O sobie

  • Zainteresowania podróże
  • Ulubiony zawodnik Ronald Koeman
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1552
  • Liczba komentarzy 1026
  • Polecenia 2298

Komentarze

0

@Lucassito To duże uproszczenie. Problem może leżeć w trochę innym miejscu. Messi i jego wykorzystanie/ustawianie przez kolejnych trenerów mają taki wpływ na zespół, że inni potracili chęć pokazania swoich umiejętności - niech Messi coś zrobi. Mamy skład, którego poszczególnych zawodników sporo innych topowych drużyn wstawiałoby do pierwszego składu z marszu. Ale ich wykorzystanie nie jest takie jakie być powinno - ja przynajmniej odnoszę takie wrażenie. I pewnie nie jest to jedyny z problemów w składzie.

Tzn. to jest to co ja widzę odpowiadając na Twoje pytanie z 6 znakami zapytania.

14

Było od dawna mówione że z wiekiem Messi będzie się przenosił bliżej środka boiska - ani Xavi ani Iniesta nie strzelali 30 bramek w sezonie.

0

To możliwe - trenera powinno się zmieniać przed sezonem a nie w trakcie, ale z dwojga złego wolę taka zmianę. Widzę jednak pewne pozytywy - w grze zaczynają się pojawiać elementy atrakcyjnej gry. Obrona nadal do poprawy ale mam nadzieję, że jednak trener to ogranie.

0

@NaFazieHitman Piszesz że Barcelona ich ukształtowała - co jest nieprawdą bo umiejętności już mieli. To że zostali tu gwiazdami jest bliższe prawdy - z gwiazdek stali się gwiazdami.

0

@NaFazieHitman Barcelona ukształtowała Neymara i Ronaldnho? Obaj przynieśli swoje zabawki - Barcelona dała im odpowiednich partnerów.

Zobacz wszystkie

70

Umtiti nawet kierowcy nie przepuści.

52

Dziwne mamy czasy.... Nie można trickiem oszukać przeciwnika, bo go to ośmiesza. Nie można ściągnąć młodego gracza do klubu, mimo, że właśnie w tym klubie miałby największą szansę na rozwój, bo ktoś wie lepiej co jest dla tego dziecka i jego rodziny lepsze.. I nawet nie można flagą pomachać na meczu. Co można? Gębę zamknąć można.

47

Przypuszczam, że Dembele dostanie z 50-60 min a później wejdzie Arnaiz. Ciekawe, który się jak zaprezentuje.

43

"Maluchy" rozklepywały całą Europę. Teraz okazuje się że gracz Barcy musi mieć 180 cm. Może komuś przydałoby się odświeżenie pamięci.

43

Bravo też miewa takie sytuacje, ale jakoś nikt tego nie ocenia. Dla mnie Marc wybronił kilka strzałów na niesamowitym poziomie. Mam wrażenie, że cieniem na jego ocenach ciągle kładzie się słabszy początek sezonu.

Media

Liga typerów

1 marius64 96 pkt
2 barcatv 94 pkt
3 piotrtrzebinia 93 pkt
4 Marjando 91 pkt
5 rambocyc 89 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?