0

@FioletoweOczy Renato ostatnio nie taki najgorszy ;)

0

@ACRAB95 Dobrze mówisz, ale właśnie ten brak kasy może mieć wpływ na posadę Xaviego. Kontrakt ma do lata 2024. Tak czy inaczej trzeba by mu było wypłacić, do tego nowego trenera też. Pewnie dużo osób już o Luisie myśli.

0

@ACRAB95 Myślisz, że jakby Xavi wygrał ligę i LE nawet, to będzie przebierał w zawodnikach jak w "dźwigniowym" okienku?

0

Xavi zarobiony, to sfinansuje.

1

@tbas Zawsze można po remoncie stadion sprzedać. Za remont się zwróci a i na dwóch niezłych zawodników powinno wystarczeć. The Ultimate Dźwignia.

1

"Jordi i Alba"? ;)

0

@Kszysiek7 Gvardiol na Mundialu wypowiadał się dosyć jasno, że od zawsze marzył o grze w Realu i będzie dążył do tego, żeby to się spełniło.

1

@rk Kroosowi się kończy kontrakt ;) a tak poważnie warto by może na Tielemansa spojrzeć.

0

@burza1982 Właśnie tu jest różnica. Modric gra, a Kante nie. Pół zeszłego sezonu na urazach stracił, w tym ledwo murawę powąchał. Klasy mu nie odmawiam, ale....

0

@Fake69 Jak ktoś w okolicach dwudziestki jest no-name, tzn że jest do doopy ;) Lepiej spojrzeć na chłopaków którzy już coś tam grają i kończą się im kontrakty, jak Thuram, Tielemans czy Moukoko. Skriniar chyba też.

0

@Litman Tak, fajny chłopaczyna, nie da się go nie lubieć. Ale zauważ że już w zeszłym sezonie z powodu problemów zdrowotnych rozegrał w PL tylko połowę możliwych minut. W tym z tych samych powodów jak do tej pory tylko 175 minut.

0

@Em_DzeJ Na kolanach ;)

1

@robertocarlos76 prędzej żądania finansowe.

5

@rogal478 Akurat te dwa/trzy lata tam by się zgrywały ;)

0

Duży miał wybór?

0

@bady48 Ale wertykalnie podając co ma spenetrować? Ptaki nad stadionem? Wertykalnie oznacza po prostu pionowo.

0

@KrwawiaceoczyVEB No racja. W sumie lepiej przetrzymać gościa na ławie do końca sezonu i zapłacić za to kilka baniek ;)

0

Zasada 1:4 tzn, że jak sprzedadzą Araujo, to może na Kiwiora nie starczeć?

1

No... gdyby nie Raphinha to by nic nie wygrali...

0

Pa... Messi ma już gola na mundialu.

0

@karol97 Przygotowani technicznie? Technikę się ma, albo nie ma. Nie da jej się "przygotować" przed turniejem. Przygotowani to mogą być fizycznie, mentalnie lub taktycznie.

0

Araujo znajduje się na orbicie :D

2

Fani Messiego liczą ten wynik jako 0:2, ponieważ nie uznają goli strzelonych z karnych ;)

0

@messi 94 Jakim cudem mistrz Argentyna i wicemistrz Brazylia wnioskując ze ścieżki Mundialu? Mogą się spotkać w półfinale. Wtedy jedno z nich powalczy o mistrza, a drugi o trzecie miejsce.

0

A ja się wypowiem tak... mimo, że nie jestem fanem Barcy ani Messiego (a dlaczego jestem na tym forum, już się kiedyś tłumaczyłem) tak uważam, że Leo na ten puchar zarobił całą swoją karierą. Mam nadzieję, że podniesie go po finale. Piękne uchonorowanie wspaniałej kariery. Piszę to, jako kibic United. Pozdrawiam całe Barcelonismo.

0

@Rarenzio Z taką różnicą że Ramos obrońcą jest, a Mengele chirurgiem nigdy nie był ;)

0

Gościu za miesiąc 20 lat kończy, a nie może przebić się do składu trzecioligowca.

0

@Piknik22 Nie wyobrażasz sobie spędzania emerytury w Barcelonie po zakończeniu kariery będąc trzydziesto-paro letnim emerytem?

0

@korn234 Jeśli chodzi Ci o fizjologię to w przypadku Lewego masz na myśli cytofizjologię, histologię czy neurofizjologię?

0

@Mlody829 Jeśli chłopak nie błyśnie na mundialu, to kto nawet te 50 baniek da za gościa z rocznym kontraktem i jego historią...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?