• Liczba komentarzy 369
  • Polecenia 829

Komentarze

5

Jeżeli ktoś nie widzi progresu w wykonaniu naszej drużyny, to trochę tego nie rozumiem. Naciskaliśmy Bayern, nie baliśmy się konfrontacji, nie byliśmy apatyczni, jak w poprzednich starciach. Oczywiście druga połowa, a w zasadzie 5 minut pokazały, że niewykorzystane okazje lubią się mścić. 2:0 nie jest jakimś tragicznym wynikiem. Poza tym to Bayern, graliśmy na Allianz Arena, to rywal z najwyższej półki.

1

Za chwilę grają z City. Z taką grą i z takim rywalem może nie być przyjemnie. Jasne, Sevilla wczoraj wykreowała kilka sytuacji, ale co z tego, jak od 20 minuty oddali nam pole manewru.

19

I po co sprowadzać Alonso, jak jest Balde, który dzisiaj zagrał dobrze. Jasne, przeciwnik nie pokazywał wysokiego poziomu, ale widać w tym zawodniku, że czuje grę Barcy i ma papiery na zastąpienie Alby. Brakuje mu trochę aspektów, ale nie nadrobi ich nie grając.

6

Widać, jak bardzo Laporta wierzy w Xaviego. Kładzie wszystko na jedną kartę, więc Xavi musi coś z tą kadrą stworzyć, przekonać do siebie kibiców. Ja wierzę w Xaviego, bo ma on coś z Guardioli, jeśli chodzi o budowanie zawodników i plan na grę. Życzę mu podobnej kariery trenerskiej pod względem trofeów.

2

Sytuacja jest trudna, bo z jednej strony jest klub, który potrzebuje pieniędzy, z drugiej zawodnik, który ma pełne prawo trzymać się kontraktu. Nie dziwię się Frenkiemu, co do braku chęci odejścia. Paradoksalnie jestem bardziej po stronie piłkarza, bo to on tak naprawdę jest poszkodowany. Tak wiem, że grał w kratkę i tak dalej, ale ma prawo zostać w tym klubie.
Wiem doskonale, że obecna sytuacja, to wina poprzedniego zarządu. Dlatego nie będę do końca zadowolony, jeśli Bartomeu nie odpowie za swe machlojki, a znając realia, pewnie nie zostanie ukarany.

Zobacz wszystkie

35

oby w końcu Atletico wygrało LM bo zasłużyli na to

33

Są naprawdę ze sobą zżyci. Widać to na treningach. Tacy powinni być przyjaciele

32

Jeżeli Xavi często powtarza, że Luuk jest wzorem do naśladowania, to oznacza, że musi być profesjonalistą. Dla niektórych bycie rezerwowym wchodzącym na końcówkę meczu może być frustrujące. Holender bierze swoją rolę z pokorą i znakomicie wypełnia swoje obowiązki. Brawa dla niego.

30

Barca bez Pique to jak Katalonia bez Barcelony

23

To zatrważające ile sytuacji tracą piłkarze Barcy. Powinniśmy strzelić co najmniej 4, a wyszła nerwówka na koniec. Bez skuteczności nie ma wyników. Ogólnie dobry mecz.