8

@Janiama "więc proszę cię zajmij się swoim życiem a mnie sobie odpuśc a jak chcesz to podaj adres to wyslę tobie kartę z autografem :) Będziesz mógł się nią podetrzeć w toalecie"

poważnie? po takim tekście w kierunku kolegi @tombard uznaje, że mi zwyczajnie szkoda czasu, żeby Ci na cokolwiek już odpowiadać. Gość w takim wieku, z tekstami rodem z gimnazjum, z ego wybujałym do granic możliwości, ignorującym jakąkolwiek krytykę na swój temat nie jest warty inteligentnych, konstruktywnych rozmów. Przykro mi, ale prezentujesz całkowite zero w swoich wypowiedziach obecnie.
Miłego.

6

@Janiama nie wiem o czym Ty teraz piszesz. Czy ja gdzieś poruszyłem temat tego, że mam pretensje do Ciebie, że krytykujesz cokolwiek? nie rozumiem całkowicie. Możesz pisać optymistycznie. Możesz ciągle chwalić, patrzeć przez różowe okulary na świat. Nic mi do tego. Ty masz problem z konstrukcją swoich wypowiedzi, w których ciągle poruszasz swoje "ja". Ty naprawdę nie rozumiesz w czym rzecz. Bo nie wierze, że można aż tak ignorować to co do Ciebie się pisze. To właśnie dlatego ludzie mają do Ciebie pretensje, śmieszkują z Ciebie, bo zrobiłeś ze swojej osoby postać "lepszą" od innych. Niestety taką nie jesteś. Kariera piłkarza, wiek nie sprawiają, że jesteś lepszy tu od kogokolwiek. Jesteś równy innym. Ludzie jednak przez to Twoje przechwalanie się zwyczajnie tracą do Ciebie szacunek i dlatego jesteś obiektem śmiechu przez wiele osób tutaj. Gdybyś nie robił z siebie kogoś lepszego od innych w swoich wypowiedziach to tego tematu i wielu innych by nie było. Ty myślisz, że problemem są dzieci na stronie. Nie. Właśnie to jest smutne, że gość w Twoim wieku, z takim bagażem doświadczeń doprowadził do takiej sytuacji jaka ma tu miejsce.

1

@Janiama i teraz pokazałeś swoją słabość odpowiadając @Rewolucja123. Na co i po co ten ironiczny tekst na końcu? Właśnie się przejmujesz, a nie nie przejmujesz. Tam gdzie wchodzą ironie, tam ewidentnie coś boli.

2

@cosinus90 nie napisałem, że ma się wynieść ze strony, tylko dobrze by to wszystkim zrobiło. Tym bardziej, że sam tą opcję kiedyś rozważał. I ba.. byłem jedną z osób, które mu pisały żeby tego nie robił. Od tamtego czasu jednak dużo się pozmieniało. Niemniej nie bronię też użytkowników wyśmiewających Janiamę. Głównie się skupiłem na osobie Pana Maćka, jako tego dojrzalszego użytkownika, żeby zrozumiał, że notoryczne poruszanie Jego osoby w wypowiedziach jest wyłącznie Jego winą. Nie potrafi znaleźć rozwiązania albo nie chce poprzez zmianę swojego sposobu bycia w świecie internetu. Tym bardziej, że już dostał tyle wskazówek co ludziom się nie podoba, że już każdy by to jakkolwiek wziął sobie to do serca, a nie próbował przekonywać swoich ludzi dalej, że jest człowiekiem pełnym luzu. Na tej stronie na pewno taką osobą nie jest.

1

@Janiama nie, nie uważam tutaj nikogo za kretyna, bo nikogo tutaj nie znam prywatnie by wygłaszać takie opinie. Oceniać mogę jedynie po stylu wypowiedziach konkretnych użytkowników. Tak jak prawdziwy plebiscyt złotej piłki nie odzwierciedla faktycznego stanu rzeczy tak jak i ta zabawa, która moim zdaniem wprowadza chaos i kłótnie na stronie, również tego nie robi. Nie chcę tego plebiscytu rozkładać na czynniki pierwsze, bo szkoda mi czasu na to, żeby Ci uświadomić pewne rzeczy.

17

@Janiama nie. Nie dlatego nie jesteś obojętny, bo niesiesz ze sobą coś dobrego i wszyscy cenią Cię jako użytkownika. Nie jesteś obojętny, bo się chełpisz na każdym kroku swoją wiedzą, swoją przeszłością, swoim obecnym życiem, swoim "a nie mówiłem". Nie jesteś obojętny, bo jesteś negatywnym użytkownikiem tej strony. I czym sobie to prędzej uświadomisz tym lepiej dla wszystkich na tej stronie.

16

@Janiama zaczynam czytać Twoją wypowiedź i z miejsca "nie jestem osobą obok której można przejść nie zwracając na nią uwagi". I tylko potwierdzasz moją obecną opinię o Tobie. Zadam Ci pytanie: Kim Ty jesteś, że tak się wywyższasz? serio. I bądźmy szczerzy. Ty nie ignorujesz tu nikogo. Gdybyś ignorował to byś nie odpowiadał na dosłownie każdy post, który jakkolwiek dotyczy Ciebie w sensie negatywnym. Kolejna sprawa czy odejdziesz czy nie, jest mi całkowicie obojętne. Ja życzyłbym sobie zdrowszych konwersacji na stronie. Niestety dzięki Tobie w dużej mierze na stronie jest bałagan, który osobiście mi się nie podoba. Stąd takie moje życzenie w kierunku Twojej osoby. Merytoryczne wypowiedzi nie mają nic związanego z Twoim "stylem bycia" na stronie, który chcąc nie chcąc odpycha ludzi od Ciebie.

9

@MarioVeB! nic nie widzę złego. Odniosłem się do całości jego historii na tym portalu. Ten cały "pojazd" na niego nie bierze się znikąd. Dużo ludzi tu dostrzega problem w wypowiedziach Janiamy. Jak konstruuje swoje wypowiedzi (tych "a nie mówiłem" to już chyba w setkach można liczyć), jakie tworzy wątki, jak odpowiada użytkownikom zaśmiecając forum itd. Jest tego bardzo dużo. Stąd coraz więcej osób używa w jego stronę wyrażenia "atencjusz". I mają zupełną rację. Są tu osoby, które piszą więcej od niego, zamieszczają więcej informacji, wypowiedzi, ale nie mają on negatywnego wydźwięku jak u niego, czyli "patrzcie, to ja, wasz bohater, zawodowy piłkarz". Tak niestety to wygląda.
I owszem najczęściej jest tak, że atakują go te same osoby. Dlaczego? dlatego, że te same osoby w dużej mierze siedzą tu najwięcej i tworzą ruch na stronie. Oczywiście. Jest to złe. Wcale tego nie popieram. Tylko trzeba sobie uświadomić, że to nie bierze się z niczego. To już niestety wina Pana Maćka.
W kwestii osób, o których pisałeś, które produkują mnóstwo "pierdół" jak to napisałeś oczywiście, że też nie popieram. Owszem od czasu do czasu jest to ok. Taki między innymi zamysł la rambli i tworzy jakąś naturalność tego forum. Nie podoba mi się też to, że tego jest za dużo, bo ta naturalność zmienia się w sztuczność, no ale nie to chyba jest głównym tematem tej dyskusji, a raczej pan @Janiama i powody ataków w Jego stronę.

23

@MarioVeB! znowu temat Janiamy. Wyrażę swoją opinię jedynie pokrótce. Janiama może i być spoko gościem w życiu realnym. Nie znam, nie oceniam. Jako użytkownik tego portalu, mimo że kiedyś go broniłem, obecnie jest jedną z najbardziej irytujących osób na stronie. Ten jego luz, zabawa na stronie, dystans do siebie, o którym tak często ostatnio mowi jest zwyczajnie sztuczny. Widać to po każdym komentarzu, który jest odpowiedzią na każde zdanie, które nie zgadza się z jego opinią czy też każdą, choćby minimalną zaczepką. Będę szczery: Gość ewidentnie szuka tu poklasku, leczy jakiś kompleks albo zwyczajnie po ludzku nie nadaje się do komunikacji w internecie. Biorąc pod uwagę ile osób już mu na te rzeczy zwracało uwagę, niestety stwierdzam, że poklask, zwracanie na siebie uwagi to jedyne na czym mu tu zależy. Wiedza, pewnego rodzaju doświadczenie piłkarskie, to nie wszystko. Nie wierzę, że Janiama nie potrafi zrozumieć prostych mechanizmów działania for internetowych i tego jak życie w nich funkcjonuje. Nie kupuję tego. To jest zwyczajne wywyższanie się nad resztą ludzi. Niestety, to wywyższanie sprawia, że jest traktowany gorzej od każdego innego. Sam sobie na to zapracował i z każdym dniem traci w oczach wielu ludzi tutaj bardzo dużo. Dla swojego dobra, samopoczucia i zdrowych rozmów na tej stronie, w mojej ocenie najlepiej by zrobił jakby stąd po prostu zniknął.

5

no to jeszcze jedna i wzywamy smoka

1

Halloween miesiąc temu było

1

przecież wygraliśmy.. po co powtarzają ten mecz ze Słoweńcami?

0

tvp sport kamera na drzewie

0

@Colon ależ rozmawiajcie :) poświeciłem w niedziele parę godzin na rozmowy co sobie zaplanowałem, a teraz inne obowiązki. Swoje zdanie wygłosiłem, inni użytkownicy swoje również, zarys tego co nam się nie podoba jest przedstawiony, a decyzyjni w tych kwestiach nie jesteśmy. Z mojej strony by było po prostu na tyle.

0

@Shad wytłumaczyłem dlaczego jak to nazwałeś, mnie to "drażni". To kwestia przywiązania do forum, strony, społeczności, a nie faktycznego przełożenia jakkolwiek na moje życie. Do tego mój wywód mówił raczej o przesycie pewnych treści,bo doskonale sobie zdaję sprawę, że nie można zakazywać ludziom pisać. Jednak grono osób, które robią to całe zamieszanie na stronie wbrew pozorom jest niewielkie. Dlatego gdzieś liczę, że chociaż jedna, dwie osoby sobie wezmą to do serca i przystopują troszeczkę. Jestem już zmęczony i w sumie nie mam siły na pisanie czegoś mądrzejszego, bardziej merytorycznego. Musisz wybaczyć : )

@cosinus90 Nie ma problemu. Polecam się na przyszłość :P a na poważnie, dzięki :) pozdrawiam

0

@FafitFCB gdzie Kevin?

1

@Grzesior667 się chłopaki porozmnażali przez te swoje relacje

2

@Danny Gaucho tak tak pamiętam. Warto jednak przypomnieć naszej kochanej społeczności, że niektórzy protestują :) Strzała.

0

@borys27 nic nie stoi na przeszkodzie :) jestem otwarty na propozycję na wypicie czegoś dobrego :)

@Colon @borys27

wybaczcie Panowie, ale z mojej strony zakończyłem dyskusję. Trochę sił zużyłem już dzisiaj i czas trochę zająć się życiem.
Dzięki za udział w dyskusji :)

2

@Cochise Często tak robię. Swoich pojedynczych wpisów jednozdaniowych z parę razy w tygodniu kompletnie nie liczę. Rzadko kiedy piszę coś więcej. Zwyczajnie szkoda czasu. Wchodzenie na stronę to inna sprawa. Wchodzę, bo la rambla na swój sposób jest dla mnie piłkarską pigułką i nie muszę przeglądać innych stron. Plus niejednokrotnie człowiek najpierw dowiedział się czegoś ze świata na la rambli niż na innych portalach. No i jak pisałem wcześniej. Czuję się częścią tego naszego "la ramblowego" światka. Więc jest jak jest.
Pozdrawiam :)

0

@MikeBajson masz rację. Ciężko to zrealizować zakazując wyrażania myśli. Tylko w mojej ocenie większość tych wpisów jest mocno prowokatorskich. Prowadzi to do dyskusji, które nie mają żadnej większych idei za sobą oprócz robienia gburzy. Tym bardziej, że dyskusje i komentarze na tematy tego typu podobne tworzone są ciągle przez te same osoby. Osobiście mocno dziwię się tym ludziom jak można tak źle gospodarować swoim czasem i dyskutować w kółko o tym samym.
Mam nadzieję, że po prostu ktoś z administratorów wpadnie na pomysł jak lepiej to zorganizować żeby jakość dyskusji weszła na wyższy poziom i słupki odwiedzin strony się zgadzały.
Wydaje się nierealne ograniczenie wątków poprzez regulaminy. Może za wyjątkiem uporządkowania treści o czym wspominałem. "Co jest w gorących dyskusjach, zostaje w gorących dyskusjach. Z wyjątkami". Niemniej pewne rzeczy można ogarnąć albo chociażby przetestować, spróbować poprzez funkcjonalność strony. Co do kwestii zielonych nie mam pojęcia. Są na pewno potrzebne dla wyłonienia najlepszych/najśmieszniejszych komentarzy. Może po prostu całkowite wyłączenie licznika zielonych na profilu? Nie wiem. Ode mnie na dzisiaj koniec. Po 12 już. Poświęciłem 3-4h z dzisiaj na dyskusję. Starczy. Dzięki wszystkim i pewnie do zobaczenia na meczu : )

3

@michal26 zacząłbym od ostrzejszego karania użytkowników. To na pewno. Są tu osoby, które po niektórych przewinieniach nie powinny mieć dostępu do strony przez dłuższy okres, a wracają po paru dniach.
Są też osoby, które w każdych dyskusjach wywołują swoistą niechęć społeczności do siebie. Jak tu jedna osoba jeszcze jest na stronie i nie ma perma to naprawdę nie mam zielonego pojęcia.
Osobiście uważam, że wzajemne adoracje czy niechęci przekroczyły dopuszczalną zdrową normę. To ona generuje spam i w mojej ocenie na dobre by wyszło jakby w regulaminie pojawił się kontrowersyjny wpis o zakazie umieszczania treści dotyczących uwielbienia czy nieuwielbiania do innych użytkowników. Poza powiedzmy okresem "złotej piłki".
Kolejna kwestia temat gorących dyskusji powinien zostać w gorących dyskusjach. Chyba, że dotyczy on stricte piłkarskich kwestii czy ważnych tematów życia codziennego. Niestety gorące dyskusje generują mnóstwo bezsensownych postów na stronie. Typu: "oo 200 komentarzy albo "ale się działo". Ja uważam to za przekleństwo la rambli ostatnio. To takie wzajemne nakręcanie się, które niczemu nie służy oprócz ruchu na stronie, który niestety dla szefów strony jest jak wiadomo istotny.
Wiadomo wszystko wymaga przemyśleń i sprecyzowania.

1

@michal26 rozumiem całkowicie koncepcję portalu, la rambli. Tylko, że pałka się przegła w złą stronę. I to jest problem. Za dużo tu swobody nawet jak na ten dział.

1

@Chwytliwy nie ma potrzeby. Sam lubię od czasu do czasu manipulować. Choćby w jednym fragmencie, który przytoczyłeś. Głowiłem się przez chwilę czy go zamieścić czy nie. Uznałem jednak, że jeśli mam na kogoś ze "złoczyńców" wpłynąć pozytywnie to słowo inteligentny może jakkolwiek ukłuć.

5

2

@Chwytliwy nie. Do tego typu wpisu zabierałem się od jakiegoś czasu. Przyznam, że ta dyskusja i jej pseudo wątki-odłamy pociągnęły mnie dziś do takiego wpisu. Gdyby wykasowano ten wątek i zapytałbyś mnie kto go stworzył to nawet bym nie wiedział. Nie przykładałem w tym kontekście uwagi do żadnego z nicków.

11

@Janiama jasne. To się ceni. Masz spojrzenie na piłkę z perspektywy zawodowego piłkarza i mimo, że nie zawsze podzielam Twojego zdania na każdy piłkarski temat to wpisy te miło się czyta. Poza tymi piłkarskimi komentarzami masz drugie oblicze, które osobiście na mnie wywiera bardzo negatywne wrażenie. Pokrótce, bo już czas zając się życiem, to za bardzo szukasz rozgłosu i tworzysz multum niepotrzebnych wątków kontynuując pewne myśli, zdanie, zamiast pisać w tematach, które zostały już stworzone. Pozdrawiam.

17

@tombard Uważam jeszcze, że sam dział "gorące dyskusje" dorzuca swoje. Ludzie tworzą od groma wątków dotyczących tematów z gorących dyskusji. Też mi się zdarzyło z raz, dwa napisać w formie ironii na co to się dzieje, ale niektórzy robią to nagminnie. Choćby przed chwilą Pan @Janiama, który rzekomo zgadza się ze mną w 100%, a jest jedną z osób, która dorzuca bardzo dużą cegiełkę do tego bałaganu.

4

@JohnA jasne, że polityka prowadzi do obrzucania się błotem i wiele komentarzy jest totalnie oderwanych od rzeczywistości, ale mimo wszystko ludzie jakkolwiek się starają coś mniej lub bardziej mądrego napisać pomimo całego syfu. Pozdrawiam

6

@jacobFCB przestać nie przestanę, ale ograniczyłem mocno. Większość wątków po prostu pomijam. Stanowi to niestety znaczną część la rambli. Z la rambli zrobił się czat, który nakręca kilkunastu użytkowników .
Osób, które mocno ograniczyły udzielanie się czy czytanie la rambli podejrzewam jest coraz więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?