0

@anxted pewnie dlatego, że nie ma w tej produkcji akcji typowej dla mas

3

@cris2706 The Wire to bardzo specyficzny serial i generalnie trzeba kochać ambitniejsze rzeczy i myśleć co się ogląda. Tak naprawdę nie powstało nic lepszego w historii seriali. Tam wszystko ze sobą gra i się zazębia. Sam serial budową historii, postaci bije tak mocno wychwalane Breaking Bad, które w zestawieniu właśnie z The Wire na wielu płaszczyznach wygląda po prostu moim zdaniem średnio. W The Wire nawet to w jaki sposób ktoś oddaje strzał jest smaczkiem. Nie jest to na pewno serial dla typowego kanapowca.

Co do GoT to w dużej mierze znaczenie ma to, że powstał na podstawie książek, które w mojej ocenie są rewelacyjne. Czym dalej w las, gdzie kończy się materiał książkowy tym gorzej.

2

@Shiver warto pamiętać, żeby tego nie kupować, a co gorsza pić : P

2

@Derean a ja uważam, że największymi przegranymi są ludzie zaglądającym innym do portfela, a co gorsza oceniający innych przez pryzmat tego co oglądają. Nie ma ludzi nie wydających pieniędzy na przysłowiowe głupoty. Pewnie Ty i paru innych tu ludzi zapewne sami wydajecie pieniądze na rzeczy, która ja osobiście zapewne uznałbym za totalnie zbędne i ogłupiające. Człowiek potrzebuje balansu w życiu. Sam pewnie obyciem, generalnie kulturą, przedsiębiorczością i skromnością ( : P ) biję większość rambli na głowę, ale nie wszystko w życiu musi być poważne i nacechowane rzeczami dającymi Ci boost do iq. Ja lubię obejrzeć fame, inny kupić fajki, a inny się napić co sobotę. Dopóki nie wpływa to na moje życie to róbta co chceta. To jest dojrzałość, której warto się nauczyć, a nie ocena ludzi przez to, bo raz na 3-4 miesiące poświęcą jeden wieczór na prostą rozrywkę. Dla takiej też jest miejsce w moim życiu.

20

@DonMatteo901 kawałek płaskiego tyłka. Ot niesamowite : P

6

@masq żyj skromniej

0

czyli 7:2 się skończy

2

ależ się w serwisie musi palić : P brak chłodnej głowy i dramy na twitterze w sytuacji, w której wiadomo, że BI generował znaczną część ruchu na stronie. W momencie zaprzestania aktywności przez BI spora część użytkowników zmieniła swoje centrum zainteresowania zerkając w inną stronę niż fcbarca.com. Tłumaczenie tego stworzeniem BI generalnie mija się z prawdą, bo BI nie musiał tego robić, a mimo wszystko trafił z pomysłem, który jak widać zbudował mu społeczność, która z odpowiednim podejściem i pomysłem mogłaby stanowić solidną konkurencję dla serwisu. Zresztą po części już tak jest. Stąd ten nieprofesjonalizm z wielu stron w dzisiejszym wydaniu i tworzenie jakiś pseudofilozoficznych rozważań by utrzymać mimo wszystko jak najwięcej tu użytkowników. Aj kocham ten serwis : P

1

@Worny e tam sombrero. To co zrobił potem z kolejnym gościem dużo lepsze

3

@MarioVeB! spora z pora

1

@Deeespacito poczekaj 4 lata i odezwij się do mnie : P to Ci pokaże

0

@Rust_Cohle tylko gdzie to piwo

0

czy Gavi mówi już do Pique tato?

0

@pero1983 mocna psycha : P

1

@Essos swoją drogą masz nick jednego z kontynentów z GoT i nie wiesz?:D

1

@Essos Gra o Tron, Starcie Królów, Nawałnica Mieczy, Uczta dla Wron, Taniec ze Smokami

2

@DaPidejpi ja się dziwie, że jeszcze siebie nie wskazali : P toć biją oni rekordy komentarzy o Realu.

2

@arasz1819 pierwsza. Tak byłem zwyczajnie ciekaw czy potrafisz coś konstruktywnego napisać. Miałem nadzieję, że bardziej ostry język sprawi, że może się trochę wysilisz. Jednakże tak jak sądziłem o gościu zapewne nie słyszałeś dopóki nie pojawiły się o nim newsy. I jedyne co możesz to lawirować wokół podziału użytkowników la rambli i tworzyć ku temu jakieś wydumane teorie. Standard u odklejonych ludzi.

3

Komentarz usunięty

0

@VegetaPolska to sobie zamów przez internet. Problemy : P

2

@Transu96 to już wiem jak spędzę najbliższe 10h

0

@Danny Gaucho mówię, że Harry ją przynajmniej ma : P

2

@Danny Gaucho prawda jest taka, że Wpw zazdrości różdżki Harremu. Innego wytłumaczenia nie ma

15

@MesQueUnClub96 klaunem

2

taka krytyka gali, a tu Błachowicz nawet walczy na końcu

0

@gumaz CHA-LA HEAD CHA-LA

1

@Danny Gaucho czekam w sierpniu : P

3

@Danny Gaucho znaczy wiesz. Łykanie łykaniem. Laska jakby była generalnie wyluzowana na co dzień to by coś wymyśliła i faktycznie tym tyłkiem zakręciła bez pokazywania swojej twarzy. Dla chcącego nic trudnego. Osobiście znam przypadek dziewczyny w internecie , która w coś podobnego się wkopała i przegrywając pokazała czym jest luz i dystans do siebie. To się chwali :)

0

@Transu96 największy pokaz braku dystansu do siebie na tej stronie

3

@Kgorecki2500 klasyczne Tomb Raidery. W późniejszym czasie THPS3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?