0

Takiego jednego wszechstronnego już mamy na prawej obronie. Ciekawe czy byłaby duża zmiana w stosunku do Roberto.

0

@kejdzi żeby im się ta amortyzacja nie przydala po zderzeniu z interpretacja przepisów przedstawiona przez laliga

7

Nowe nabytki bez rejestracji, kapitanowie proszeni o redukcję zarobków i do tego newsy o kupnie Silvy - to się kupy nie trzyma.

1

Zbędne budżetowe obciążenie. Nie jest po prostu potrzebny.

0

@Emhyr Gorszy niż Umtiti czy Langlet chyba nie jest - i cały czas w Milanie grał.

0

Ciekawe czy nasz klub przyglądał się Romagnoliemu - zwłaszcza, że obecnie bez klubu.

0

Elegancki, potrafi wyprowadzać piłkę...a bronić potrafi? Bo to w sumie dość ważne na tej pozycji.

0

Akurat MC potrafi robić interesy - i należy się 3 x zastanowić przed zakupem. Nie sprzedają zawodników dla nich niezbędnych - za dużą kasę oddają graczy dla nich już mniej przydatnych. I Barcy nie stać na kolejnego ich gracza.

2

Jeśli mówimy o przebudowie i ratowaniu finansów to tacy gracze jak Pique, Busi, Alba czy Pjanic powinni odejść ale realnie patrząc to znalezienie kupca na 2 z nich byłoby sukcesem (myślę, że szanse miałby Busi i Alba). Obawiam się, że już jest lub pojawi się rozłam w składzie - kilku z wysokimi kontraktami, a reszta zarabia dużo mniej. Dlatego uważam, że powinno się próbować ich sprzedać i postawić na faktyczną zmianę.

7

Wygrali bo pokonali takich jak MC, Chelsea czy Liverpool, czyli faworytów tegorocznej edycji. Może grali dobrze 15 minut, może 30, ale nie ma to znaczenia bo wygrali - i to zasługuje na szacunek. Niezależnie czy się ich lubi czy nie.

3

Zagra pół roku, złapie dobry kontrakt i znów może playstation odpalić na 5 lat.

1

Hiszpańska Barca za wszelką cenę?

1

Zostawić zawodnika mającego 38 lat, ściągnąć zawodnika mającego 32, podpisać nowy kontrakt z mającym bodajże 30 i sprzedać najmłodszego - brzmi jak plan.

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Gdyby potrafił grać nie grałby w Napoli.

1

Z nim to trochę jak z Zielińskim - niby wszystko jest a jednak coś nie potrafi pyknąć. Materiał na lidera pomocy ale może klub nie potrafi tego wykorzystać.

0

Nie jestem pewien czy to problem z napastnikami czy stylem - walą wrzutki w pole karne jakby tam Luuk grał cały mecz.

11

Też uważam, że Barca nie powinna inwestować w Lewandowskiego ze względu na wiek i wymagania finansowe - zwłaszcza, że ma szybkiego i skutecznego Aubę (w podobnym wieku), który odnajduje się w klubie póki co znakomicie i młodego Torresa, który ma niesamowitą umiejętność dochodzenia do sytuacji strzeleckich, ale musi poprawić skuteczność.

5

Za podpisanie nowego kontraktu bez odstępnego dostanie dobre pieniądze i kolejne 5 lat przeszpitaluje w innym klubie. Niewiele robiąc będzie milionerem i całym życiem przed sobą. Dlaczego miałby się wysilać skoro zawsze znajdzie się durny klub który go utrzyma.

1

Interes klubu ponad wszystko. Jeśli da się grać bez niego to super. Ale jesli zajdzie potrzeba - powinien być wykorzystywany.

1

Barcelona niestety sama sobie winna - Bart poczuł nieswoje sianko i nie potrafił się opanować. Piłkarz nie zrezygnuje z kilku mln bo tak wypada. Mało kto by zrezygnował.

3

Panowie u steru się zmienili ale nadal nie grzeszą biznesową inteligencją. Najpierw trzeba było uporządkować sprawę kontraktów a później podpisywać nowe - zwłaszcza że negocjacji jeszcze kilka będzie - np Araujo. Słabe to.

0

Dalej problemem są wrzutki z wolnych w pole karne - Barca się przy nich strasznie gubi.

0

W tej sprawie nie ma żadnych pewnych niezależnie od tego co mówi sam zawodnik. Możliwe że gdyby najpierw zakończyli negocjacje z Dembele to byłoby lepiej a tak faktycznie można myśleć że skoro klub ma 55 mln na transfer i nową gażę to dlaczego ma ktoś inny swoje pieniądze oddawać.

5

Z taką pensją to ciężko będzie znaleźć chętnego. Może być naszym Bale'em.

0

To chyba należy rozumieć jako uznanie ze ten zespół więcej nie da rady. Wysokie pensje - niewielkie osiągnięcia.

4

Najlepsi zawodnicy Barcy w tym meczu tj Demebele i Araujo potencjalnie mogą odejść. A kasy na zmiany nie widać.

0

@Kilotopy aj rocznie miało byc;)

0

500tys miesięcznie i jako rezerwa może być. Ale on pewnie liczy na dużo więcej.

2

No nie wiem... a DNA Barcy ma? bo to ostatnio najważniejszy bywał argument.

10

Będę mocno zaskoczony jak Dembele podpisze kontrakt z Barcą i odrzuci lepsze oferty - zwłaszcza, że Barca raczej będzie musiała operować na obniżce wunagrodzenia.

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?