O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 547
  • Liczba komentarzy 303
  • Polecenia 787

Komentarze

0

@robertocarlos76 No gratulacje. Nasz snajper miał udział przy 11 golach. Porównaj jego wklad w grę zespołu z tym co daje Gavi/Pedri/de Jong.

1

Oby, gorszy niż Fati nie będzie, bo to niemożliwe. Typ jest chociaż szybki.

1

@Marcinss10 Póki co Fati na boisku nie daje zupełnie nic, a medialnie jeszcze działa na minus. Biega spanikowany bez pomysłu i tylko przeszkadza. Wolę Felixa, bo chociaż się nie potyka o własne nogi.

0

@Bastek1987 Odklejony widzę mocno jesteś. Fati przy Gavim to kompletne zero. Zresztą trudno znaleźć piłkarza, przy którym on by się dobrze prezentował.

1

@haunter21 Przed kontuzją jak wfista w 93. Kiedy on miał tą kontuzję? Sezon grał w pierwszym składzie i nie pokazał nic. Niech Abde albo Felix tyle dostaną.

Zobacz wszystkie

96

Jak dla mnie to mógł mu nawet dać w pysk. To co się dzieje w tym sezonie jest kpiną. Było dosłownie klika meczy gdzie sędzia nie był przeciwko nam. Jeśli dziś nie było faulu to klub powinien sprowadzić jakiegoś zapaśnika i wpuszczać go na końcówki.

36

Porównywanie Gaviego i Fatiego to jest jakiś żart. Gavi jest lepszy pod każdym względem nie grając nawet na swojej pozycji. Chłop ma tyle akcji w jednym meczu co Fati przez kilka miesięcy. Nie wspominam nawet o zaangażowaniu, bo Fati i jego tatuś to typowe "daj, bo mi się należy".

28

Czekam na film Ćwiąkały "Czy Alvaro Rodriguez to przyszły zdobywca złotej piłki?".

27

Nikt. Takich piłkarzy nie ma. Busquets jest najlepszym graczem na swojej pozycji w historii tego sportu, geniuszem. Będzie trzeba pozmieniać system, ale Xavi wie co robić. Nie zdziwię się jak sam Busi będzie brał w tym udział. Po zakończeniu kariery element konieczny w kadrze trenerskiej.

26

Komentatorzy, kiedy real wygrywa jedną bramką po słabym meczu "no to jest ta mentalność, takie mecze trzeba umieć wygrać".
Komentatorzy, kiedy Barcelona z pięcioma kontuzjami w obronie, uszkodzonym w trakcie meczu bramkarzem, przeciwko drużynie, z którą zawsze ma problemy wygrywa 1:0 "no słaba ta Barcelona". Dajcie spokój, nawet nie udają.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?