0

@artur_26 ok wszystko jasne, gadasz aby gadać, zero medytoryki :-)
Miłego dnia:-)

0

@artur_26
Dobrze, zrób porównanie i wykaz który z młodych graczy w wieku 18 lat dostaje więcej niż 2 mln rocznie jak klub proponuje Moribie.
Ilu takich jest?
No a ilu dostaje więcej bo do tego dąży Moriba czyli np. 4 -5 mln.

0

@artur_26
Ale właśnie Messi jest skorelowany z drabinką.
Jest na jej światowym szczycie bo jest graczem na szczycie pod względem sportowym i marketingowym.
Gorzej jak stawiasz kogoś bardzo wysoko w finansach a sportowo on nie daje tego topu.

0

@slayer
Suareza też kupiliśmy gdy był zawieszony. Można go kupić aby był zmiennikiem z dobrymi umiejętnościami.
Nie miałem na myśli że ma teraz bronić bo i tak nie może.

0

@JarekS
Tego Onane po taniości ściągnąć.

0

@swiergol2
O ile ma angielski paszport i wali cockneyem

0

@FC1899Barca
To do uznania, że ktoś kłamie trzeba aż wyroku sądu?
Dla ludzi inteligentnych wystarczy samodzielne zweryfikowanie faktów i jest wiadome czy ktoś skłamał czy nie.
Jeśli jednak dla Ciebie potrzebne jest sądowe potwierdzenie, że coś jest kłamstwem to naprawdę przykra sprawa.

0

@Rust_Cohle
Leo wolne,
Lewy karne,
Ceer auty,
I będzie git!
:-)

1

@Elvisek
Każe przede wszystkim powinno podlegać symulowanie a nie że ktoś mówi o symulowaniu że to symulowanie :-)

0

@PatrykBarca
No nie, tu był brak jakiejkolwiek faulu i ordynarna symulka Sterlinga.
Wstyd!

1

@lj89
Emocjonalnie 20 mln €.
A realnie jak mawiał klasyk:
zero euro, zero złotych!
:-)

0

@PatrykBarca
Kontakt w piłce nożnej nie jest zabroniony.
Gra bark w bark jest normą.
Symulowanie nie jest.

0

@Qlewer
Trzymajmy się faktów, nie twórzmy alternatywnej interpretacji.
Były 2 piłki w sektorze gry? Były.
Sędzia nie zareagował a powinien?
Nie zareagował.
Reszta to sprawa na inną rozmowę.

0

@Pingwinek
Listkiewicz kiedyś też mówił, że nic nie wiedział o korupcji w polskiej piłce gdy był Prezesem PZPN i nie zna Fryzjera z Wronek.
Słowa tego jegomościa są gówno warte.

0

@Qlewer
Jak zawsze wszystko zależy od okolicznosci.
Są 2 piłki w odległości 2m, trwa akcja,kilku piłkarzy w tym obszarze, to oczywiste, że wpływ jest.
Jakby była na drugiej połowie to nie.

1

@JordiElNino
Z kosmosu? Czy z oka sędziego?

0

@BartqRKO
Tofik Bachramow na boisku i znowu Anglia będzie mistrzem.

1

@Janiama
Są narody które kolaboruja i które nie oddają nawet guzika.
To kwestia spojrzenia na świat i określonych wartości.
Tutaj cały świat widział że karnego nie było.
Tylko sędzia i Var widzieli, że był.
Tylko o to chodzi, jak nie było to dlaczego był?
Bo dla Anglii?

0

@PatrykBarca
Tylko, że on nie dostał sygnału a sam natychmiast wskazał, że jest karny.
Czekał tylko czy Var go nie odwoła.

0

@Uukasz_93
Nieprawda, Suarezowi i Rakiecie nie przedłużył.
Alvesowi też nie.

0

@ksawizimens
Ale to ty nazywasz coś śmiesznym czego nie rozumiesz i Ci się nie pasuje :-)

Tonący okręt, haha.
Zanim Barcelona zatonie to te wszystkie inne kluby z dykty i papieru istniejące z kaprysu i za kasę szejków + innych ruskich czy jankeskich "inwestorów" dawno zostaną pokryte kurzem i zapomniane :-)
Znowu będą czekać 30 lat na mistrza albo na LM 20 lat.

0

@ksawizimens
"Śmiesznego hasła" bo go nie rozumiesz? Twój problem.

0

@ksawizimens
Dlatego, że są "więcej niż klub" nie muszą się sprzedawać żeby funkcjonować jak inne kluby inwestorom arabskim, amerykańskim, ruskim czy chińskim.
Mają taki statut i wg niego muszą postępować.
O aferach daj sobie spokój, są wszędzie, tylko może inne.

0

@BarcaSupporter
Przy okazji załatwisz sobie jakiś niezły kontrakcik w Premier League.
I mam pomożesz,no!

0

@koksik2700
Od Siemensa, Alshomu i Bombardiera jest tańsza więc kontrakty z szukającymi taniości podpisywała.
A że od Hyundaia była droższa to nie została wybrana.

1

@kejdzi
Ale Błaszczykowski jest udziałowcem czy tam nawet właścicielem klubu wiec jakby miał brać dużą kasę z klubu dla siebie to by sam drenowal własny klub i działał na jego niekorzyść bo by znacznie uszczuplal majątek klubu.
A każdemu właścicielowi zależy na powiększaniu swego majątku więc chociaż niby bierze tylko te 500 PLN to tak naprawdę wszystko co zostaje na koncie klubu wzbogaca Błaszczykowskiego.
Messi jest pracownikiem a nie właścicielem więc to inna sytuacja.

0

@sevs
Tomaszewski to mem! Nie bierz pod uwagę.

0

@koksik2700
Nie dziwne, sprzedaje taniej i gdy ktoś kieruje się głównie cena a nie jakością to wybiera PESĘ.
O problemach z awaryjnoscia, jakością przekona się później :-)

1

@AxelF
Haha, można.
A gdzieś tam mają jeszcze wojnę na pomidory - Ponferrada czy jakoś tak.
Mogliby zamiast nimi rzucać w tego pastucha jakimiś kamieniami.
Szybko by mu skazali ten wieczny usmiech z twarzy.

2

@AxelF
Sposob potraktowania Alvesa to kwintesencja spierdolenia jakim był ten rak zwany Bartomeu
Jeszcze kilka lat i kamień na kamieniu by nie pozostał z Camp Nou :-(
Katalończycy powinni go rytualnie wlec co tydzień w piąteczek najgorszymi ulicami miasta z łańcuchem na jajach!
I batożyć!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?