shinthps
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Danny Gaucho jak nieistotna? a cycki?
9
gdyby nie zakazywać Harrego Pottera to może nie byłoby 18 patronusów, a 180.
0
@Emhyr po co? tu mi wystarczy
10
@Matix28 żadnego. Wszystkie toleruję i jak dobrze grają to potrafię to przyznać, a nie bawić się w jakieś nienawiści. To tylko sport
3
słońce się bierze na klatę, a nie płacze przed kompem.
0
@Jestjakjest na siatce od czego?
1
@Kapitan hawk nigdy
0
się dziwicie, że tak grają.. jeden dzień mniej odpoczynku mieli
0
@eydeem można w to grać multiplayer ze znajomymi?
7
@AdamaTraore odpowiedź na to pytanie jest prosta. Zwyczajnie to jeszcze mentalnie dzieciaki. Z czasem jak dorosną to większość zrozumie, że piłką należy się cieszyć, a nie gardzić wszystkim wokół : P
0
@Herato czy to ankieta?
0
zasada jest prosta. Jeśli większość oczekuje jakiegoś finału to znaczy, że takiego nie będzie.
7
@Herato najlepszy bramkarz w historii tego klubu
1
@ElPonczato jak zwykle pominięty
2
@Rust_Cohle gardzę wszystkimi
4
@tomek8756 zabrakło mi divorce
2
@Ojciec5tkidzieci u mnie zawsze na pierwszym miejscu soundtrack z Tony Hawka 2. Niemniej zawsze jak jest rozmowa o soundtrackach z gier to chcąc nie chcąc przychodzi mi do głowy to:
:D
4
jestem za Villarreal, ale w sumie to chcę finału City vs Liverpool :D
1
@Esteban_ dziwnie piszesz The Wire : P
1
dobrze, że sezon grillowy idzie
0
sprzedam taśmę kanału sportowego
1
@Deviler Android 18
5
@Kgorecki2500 starczy bugów w Barcelonie
1
widzę znowu gramy na wyjeździe
2
@Kidd dlatego liczę na społeczność w piątunio : )
1
@Deviler a dla mnie mogłoby Ciebie nie być
0
@Ojciec5tkidzieci nie oglądałem jeszcze
8
@clyde nie mieści się do koszyka
no chyba, że popieszczę to zmieszczę : P
1
@pt9 skarb jest wtedy gdy idzie sama zrobić zakupy : P
1
@Faun skoro to oficjalny wątek do "idziem spac" to dobranoc : P