10

@Danny Gaucho jak nieistotna? a cycki?

9

gdyby nie zakazywać Harrego Pottera to może nie byłoby 18 patronusów, a 180.

0

@Emhyr po co? tu mi wystarczy

10

@Matix28 żadnego. Wszystkie toleruję i jak dobrze grają to potrafię to przyznać, a nie bawić się w jakieś nienawiści. To tylko sport

3

słońce się bierze na klatę, a nie płacze przed kompem.

0

@Jestjakjest na siatce od czego?

1

0

się dziwicie, że tak grają.. jeden dzień mniej odpoczynku mieli

0

@eydeem można w to grać multiplayer ze znajomymi?

7

@AdamaTraore odpowiedź na to pytanie jest prosta. Zwyczajnie to jeszcze mentalnie dzieciaki. Z czasem jak dorosną to większość zrozumie, że piłką należy się cieszyć, a nie gardzić wszystkim wokół : P

0

@Herato czy to ankieta?

0

zasada jest prosta. Jeśli większość oczekuje jakiegoś finału to znaczy, że takiego nie będzie.

7

@Herato najlepszy bramkarz w historii tego klubu

1

@ElPonczato jak zwykle pominięty

2

@Rust_Cohle gardzę wszystkimi

4

@tomek8756 zabrakło mi divorce

2

@Ojciec5tkidzieci u mnie zawsze na pierwszym miejscu soundtrack z Tony Hawka 2. Niemniej zawsze jak jest rozmowa o soundtrackach z gier to chcąc nie chcąc przychodzi mi do głowy to:



:D

4

jestem za Villarreal, ale w sumie to chcę finału City vs Liverpool :D

1

@Esteban_ dziwnie piszesz The Wire : P

1

dobrze, że sezon grillowy idzie

0

sprzedam taśmę kanału sportowego

1

@Deviler Android 18

5

@Kgorecki2500 starczy bugów w Barcelonie

1

widzę znowu gramy na wyjeździe

2

@Kidd dlatego liczę na społeczność w piątunio : )

1

@Deviler a dla mnie mogłoby Ciebie nie być

0

@Ojciec5tkidzieci nie oglądałem jeszcze

8

@clyde nie mieści się do koszyka

no chyba, że popieszczę to zmieszczę : P

1

@pt9 skarb jest wtedy gdy idzie sama zrobić zakupy : P

1

@Faun skoro to oficjalny wątek do "idziem spac" to dobranoc : P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?