O sobie

  • Zainteresowania podróże
  • Ulubiony zawodnik Ronald Koeman
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1765
  • Liczba komentarzy 1117
  • Polecenia 2501

Komentarze

4

Teraz każdy klub może mieć swojego Bale'a. Nie zależy mu na grze a kasiora się zgadza. Możliwe że my też właśnie dostaliśmy swojego.

0

@Johnnie_Walker Problem w założeniach. Ten odejdzie tamten odejdzie. Jak widać chętnych na zawodników Barcy kilku się znajdzie - jeśli się ich odda darmo i jeszcze namówi by zrezygnowali z pensji. A to nie będzie proste.

0

Trzeba zatrudnić kogoś za Rakietę, kogoś kto pobieganie za piłką gdy Messi będzie czekał na podanie do przodu. I to pewnie ma załatwić Wijnaldum. Jedyny minus to wiek - kolejny piłkarz którego będzie trzeba zastąpić w ciągu 2-3 lat.

0

Niesamowite dla mnie jest to ze gość chce doić dwa kluby za prace w jednym.

0

No to mamy trzęsienie ziemi pełną gębą - Bartek zostaje Messi zostaje Busi, Gerard, Jordi zostają, odchodzi jedyny napastnik w miejsce którego nikogo nie kupimy - nie wiem czy poznam ten zespół w nowym sezonie.

Zobacz wszystkie

70

Umtiti nawet kierowcy nie przepuści.

52

Dziwne mamy czasy.... Nie można trickiem oszukać przeciwnika, bo go to ośmiesza. Nie można ściągnąć młodego gracza do klubu, mimo, że właśnie w tym klubie miałby największą szansę na rozwój, bo ktoś wie lepiej co jest dla tego dziecka i jego rodziny lepsze.. I nawet nie można flagą pomachać na meczu. Co można? Gębę zamknąć można.

47

Przypuszczam, że Dembele dostanie z 50-60 min a później wejdzie Arnaiz. Ciekawe, który się jak zaprezentuje.

43

"Maluchy" rozklepywały całą Europę. Teraz okazuje się że gracz Barcy musi mieć 180 cm. Może komuś przydałoby się odświeżenie pamięci.

43

Bravo też miewa takie sytuacje, ale jakoś nikt tego nie ocenia. Dla mnie Marc wybronił kilka strzałów na niesamowitym poziomie. Mam wrażenie, że cieniem na jego ocenach ciągle kładzie się słabszy początek sezonu.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?