0

@Qaz123 Skoro obu stronom nie pasuje, to niech rozwiąrzą kontrakt za porozumieniem stron. Myślę, że Frenkie tylko na to czeka...

0

@leny1409 Wolny zawodnik może podpisać umowę z dowolnym klubem, nawet jakiś czas po zamknięciu okienka transferowego.

2

@leny1409 Tak? To po co te przepychanki? Barca może zrobić Frenkiemu mniej więcej tyle samo co Real Bale'owi. Zwróć też uwagę, jak została rozwiązana sprawa białych z Joviciem, który niewiele mniej kosztował i kompletnie nic nie grał. Puścili go za darmo, byle zszedł z listy płac. I Barca może zrobić co najwyżej tyle i to też, jeśli zawodnik się zgodzi. Jeśli by mieli narzędzia o których piszesz, dawno temu by tu nie było takich Umtitich itp.

1

@rk Po prostu wydaje mi się, że za bardzo va banque zagrali i poszastali kasą...

1

@Tomek54321 Jak się uda... a jak się nie uda, to na co te wszystkie kolejne dźwignio-długi, które przepierzyli w jedno okienko?

1

@rk Nikt tu nie jest ekspertem, ale rozwiązywanie problemów tym samym sposobem, dzięki któremu powstały... tzn. szastanie milionami na lewo i prawo za kredyty na 25 lat (bo tym są te dźwignie) i dalej nie mogąc związać końca z końcem.... dziwnie to trochę.

1

@Jon_Snow To jest bardziej żałosne niż swojego czasu Klub Kokosa w Polonii Warszawa. Oni przynajmniej tamtym zawodnikom nic nie chcieli obcinać.

1

Pamiętam gościa jako prospecta z Champioship Manager :)

0

@GrzegorzCabaj Trochę się o kilka baniek więcej szarpali ;)

2

Tylko ciekawe, że skoro nie spełnia oczekiwań, to czemu rządają za niego chorych kwot rzędu 85m€. Skoro za słaby, to niech go puszczą za 30m€.

0

@Kulakula Chciałbym za taką kasę jeździć po świecie i oglądać mecze :D

0

@Donio Ale kosztem czego? Zrozum, klub poszedł po proźbie do zawodników. Jedni poszli na to bardziej, inni mniej. Akurat Frenkie dał klubowi kredyt 0% bez zaświadczeń i poręczyciela warty kilkanaśnie milionów na kilka lat. W żadnej "dźwigni" z których teraz tak się cieszą, by tak nie dostali.

0

0

@poldek2310 To podobno max kilka miesięcy. Może się pospieszy ;)

2

Jeszcze ostatecznie rozumiał bym podejście klubu w sytuacji "chłopak, obniżasz pensje, albo bankrutujemy". Ale nie w sytuacji, co szastają kasą na wszystkie strony. Nie zgodziłbym się na miejscu chłopaka na takie coś, zwłaszcza, że już mu kasę wiszą.

0

@Mutas95 Ale za sensowne pieniądze to on nie będzie chciał grać.

0

@Skila_nie_kupisz No miał. A wcześniej miał więcej. A "przedwcześniej" jeszcze więcej.

2

@mesi8191 Romero to samo pisze.

0

Ta, cieszy się na bank, aż sra z radości pod siebie. Lubię Aubę, ale raczej z transferu Lewego zadowolony to nie jest ;)

0

Jeszcze tylko telefon do Bociana żeby można było graczy porejestrować i można zaczynać sezon.

0

@karol130197 Tak samo zawodnik powinen móc złożyć wypowiedzenie umowy i spierdzielać kiedy chce ;)

0

A zimą po chrust do lasu...

2

@Grudif Po uruchomieniu siedemnastej dźwigni finansowej.

0

@prodigy Nie pitol. Firpo w 20/21 zagrał 18 razy.

0

@kinioo As jak As... połowa LaRambli będzie rzucać gównem ;)

0

@Zorrocule A były czasy, co zarząd twierdził, że nigdy logo sponsora nie splami koszulki Barcelony... był tylko Unicef.

2

"Barça zarobi w gotówce 310 milionów euro" po pierwsze, to raczej nie w gotówce, bo raczej nikt już walizkami z pieniędzmi się nie rozlicza. Po drugie wątpie, żeby Barcelona na tym zarobiła tak naprawdę...

1

@kejdzi Za kilka lat, jak Lewy zawiesi buty na kołku, wyjdzie książka o tym ;)

2

Piłki mu do tricków nie dali ;)

1

@Rafcio10911 Jeszcze lepiej, jakby młodzi sportowcy sami umieli czytać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?