Wspólna kolacja piłkarzy i trenerów Barçy

Łukasz Lewtak

20 października 2016, 23:28

Mundo Deportivo

58 komentarzy

Piłkarze i sztab szkoleniowy pierwszej drużyny Barçy spotkali się dziś na wspólnej kolacji w restauracji Casanova Beach Club w Castelldefels, gdzie świętowali zdobycie Złotego Buta przez Luisa Suáreza oraz wysokie zwycięstwo z Manchesterem City.

Wielu piłkarzy, trenerów i innych pracowników klubu przybyło na kolację ze swoimi partnerkami. Bez problemu można było robić zdjęcia zawodnikom wchodzącym do restauracji. Luis Enrique pojawił się w Castelldefels ze swoją żoną i uśmiechał się od ucha do ucha, do czego ma wyraźne powody po dwóch ostatnich meczach jego drużyny.

Na kolacji nie pojawili się kontuzjowany Gerard Piqué i Aleix Vidal, którego nieobecność była zaskoczeniem. Z kolei Neymar przybył do restauracji z lekkim opóźnieniem.

Atmosfera była tak luźna, że przed wejściem Arda Turan udzielił nawet wywiadu tureckiemu dziennikarzowi oraz dał autograf kibicowi Realu Madryt. Gości witali właściciel restauracji oraz szefowie kuchni, którzy poczęstowali obecnych na miejscu dziennikarzy paellą i hiszpańską szynką.

Małe problemy podczas dojazdu miał natomiast Samuel Umtiti, który miał stłuczkę z innym kierowcą. Francuski obrońca przybył jednak do Castelldefels na czas.

Jutro o 17:00 piłkarze Barçy odbędą trening, a w sobotę o 16:15 zagrają na Mestalla z Valencią.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Umtiti nawet kierowcy nie przepuści.
« Powrót do wszystkich komentarzy