O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Formuła 1
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 12 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 2644
  • Liczba komentarzy 379
  • Polecenia 871

Komentarze

1

Zdjęcie do tego artykułu idealnie oddaje specyfikę hiszpańskiego sędziowania.

4

Chcą wprowadzić półautomatyczną technologię spalonych argumentując to możliwym błędem ludzkim. Ok, ale odnoszę wrażenie, że w Hiszpanii jest za dużo tego błędu ludzkiego, a co za tym idzie tamtejsi sędziowie nie są dostatecznie kompetentni do gwizdania na najwyższym stopniu rozrywkowym. Owszem, są sędziowie, którzy potrafią panować nad meczami, ale są też tacy, którzy są tam przez przypadek.

2

Chciałbym się dowiedzieć od tych ludzi, dlaczego nie są już tak wylewni w kontekście zadłużenia klubu, bo rozumiem, że FC Barcelona nie zadłużyła się bez przyczyny na ponad miliard euro. Messi dał nam tyle radości, dzięki niemu wygrywaliśmy ważne mecze, a chciał zarabiać dużo, bo generował równie duże przychody dla klubu. Ale stosowanie takich inwektyw w stronę największej ikony klubu tylko potwierdza, z jakim zarządem mieliśmy do czynienia.

8

Dobrze, że Xavi chociaż nie zrzuca wyniku sędziego, tylko wie, że sami mogli zakończyć lepszym wynikiem bramkowym. Co do sędziego - ja pier...le.

0

PZPN przypomina mi trochę serial The Office. Wchodzisz do biura i nie wiesz co się tym razem wydarzy

Zobacz wszystkie

35

oby w końcu Atletico wygrało LM bo zasłużyli na to

33

Są naprawdę ze sobą zżyci. Widać to na treningach. Tacy powinni być przyjaciele

32

Jeżeli Xavi często powtarza, że Luuk jest wzorem do naśladowania, to oznacza, że musi być profesjonalistą. Dla niektórych bycie rezerwowym wchodzącym na końcówkę meczu może być frustrujące. Holender bierze swoją rolę z pokorą i znakomicie wypełnia swoje obowiązki. Brawa dla niego.

30

Barca bez Pique to jak Katalonia bez Barcelony

23

To zatrważające ile sytuacji tracą piłkarze Barcy. Powinniśmy strzelić co najmniej 4, a wyszła nerwówka na koniec. Bez skuteczności nie ma wyników. Ogólnie dobry mecz.