O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 740
  • Liczba komentarzy 47
  • Polecenia 164

Komentarze

2

Problemem? Messi i za 2 czy 3 lata wciąż będzie najlepszy na boisku. Wiadomo, że szybkość nie będzie taka sama ale tego doświadczenia i podań nikt nie zastąpi.

0

Tak off topic. Gdzie można było wrzucać te swoje fotki na białym tle, żeby użyto ich jako fani na trybunach bo nie mogę się doszukać. Ktoś zapoda linka?

2

I prawidłowo. Dużo ludzi musi siedzieć w domach i nie płacą im za to lub płacą mniej to gwiazdy też muszą zaakceptować obecną sytuacje na świecie.

0

I gdzie Ci wielcy zastępcy Iniesty i Xaviego. De Jong i Arthur nigdy nawet podobny poziom nie osiągną. Nie potrafią poprowadzić drużyny gdy trzeba. Trener też się nadaję, niestety nie jego poziom Barcelona. Zła zmiana, która przyczyniła się do straty pierwszego gola bo gość u pilnować nie dał rady. Oj kiepsko się ogląda taką Barcelonę, coś się zdecydowanie kończy.

6

@jeff182 Po prostu upominał się o to na co zasługiwał. Znacznie lepszy bramkarz niż Bravo, więc klub popełniłby ogromny błąd gdyby postawił wtedy na Bravo.

Zobacz wszystkie

54

It's Coming Home, it's Coming home....England coming home.

22

Jak widzę takie rankingi to mnie śmiech ogarnia.
Firmino poważnie na 8 miejscu? Za co? Koleś ma 27 lat, w każdym sezonie strzela jedynie lekko ponad 10 goli na sezon, nie więcej. W reprezentacji Brazylii też kariery nie robi wielkiej, jedyne 10 goli strzelonych w okresie 6 lat. Jak na napastnika to liczby śmieszno marne.

19

Barcelona oferuje Coutinho i Dembele oraz 40mln.
Obecne wartosci rynkowe wedlug danych:
Neymar 180mln
Ccoutihno 150mln
Dembele 120mln

Nie wiem, jestem stary chyba juz, ale z tego co uczyli nawet w podstawowce to:150+120+40= 310mln a nie 180. W Barcelonie chyba nie maja najlepszych matematykow w zarzadzie.

9

Nie wydaje mi się, świetny gracz...ale nie lepszy niż CR7 a z CR7 Barca dawała rady to i z Hazardem sobie poradzi.

8

Copa America: Katar i Japonia.
Ale bym się śmiał gdyby Copa America wygrała Japonia. Patrząc na to jak grali dobrze na ostatnich MŚ to mają nawet jakieś szanse.