0

@DonMatteo901
Przecież chodzi o to, że żabojady nie miały zlotego balona od czasów Zidana w 1998 i już taki giga ból dupy że wcisną ją temu żółwiowi chociaż cały świat widzi że gónwo grał żeby dostać.
Le Cabaret :-)

0

@FC1899Barca
Lepiej zrobić tak: wyjechać do Grecji na urlop smażyć tam jaja a jego agencja PR niech publikuje list pożegnalny bo sam osobiście ma w dupie pożegnać się z kibicami klubu który zostawia bo mu nie chciał tyle zapłacić ile sobie zażyczył.
Agent w tym czasie załatwił kontrakt w nowym klubie.

0

@kcule14
Całkiem poważnie mam w tyłku jego ambicje i wcale mi go nie szkoda, wręcz przeciwnie, i'm happy!

0

@Barcaa12
Borek too

5

Czy Ronaldo się rozpłacze?

2

Przepięknie :-)

1

@AssisMoreira
Zgadzamy, znowu będzie jazda po Ceerze jak po łysej kobyle :-)

0

@doc
W sumie to by było całkiem fajne.
Depay podpisany, Messi prawie.
Teraz dobrego coacha ogarnąć i niech Koeman ratuje Holandię.

1

1

@Janiama
Belgia Portugalia 2-1

0

@sergio5
Nawet jeszcze podczas Euro

3

No to F. de Boer zapewne kończy robotę w repce.

0

@EleanoR
Chyba miałeś na myśli umiejętności i mentalność piłkarzy bo sama PZPN jest pewnie że 30x bogatsza niż w CZ.
Infrastruktura sportowa w PL też jest z 10x lepsza.
Czesi trenują i grają a nie gwiazdora, mają zespół i mają efekty.

1

@Janiama
Włochy Austria 3-0

1

@Janiama
Dania Walia 1-1

0

@FerNiKloVe
Oby też go wziął od nas za tę 222 mln.
Budżet uratowany!

0

@VirtuoZ
Adidas przygotuje kolekcje inspirowaną stylistyka produktów Gucci.

Nie żadne kolabo Adidas & Gucci for Real Madrid.

Analogicznie Chińczycy z Alli przygotowują swoje podróbki jako kolekcje inspirowane strojami Adidasa dla Realu.
Wzorują się.

https://www.footyheadlines.com/2021/06/leaked-adidas-to-release-gucci-inspired.html?m=1

2

@axegrinder
Święte słowa, jakże inne od popiskiwania gimbusów umniejszających Messiemu!

2

Idealnie pasują znamienne słowa Eto'o: „Madrid, cabrón, saluda al campeón”

0

@prodigy
Dopłatą 20 dla Lpool + pensja 2x 12 netto(2x 24 brutto) / rok = wydajemy jeszcze 44 mln na niego.
Wartość rynkowa wg. Transfermarkt = 30 mln.
Korzyść dla zespołu z jego gry ~ zero.

I mówisz że lepiej go trzymać niż sprzedać ?

0

@koksik2700
Rumień może nastąpić po 2 dniach.
Ale może tak nie będzie. Obserwuj się.

1

Na TVP Sport trwa konfa Zibiego, nagle w połowie zdania wjeżdża reklama jakiejś firmy, po 10 sek powrót do Zibiego.
Co za nieogary tam robią, szok!

0

@QUNJ
Wypuszczają go co jakiś czas z izolatki i ma dostęp do komputera, duży błąd.

0

@QUNJ
To jakaś chora osoba.

0

@MesQueUnClub96

0

@Tomek54321
To nie tak, Var mówi i zaleca a sędzia i tak sam decyduje. Lahoz nawet nie czekał na skończenie sprawdzenia tylko nakazał Rui Patricio wznawiać piłkę. W tym czasie dalej trwało sprawdzanie Var, obejrzyj powtórkę akcji.

0

@pt9
Raczej Lahoz, było pokazane że Var sprawdza a ten nakazał grać

0

No i Lahoz musiał przygwiazdorzyć

0

@Uukasz_93
Powinien nazwisko zmienić na Nieszczęsny :-(

1

@Coutinho007
Ma założony kamuflaż, wkrótce sieknie golazoo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?