0

@Barcaa12 Dokładnie. I niech bierze ze sobą Araujo, de Jonga i Pedriego, bo to też jego transfery.

0

@fotohobby Ta. Jeden skropiący się po nosie, drugi ciągnący za włosy ;)

0

1.Co to ma wspólnego z Barcą?

2."skontaktował się z nimi zawodnik grający (choć nie przyznali, czy nadal aktywnie)"
Czyli może być "grający nieaktywnie"? :D

0

@Azi Ale najpierw Ferran złapał go za włosy, a póżniej został złapany za jaja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tridente2015 Ciekawe, czy nagrał o tym jakieś "La Decision"?

3

Ale ta Liga słaba w tym sezonie... Real w co czwartym meczu traci punkty, a i tak ma 9 pkt przewagi nad następną drużyną, cały czas na kontakcie z liderem.

0

@Bogan https://kingsleague.pro/

Ale widzę tylko hiszpańską wersję... a że nie znam tego języka, to może jest tam opcja zmiany, tylko nie wiem jak :D

0

@maroon Tak, skoro jest tam jakiś popyt to ok. Tylko czemu kolejny raz jest o tym na Fanpage'u Barcelony? Klub ma zamiar swoją drużynę wystawić?

2

@Ptasior Mina to jeden z lepszych interesów Barcy w ostatnich latach. Kupiony za 12m, sprzedany z przebitką x2,5

2

@maroon W takim sensie, że miało to być przedsięwzięcie sportowe, a z każdym nowym info bardziej to na cyrk/kabaret wygląda. Losowane karty z karnymi, zamaskowani zawodnicy, karne bez bramkarzy... brakuje dogrywek na czworaka i rozstrzygania sporów w klatce na zasadach boksu tajskiego.

0

Oj tam... odpali się dźwignie i odkupi za 60 mln.

4

@LewoSkrzydlowy11 Nie pasuje do opisu. Wyraźnie pisze "grający", a Depay nie gra.

0

Ale zidiocenie...

0

Sekcja kobiet już śmiga z tym "Bimbo" czy się wycofali z tego?

0

@xavi890 Taki czwarty to i tak pełni funkcję raz na rok, więc obojętnie kto.

0

@K4tsuuu Dokładnie. Oceny jakby pierwszoligowca pykneli.

1

Oceny jakby z pierwszoligowcem wygrali...

1

@FCBurnley Bayerowi to chyba nawet nikt nie proponował.

0

@Romario87 Jeszcze kilka rzeczy, ale nie chce mi się rozpisywać. ;)

1

@Romario87 Chodzi o to, co to za klub "Athletico".

0

@Romario87 Kto wygrał?

0

Dostał w nagrodę wolne, jak zawodnicy Barcy po meczu pucharowym.

5

@barteq A zły? Plus parę baniek za podpisanie kilku papierków.

3

ooo... a myślałem, że klub będzie płacił kibicom, żeby tam przychodzili...

0

To nie wiek do siadania na ławie. Chłopak powinien zostać w BVB albo iść gdzie będzie grał.

6

Zżył się z klubem nie ma co. Tyle historii...

0

Oj tam... trzeba młodych oszczędzać, żeby mogli podgonić punkty na koniec ligi, jak będzie coś do vice brakowało.

1

@JarekS Czytałem kiedyś dosyć obszerny art o tym jak to w Anglii wygląda (pewnie w wielu klubach z innych krajów też). Mają tam sekcje, które po odrzuceniu zawodników w wieku kilkunastu czy tam dwudziestu lat zapewniają im pomoc w dalszym życiu. Obejmuje to między innymi pomoc w znalezieniu nowego klubu, dalszej edukacji, innej kariery zawodowej czy pomocy psychologicznej chłopakom, którym świat się w tym momencie wali.

3

Najpierw mieli się odwoływać. Ale odwołali swoje odwołanie, przez co zawieszenie zawieszenia zawodnika zostało odwołane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?