O sobie

  • Zainteresowania podróże
  • Ulubiony zawodnik Ronald Koeman
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1684
  • Liczba komentarzy 1068
  • Polecenia 2367

Komentarze

1

Patrzę na tego Kubo i aż nie chce się wierzyć że tak po prostu dali mu odejść.

1

Z jednej strony mu się nie dziwię - mieć świadomość potencjału swojego i drużyny oraz (prawdopodobnie) przekonanie, że marnuje się jego najlepsze lata gry w piłkę.

2

Problemy finansowe, wymiany młodych z perspektywami z niskimi zarobkami na starych bez perspektyw z wyższymi i kolejne transfery za minimum 100 mln na horyzoncie. Jeśli ktoś to rozumie...

1

Barca nie ma złych zawodników - jedynie nie potrafi z nich korzystać.

4

Barca ma najlepszego zawodnika świata w składzie i przez ostatnie lata robi wiele by zmarnować taką przewagę nad innymi zespołami.

Zobacz wszystkie

70

Umtiti nawet kierowcy nie przepuści.

52

Dziwne mamy czasy.... Nie można trickiem oszukać przeciwnika, bo go to ośmiesza. Nie można ściągnąć młodego gracza do klubu, mimo, że właśnie w tym klubie miałby największą szansę na rozwój, bo ktoś wie lepiej co jest dla tego dziecka i jego rodziny lepsze.. I nawet nie można flagą pomachać na meczu. Co można? Gębę zamknąć można.

47

Przypuszczam, że Dembele dostanie z 50-60 min a później wejdzie Arnaiz. Ciekawe, który się jak zaprezentuje.

43

"Maluchy" rozklepywały całą Europę. Teraz okazuje się że gracz Barcy musi mieć 180 cm. Może komuś przydałoby się odświeżenie pamięci.

43

Bravo też miewa takie sytuacje, ale jakoś nikt tego nie ocenia. Dla mnie Marc wybronił kilka strzałów na niesamowitym poziomie. Mam wrażenie, że cieniem na jego ocenach ciągle kładzie się słabszy początek sezonu.