waletpl
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślałem, że zawsze marzył o wystąpieniu po obu stronach w "Der Klassiker"
0
@jacek905 No ale te "pijawki" też chętnie przedłużyły by jeszcze kontrakty z klubem w którym się wychowały ;)
5
@KlonaZepan Pique siedział tam na ławie, bo dziwne żeby dwudziestolatek bez doświadczenia miał rozbić duet Ferdinand-Vidic, który był w tedy w swoim prime.
0
@damiano2609 Grał już z Lechem w sezonie 08/09 ;) Jeszcze ostatnia edycja pod nazwą "Puchar UEFA"
0
Będzie jakaś podwyżka albo premia gwarantowana kontraktem?
0
@Feniks_37 A to nie 100 milionów w plecy?
0
@krzysiobyczek Też bym się go bał. Parę osób już pogryzł.
0
To wszyscy z ostatniego okienka są spłaceni, czy nie są po prostu ujęci?
0
@th@les Panie, a co to dla Barcy. Popatrz Pan, ile tu się wiekowym rezerwowym płaci...
1
Jeśli Barca chce go w lato łyknąć, to po co miała by teraz rozmawiać z Athletic o zawodniku z kończącym się kontraktem?
2
@KlonaZepan Też bym kochał na ich miejscu :D
0
@SeWo77 Shakira go pocieszy...
0
"Wspomniany Gasiorowski ma polskich rodziców"
Polacy dali na imię dziecku Yarek???
Barcelona w końcu dorównała w szkoleniu Polsce :)
3
@El dominatore Też mi zalatywało trochę Curaçao i Aruba...
3
@RosjaninBut Kounde zdrowiem nie grzeszy? W poprzednim sezonie prawie 3800 min. W 20/21 ponad 4100.
W międzyczasie na koronkę pauzował, a tak to gra prawie wszystko.
Zdrowy kurdupel.
0
@Piotruś-BARCA Który to ten Christiansen? Ktoś z rezerw?
0
@barcelonaLM Barto był fikołem, jakich mało. Mundo raczej zwykle ProFcb pisze, więc wątpie, żeby zmieniła im się narracja. W tym arcie właśnie na zarządzanie Barto napierdzielają, a nie na klub.
0
@barcelonaLM Kataloński dziennik chce zaszkodzić Barcy?
0
"Marcos Alonso
To mój dobry przyjaciel, który ma spektakularne warunki fizyczne. To coś szalonego. On może wnieść wielką jakość."
Ciekawe, gdzie oni się zdąrzyli zaprzyjaźnić.. Raczej nie mówi o przyjaźni po kilku zgrupowaniach kadry, bo jednak przyjaźn to mocne słowo...
0
@Eto'o9 R10 Ale na Euro nawet piłki nie dotknie ;)
1
Nie ma to jak trzymać się Pedriego i Gaviego, a takiego cracka wypuścić...
0
Orientuje się ktoś, ile by zarabiał nie licząc odroczonych pensji?
0
@Gaz "w obwodzie"? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@graco14 czerwo w dziewiątej sekundzie meczu.
0
@wolny99991 Tak, napisałem teorie jakich wiele w tym temacie. Wiadomo, że szansa na realizacje tego scenariusza wynosi poniżej 1%, ale jednak jest możliwa ;)
1
Offtopic.
Barca lekką rączko pozbyła się Todibo, a on przed chwilą rekord Ligue 1 pobił.
0
@wolny99991 Niekoniecznie... jeśli Inter wygra wszystko, Barca wygra rewanże z Pilznem i Bayernem, a Bayern przegra wszystko, to Barca wychodzi z grupy z Interem :D
Do tego Pilzno miałoby tyle samo pkt co Bayern (6), ale skoro by ich pykneli dwa razy w grupie, to zajeliby 3 miejsce i skok do LE, a Bayern ostatni w grupie ;)
1
@HubertMlody Zwłaszcza po transferach te historie się uaktywniają. Ostatnio Antony opowiadał, jak to musiał grać na bosaka.
0
@hazo428 Biorąc pod uwagę, że mecz na AA, to niezbyt dobrze Barcy życzysz...