twojej racji xD odpisujesz po kilka razy co parę minut, nie dajesz chwili wytchnienia. Mi bardziej zależy żeby dowieść że Kubiak postąpił źle i tu widzę że mamy zgodę. Na resztę musisz poczekac

0

@ferdas_rawa Skoro nie jest potrzebna Ci moja racja to po co odpisujesz?:D Ja od początku pisałem o jednym, że kłamiesz o tym kto zaczął i tyle.

0

@Bagsik88 bo jesteś zabawny i obrażasz używając słów których definicji nie znasz, więc uznałem, że będzie ciekawie :-) i nie myliłem się, ale że przyznałeś mi rację, że Kubiak zachował się słabo, to mogę zakończyć.
Przeglądanie neta z 2014 żeby ci pokazać od czego się to wzięło, jest wyzwaniem trudnym, bo tak naprawdę wtedy nic nie świadczyło, że będą takie jajca. Więc, aby zaspokoić Twoje rządze, to przyznaję Ci rację, Irańczycy zaczepili Kubiaka a jego słaba psychika pokazała jakim jest małym człowieczkiem . Niech będzie!

Siatkarze Iranu się zmieniają, ale nasz wybuchowy kapitan nadal jest na posterunku i robi dymy dalej! A te dymy robił również z meczu Serbami, Bułgarami, Włochami itp. oczywiście za każdym razem go prowokowano! xD np: lepszą grą

0

@ferdas_rawa "Jego Irańczycy nie zaczepiali xD" - to nieprawda.
https://www.youtube.com/watch?v=HiWuZpwxzh4
https://www.youtube.com/watch?v=W4cYLMJG8r0'

Sparks are flying! Seyed and Kubiak see red
Kubiak contro Marouf... sottorete.
Tytuły byś nie miał problemu ze znalezieniem.

A słabą psychikę to mają Irańczycy, którzy obrażali żonę Kurka i innych siatkarzy po dwóch latach od wywiadu.

« Powrót do wszystkich komentarzy