O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 153
  • Liczba komentarzy 260
  • Polecenia 618

Komentarze

0

Gdzie na TVP Sport online jest ta transmisja?

0

Szantażysta naprawdę się tak rozleciał, że nic nie zagra?

0

@Ptasior Ale najlepszą obronę.

0

@Sulimo No i elegancko.

0

@CryMeARiver Nie mam pojęcia jak Argentyna będzie wychodzić. Stawiam na nich, bo to ostatni mundial GOATa.

Zobacz wszystkie

96

Jak dla mnie to mógł mu nawet dać w pysk. To co się dzieje w tym sezonie jest kpiną. Było dosłownie klika meczy gdzie sędzia nie był przeciwko nam. Jeśli dziś nie było faulu to klub powinien sprowadzić jakiegoś zapaśnika i wpuszczać go na końcówki.

27

Nikt. Takich piłkarzy nie ma. Busquets jest najlepszym graczem na swojej pozycji w historii tego sportu, geniuszem. Będzie trzeba pozmieniać system, ale Xavi wie co robić. Nie zdziwię się jak sam Busi będzie brał w tym udział. Po zakończeniu kariery element konieczny w kadrze trenerskiej.

26

Komentatorzy, kiedy real wygrywa jedną bramką po słabym meczu "no to jest ta mentalność, takie mecze trzeba umieć wygrać".
Komentatorzy, kiedy Barcelona z pięcioma kontuzjami w obronie, uszkodzonym w trakcie meczu bramkarzem, przeciwko drużynie, z którą zawsze ma problemy wygrywa 1:0 "no słaba ta Barcelona". Dajcie spokój, nawet nie udają.

20

Doskonale real puścił teraz Traore sam na sam z bramkarzem. Obrońcy wiedzieli, że przeciwnik strzeli w poprzeczkę. Świetnie oszczędzają siły gracze realu.

16

Bestia, najsilniejszy fizycznie piłkarz jakiego widziałem. W prime najlepsza 9 w historii klubu. Najlepszy był chyba w którymś meczu z PSG. Rzucał obrońcami jak szmacianymi lalkami, przeciwnicy wręcz się go bali.